0 oy
94 göst.
Aile kategorisinde (74 puan) tarafından
Biraz kilo vermek istiyorum ama b12 vitamini kullanıyorum doktor iştah acar dikkat et dedi gerçektende çok yediriyor bildiğiniz bor yöntem var mı hanimlar:)

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ilahi bir güç ile iştahının kesileceği günü bekliyorum "D bsjsjjsksjsjahshshsjs hasta olurum iştahım açılır üzülürüm iştahım açılır sevinirim iştahım açılır  :,) göz yaşım pıt 
-Reklam-
0 oy
(550 puan) tarafından
Beyinde bitiyor inanki ya beynini kontrol edersen iştahda kalmiyor
(74 puan) tarafından
Ya aslında çok iştahlı biri değilim kendimi tutabiliyorum ama bu vitamin çok iştahını acti
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Felaket aç hissediyor insan B12 kullanırken yanıma bi şişe şu alıyordum ben aklıma yemek geldikçe su içiyordum 
(74 puan) tarafından
Sorma ya surekli biseyler yemek istiyorum
0 oy
(369 puan) tarafından
1 hafta şekerden hamurdan uzak dur 2. Hafta aramazsın yani ben öyleyim meyveyle falan bastırıyom 15 yaşımdan itibaren de annem ekmek yememi yasaklamıştı 175 boy 55 kiloydum bir parça ekmek yesem kıyameti koparırdı çok şükür yıllardır ekmek falan yemedim sayesinde 
(74 puan) tarafından
Bizimkilerde habire ye ye derler etli butlu olayım isterler:)
0 oy
(1,414 puan) tarafından
Eşimin ailesi ile 1 hafta takılmanı tavsiye ederim çok güzel iştah kesiyorlar hatta ben 1 haftada 62 den 57 ye düştüm..
(74 puan) tarafından
Ahahaha Allah iyiliğini versin en azından bi ise yaramışlar öyle dusun:) Benimde basimda var malesef takmamaya çalış sen takdıkça daha çok hoşlarına gidiyo görmezden gel kudursunlar ben öyle yapıyorum artik:)
(1,414 puan) tarafından
Ben kudurtcam onları da zamana ihtiyacım var ;) ondan sonra istedikleri yerlerini yırtsalar dönüşü olmayacak.. Sadece beni değil oğullarını da kaybedecekler alıp gitcem :)
0 oy
(2,226 puan) tarafından
bende B12 vitamin iğne kullanıyorum

onla alakası varmı acaba bende doymuyorum resmen ☺️

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 200 göst.
23 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ssule5151 (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 363 göst.
1 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Melek90000 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 84 göst.
2 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Tazemhndsanne (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 82 göst.

377,224 soru

11,289,084 cevap

34,698 kullanıcı

...