+1 oy
203 göst.
Moda kategorisinde tarafından
14aylik ve üstünü çok acıyor yatakta çok geziyor üzeri hep açılıyor ve bu yüzden öksürüyor uyku tulumu alacağım tog değeri olan ama kaç yaş almam lazım ki

11 Cevaplar

0 oy
(1,698 puan) tarafından
18-24 ay alabilirsin. İçine bi şey giydirince rahat eder. Bi de kış uzun tüm kış giyer 
tarafından
Haklısın teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(211 puan) tarafından
Valla canim uyku tutumları boydan uzuun oluyor genelde benim oğlum 8 aylik ben 12 18 ay aldjm ama uzun gubi de kısa kadar olur heralde 2.5 tog değeri de kalın biraz sanki ya 
tarafından
Ya ben de 2.8 düşündüm aslinda
(211 puan) tarafından
Evin sıcaksa bence kalin olur kiz benim oglan bunalım geçirdi 2.5 ta bi de dönemedi sinir oldu gecenin binyarisi uyandi uyumadi ciakrdim bende artik
tarafından
Ya aslında kansızlığı var galiba ondan bedeni soğuk hep ondan
(211 puan) tarafından
Valla benim.oglan da zayif cılız ama tulum yaktı cocugu bence alirsan da 2.5 al öyle ince değil ya çok kalın olunca da sinir oluyorlar
0 oy
(8,800 puan) tarafından
Tog değeri ne oluyo :/
tarafından
Evet ya senin:)
(8,800 puan) tarafından
Benim daha 2 aylık :) şimdi aldığım tuluma baktım da. Tog değeri 2.1 yazıyo. İyi mi neye göre bilcez bunu acaba
tarafından
Aslında evinin sıcaklığına bağlı eğer evin çok sıcaksa bu kalın oalavak ama soğuk oluyorsa iyi o kartı atmadinsa bu baksana kaç derece eve neler giydiriyolar altına bazıları sadece zıbın ve bez oluyor bazıları da bi zıbın bi bez bi once takım ile giydirilir tamamen evinin sıcaklığına bagli
(8,800 puan) tarafından
Evim doğalgazlı ama merkezi sistem oldugu için çok sıcak olmuyo. Ben kışın TV izlerken filan battaniye örterim hep.
(8,800 puan) tarafından
Yukarı foto ekledim baksana. Derecelere göre Tog değeri yazmışlar
0 oy
(410 puan) tarafından
benim 13 aylık 3 yaş aldım bilerek büyük olsun ama tog değeri ne ona bakmadım 
tarafından
Yalıtım ve sıcaklığı gösteriyor değer arttıkça sıcaklık artar tulum içinde elyaf bulunur
0 oy
(550 puan) tarafından
18 24 al ama bebegn yapiliysa bj tik daha buyuk al
tarafından
Aslında yapılı değil ama
0 oy
(4,668 puan) tarafından
24-36 al kesinlikle. Uzun süre giysin. 
tarafından
Bende uzun süre giysin istedim geçen sene aldığım kış ortasında olmuyordu 9/12 aydu
0 oy
tarafından
Büyük al çabuk küçülüyor bebek kıyafetleri 
tarafından
Evet ya
0 oy
(8,800 puan) tarafından
Baksana böyle açıklama yazmış civil
(8,800 puan) tarafından
Foto eklemiştim ama yüklenmemiş
tarafından
Foto yok ki
(8,800 puan) tarafından
Evet yükledim sandım ama yüklenmemiş.
0 oy
(8,956 puan) tarafından
Kalıbına göre de değişir de 18 24 falan büyük olsun az bende kullanicam kışın 13 aylık asla örtmez üstünü 
tarafından
Tulumlar çok mantıklı
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Abisinden kalma 5-6 yaş tulumlar var ben geçen seneden beri onları giydiriyorum elleri ayakları içinde kalıyor rahat oluyor
tarafından
Mantıklı :)
0 oy
(8,249 puan) tarafından
Oda ısısı 21 ın altına dusmuyosa 1.5 tog yeter ama daha soguk oluyosa 2 2.5 olabılır

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 83 göst.
9 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Happymommy (1,878 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 144 göst.
4 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde zmrt_ (1,621 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 69 göst.
0 oy
8 cevap 152 göst.
10 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Gülşahist (870 puan) tarafından soruldu

377,960 soru

11,312,992 cevap

34,747 kullanıcı

...