0 oy
545 göst.
Aile kategorisinde (137 puan) tarafından
Kızım ana sınıfı'na gidiyor oğlumda 10 aylık, eşim sabahları arabayla okuluna bırakıp işe gidiyor. Bende saat 1'de almaya gidiyorum, ve eltimle altlı üstlü oturuyoruz, bazen oğlumu eltime bırakıp gidiyorum"okula kızımı almaya" ve bügün hava çok soğuktu oğlumu eltime bırakmak İSTEDİM"ALLAH RAZI OLSUN, eltim kabul etti onunda 2 yaşında bir çocuğu var. 

ama oğlumu bırakırken yüzünde bir istememezlik sezdim acaba bırkamasammı eşime servise ve diyorum yakın diyor ne servisi, ve gerçekten iki çocuklu olmak çok zormuş kimsen olmayınca, sizce yüzsüzlük'mü ediyorum cvp verin lütfen 

19 Cevaplar

+10 oy
(6,053 puan) tarafından
Canim bebek araban yokmu giydir guzelce at ustune battaniyeyi cek ruzgarligida bebek arabana kimseye minnet etmis olmazsin
(137 puan) tarafından
Sağol cnm öyle yapıcam teşekkür ederim yorumun için
(2,372 puan) tarafından
Puanım yetmediği için artı veremiyorum katılıyorum size
(6,053 puan) tarafından
Tabi canim emin ol bebegin icinde ii olur bi gezer gelir masAllah buyumus baya 10 aylik giydir guzelce at ustune battaniyeyi boyle onune tam gecen ruzgarliklar war yoksa onlardan al 20 liramiydi neydi cok sogukta onu cekersin zaten sabahlari sen goturmuyomusun    saol canim benim almis kadar oldum❤
(137 puan) tarafından
Senin yerine ben vereyim
(6,053 puan) tarafından
❤❤❤❤❤
-Reklam-
+1 oy
(850 puan) tarafından
Kimse kimsenin çocuğuna bakmak zorunda değil yüzü düşüyorsa bırakmayın tabii ki. Bakmak istememek en doğal hakkı. 
(137 puan) tarafından
Ben zaten zorundadır demedim arada bir bırakıyorum. Sadece fikir danışmak istedim
(850 puan) tarafından
Ha düzelteyim o zaman,  kimse kimsenin çocuğuna arada bir bakmak zorunda da değil. Ben de fikrimi söyledim.
(137 puan) tarafından
Sadece boş konuşmak için yazmışsın herkesi kendin gibi sanma
(850 puan) tarafından
Umduğun cevabı vermeyen herkes boş konuşuyor sananlardansın ne denir ki sana :)
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Yanı yüzsüzlük deil de şöyle düşün sonuta cocuktur insan sorumluluk anlamiyo bide işi vardır hani belki çocuklara goz kulak olması da gerek bana da komsum çok birakirdi ben söyledim ona şahsen çünkü sorumluluk alamam 
(137 puan) tarafından
Cnm haklısın ama o komşun buda ne bilim elti ama haklısın
0 oy
(945 puan) tarafından
Valla ne kadarsa parasını verin bence, kimseye tamah etmeyin. Sonradan bunlar hep insanın yüzüne çarpılıyor. Yok ben senin çocuğuna baktım ettim falan diye. 
(137 puan) tarafından
Gelde eşime anlat anlamıyor
(945 puan) tarafından
Eltinin isteksiz kabul ettiğini bilmiyor mu
(137 puan) tarafından
Biliyor ama anlamıyor
0 oy
(763 puan) tarafından
Çocuğa bakmak büyük sorumluluk canim. Oda kendince haklidir bide kendi çocuğu varmis. Eger boyle bisey hissettiysen birakma. Ben senin yerine olsam birakmazdm
(137 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm öyle yapıcam
(763 puan) tarafından
Rica ederim kuzum
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Kisin nasıl goturcen bebeyi bence servise yazdirin tek donus icin istemiyo olabilir her gun her gun misafiri olur canı sıkkın olur vs
(137 puan) tarafından
Anlatamıyorum ki şükür durumumuz iyi ama anlamıyor
(1,501 puan) tarafından
Bence hoş değil durumun da varsa yani ben istemezdim bakmak canım
