0 oy
128 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,084 puan) tarafından

24 ünde 7 aylık olacak yarım saat önce emzirmek için aldım elleri titredi sonra emerken fark ettim ateşi var alından 38 çıktı hemen calpol verdim üzerini çıkardım hala 37.7 çıkıyor ne yapayım beklesem mi hemen acile mi götürsem 2 alt dişi çıktı 3. Sol üst geliyor ucu var ama 1 haftadır ucu görünüyor diş yapmış olabilir mi korkuyorum

6 Cevaplar

+1 oy
(1,015 puan) tarafından
Canım sakin ol 37.5 ateş saymıyorlar soğuksa evin çok çıkarma aklımda olmasın üşütmesin ama normalse Bi bezle kalsın koltuk altlarına ıslak bez koy alnına da ıslak bez ve ayak bileklerine de koy yavaş yavaş düşer 
-Reklam-
0 oy
(1,206 puan) tarafından
Sakin ol lütfen 38.5 dan sonra ilaç ver dış cikariyormus dış ateş yapar ama yine tetikte ol kesin distendir diyemem enfeksiyon da olabilir grip de olabilir o yüzden kontrol etmeni tavsiye ederim 
0 oy
(4,146 puan) tarafından
Daha kücük bence acile götür canım gece daha çok artar bide Allah korusun 
0 oy
(1,379 puan) tarafından
Şu an hastanedeyim salgın varmış bekleme hemen dr gidin derim geçmiş olsun Rabbim şifa versin inşallah 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Küveti vrsa ılık su doldur bi güzel yıka sonra ılık suyla ıslattığın havlulardan alnına kasıklarına eklemlerine koy calpol veya dolven ver 
0 oy
(79 puan) tarafından
Düşüp düşüp çıkıyorsa enfeksiyondur dışın ateside 38 i geçmez diye biliyorum tekrar çıkarsa ılık bi suya girdir canım . 
(1,084 puan) tarafından
Evet enfeksiyonmuş boğazında varmış ateş düşürücü verdim ama çok az verdiğim için etki etmemiş doktor ölçü söyledi Allah’ıma bin şükür düştü şimdilik antibiyotik başladık
(79 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım Rabbim şifa versin tüm miniklerimize

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 125 göst.
28 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 132 göst.
0 oy
13 cevap 403 göst.
20 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Sizden biriiii (1 puan) tarafından soruldu
0 oy