+1 oy
209 göst.
Aile kategorisinde (1,062 puan) tarafından
Sorunlu bir evliligimz var basbasa birseyler yapamyrz zaten sonu tartismayla bitiyor cocuklarla birlikte gezsek yine sorun.Avmye gotürüyor ihtiyacmi alcm cocuklari da eglendirelim diye gidiyrz kücuk durmuyor diye alacagimi bile alamadan milletin icinde rezil edip geliyrz ben anlamyrm bu adamin zihniyetinden gezdirmkn anladigi sıkintigi yapmadigi tek yer annesigil.ev ziyaretleri bir de o meshur köyü.Bunlarada gidilir gidiliyor evet ama hayatmz boyunca cocuklar var diye oraya buraya gidemeyeckmyz ne yapmaya caliyor ne düsünuyor anlam veremedim ben sizinde böyle garip esiniz var mi neden böyle yapiyorlar

2 Cevaplar

0 oy
(607 puan) tarafından
:)) yaşadıklarıniz aynı bizimkinden . Bende sadece bizde mi böyle diye dövünp duruyorum. Ben alacağımı yine alıyorum çoğu zaman ama yinede yaşıyoruz. Çocuklarin çocuk olduğunu unutuyoruz o yüzden bunlar oluyor. Bırakın simarsinlar. Etraftan yadirgiyormus gibi bakıyorlar düşüncesi oluyor insanda ama öyle değil. Ben zaten kim ne der düşüncesinde hiç degilim. Erkekler kadınlara gore daha sabırsız dayanıksız. Ben eşime çocuk olduklarını vurgularim her zaman. Bırak eglensinler aglasinlar simarsinlar derim. Oda bişey demez sonra. 
-Reklam-
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Yok o kadar değil ama bir yere giderken çocuğu bırakalım annemlere, daha rahat ederiz diyor ben kabul etmiyorum :)) 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 156 göst.
17 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatyalar (1,096 puan) tarafından soruldu
+3 oy
31 cevap 645 göst.
24 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 341 göst.
12 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 520 göst.
16 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Aygün24 (1,337 puan) tarafından soruldu

376,750 soru

11,275,165 cevap

34,662 kullanıcı