0 oy
(550 puan) tarafından
Bebek arabasina koy sıkı sıkı sar git bisey olmaz bebekte hava alir
(137 puan) tarafından
Sağol cnm öyle yapıcam
0 oy
tarafından
10 aylık kızım var sabah da 5 yaşında diğer kızımı okula bırakıyorm. Benm öyle atım arabam da yok. Eşim de sabah 4 de çıkıyor evden. Evet bugün hava çok soğuktu kızımı battaniyeye sardım çıktım. Kimseye bırakmam ben çocuk falan. Allah korusun çocuk bir düşse bir şey olsa kan çıkarırım. Güvenmem oyle. Ha gittiğim yolu da görsen. Hem taş çakıl hem aşırı dik bir yokuş. Çıkana kadar 5 kere dinleniyorm
(137 puan) tarafından
Haklısın cnm RABBİM yardımcın olsun
tarafından
Hepimizin inşallah
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Aylık küçük bir miktar para tekif et canım
(137 puan) tarafından
Servise para vermeyen adam oaryam vericek sağol cnm cvbın için
(7,768 puan) tarafından
Babaysa babalığını yapacak o evlat kışın hasta olur beraber gidemezsn
0 oy
(5,666 puan) tarafından
Dile getirmemiş ayıp olmasın diye ama istememiş belli ki. Canım zaten cocugu okula giden her anne birine bırakamıyor ki bebegini. Mesela ben okula giderken kardeşimi annem yagmur da karda kucagındq Bi de kundağa sarıp benı okula getirip götürüyordu hem öglen hem akşam bakacak kimse yoktu çünkü Bi de bebek arabası falan da yokmuş zaten o zaman. Sen sar bebegi güzelce giydir koy bebek arabasına ört üstünü kimseye minnet etme en iyisi
(137 puan) tarafından
Doğru diyorsun cnm ama ben sürekli bırakmıyorum arada bırakıp gidiyorum
0 oy
tarafından
Bacım üst kat komşum 3 çocuklu. Kadın öğlen de akşam da 2 çocuğu elinde kızını götürüyor okuluna. Başka birşey demiyorum 
0 oy
(775 puan) tarafından
Eğer havalar güzel olursa yani yağmur olmazsa sıkı giydir arabası varsa koy yanında götür 
0 oy
(48,481 puan) tarafından
zor oluyodur belki onun icin diyemiyodur seherin dedigi gibi bebeginle gidin
0 oy
(1,850 puan) tarafından
İnsan insana her zaman lazım sen de onun başka bir ihtiyacını giderirsin,

Götürebildiğin kadar götür çocuğu yanında soğuk havada yağmurda yaşta bırakırsın o da insan nihayetinde havanın soğuk olduğunu görünce mırım Kırım etmez
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Ben hastaneye giderken bile kızımı götürürüm. Aç susuz kalsın ama yinede kimseye minnet duymayayım diyorum. Bir kere ev sahibinin evine bıraktım o da kendi ısrar etti diye ve birgün ben hepinizin çocuğuna bakıp altını siliyorum dedi ve ben şok oldum öyle birşey e asla müsaade etmem ve minnetsizllk en iyisi bence giderken yanınsda götür bu en iyisi olur 
0 oy
(119,071 puan) tarafından
yuzu dustuyse istemiyodur tirnagi olan basini kasisin demisler yaa o hesap 
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Bence hiç de bırakma ben komşumun çocuğuna baktım bı ara ama artık her gün sıkmaya başladı gitcek yerim okuyordu gidemiyorum falan arabana at *** boşver kuzum hemde çocukta hava alır okul yakında yruut yada

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 876 göst.
21 Temmuz 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 354 göst.
0 oy
20 cevap 724 göst.
7 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Öyküm* (1,455 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 440 göst.
16 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu