0 oy
423 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Trabzon'da yaşıyorum kızlar burda başka takımdan söz etmek mümkün değil ama aslen Samsunluyum:) TS sporda çalışıyor karşı komşunun oğlu koydelerdi uzun süredir abla poset bıraktım benden size artık tamamsiniz dedi bir baktım 3 tane forma eşime bana oğluma :D  Trabzon sporlu olmanin vakti gelmiş anlaşılan çok hoşuma gitti:angel:

image

image

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok güzel bir hediye 
tarafından
Fazla anlamlı canım buranın maçına aşırı gitmek istiyorum resmen aşıklar
-Reklam-
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Ay ne güzel komşu ve cok ince bir mesaj hayırlı olsun güle güle giyinin 
tarafından
Severim canım onları çok sagolsunlar sağolasın
0 oy
(1,206 puan) tarafından
Başka takımdan bahsetmek mümkün olsaymis keşke 5 sene önce arkadaşım oonlarin fanatikligi yüzünden gencliginden hayallerinden oldu ;( mühendislik fakültesi kazanmış gencecik bir gencin hayallerini karartilar keşke biraz daha saygılı olsalardı. 
tarafından
E ne oldu canim
(1,206 puan) tarafından
Megersem buna 10 kişi birden saldırmış nereye geldiğinin farkına varacaksin filan diye bir hafta hastane de yattı ;( okuldan kaydını bile sildirmeden geri döndü.  Onlar yüzünden ikisenesi yandı çocuğun
tarafından
Evet ne yazkki böyle huyları var bende yaşadım bir pike yüzünden aşırı fanatikler başka takıma asla tahammülleri yok asla
(1,206 puan) tarafından
insan bir şeyi sevebilir ama onlarınkisi bambaşka birşey bence hastalık gibi. ;(
tarafından
Kesinlikle hastalık aşırı düzeyde hemde
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Maç ne zaman kız gidersiniz artık
tarafından
Hiç bilmiyorum ki ama çok fanatikler maç varken restorantlar hizmet vermiyor o dercee gidecem bakım ilk maça eşim de istiyor 2 senedir gidelim gidelim diye ben korkuyorum:)
(14,428 puan) tarafından
Haklısın pandemiii
:-((
tarafından
Pandemiye kadar aşırı fanatik bunlar ne yapacakları belli olmaz
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Waa çok seker
tarafından
Aynen canım sağol
0 oy
(84 puan) tarafından
ne güzel düşünülmüş güle güle giyin
tarafından
Sağol canım
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Çok güzelmiş :)))

tarafından
Sağol canım
0 oy
(316 puan) tarafından
Hayırlı olsun canım güle güle kullanın, yorumları okudum da gerçekten çok haklısın yani öyle bi hastalık derecesine gelmiş ki sormayın, bende Trabzonda bir yıl çalıştım daha sonra gelmek isterdim çalıştığım okul o kadar çok ısrar etti ama ben duramadım hem aşşırı ırkçı hemde fanatikler ,kadın mezarlığın taşlarına bile neden bordo mavi değil diye kızıyor , ben doğuluyum diye okul müdürü bunu velilere söylemememi istedi bende çok kızdım onun için bi daha sözleşme yapmadım yer yüzünde bi onlar var sanki çok üzücü :(((
tarafından
Ne yazkki evet canım aşırı fanatiklsr herşey bordo mavi ve başka takım tutma lüksün yokmus gibi davranıyorlar hep onlar doğru. Bende 2 senedir burdayım aslen Samsun'luyum diye birşey demiyorlae ama her girdiğimiz ortam da sivemizden siz nerelrisiniz sorusuna maruz kaliyoruz
(316 puan) tarafından
Kız koca koca adamlar üstelik okumuş öğretmen olmuş kişiler kendi aralarında bile ayrım yapıyor ,yok onlar asıl Trabzonlu değil yok Lazlar yok Rumlar  ay Allah'ım nereye düştüm dedim ::)))
tarafından
Ah neler var canim neler alışmam uzun zmaan aldi

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 354 göst.
22 Haziran 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 640 göst.
7 Nisan 2024 Diğer kategorisinde .mmmm. (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 628 göst.
22 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Meryem0123 (1,937 puan) tarafından soruldu