0 oy
89 göst.
Diğer kategorisinde (106 puan) tarafından
1.bebeğime 1aya hamile kaldım ama 2.olmuyo 4aydır diye doktora gittim benden smear testi aldı ben alın felan demedim özele gittim bu arada ve bana alttan ultrasonla bakıcağına eliyle muayene etti yumurta ve rahmin gayet normal dedi ben bunu anlamadım eliyle nasıl anladı kızlar başına böyle bişey gelen varmı ve benden kan istedi ben hormonuma bakın dedim benim emzirdiğim için sadece prolaktin hormonuma bakmış ve betaya bakmış demek istediğim benim bütün hormonlarıma bakması gerekmiyo mu ve ultrasonsuz nasıl anladı herşeyin normal olduğuna anlamadım 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Smear testi rahim kanseri hücresel bir sıkıntı var mı yok mu diye bakılır 1 ay ancak çıkıyor sonuç..ben de geçen de yaptırdım spiral kaymıştı onu da yaptı örnek aldı benden..hamile kalmak için zaman lazım stres yaparsan da olmaz cnm akışına bırak
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kiz elini nasil.soktu oraya tovbe
(106 puan) tarafından
Valla bende anlamadım cnm eliyle kontrol etti baya
tarafından
Bende smear teti yaptırdım elini falan sokmadi icine aletleri soktu sürüntü  falan aldi
(106 puan) tarafından
Beni bebek olmadığı için muayene etti cnm yumurtalarıma bakmış Rahmin felan gayet iyi dedi
tarafından
Yumurtaliklarima bakincada uzun bi ultrason aleti var onunla.alttan bakiyirdu bana
0 oy
(7,402 puan) tarafından
Eli olduğuna eminmisin canim geçenlere bende gebelik istediğim icin gittim alttan muayene etti. Bu aletleri varya onlarla. Smear testi yaptır din mi dedi yok deyince onuda alalım dedi. Ne güzel işte bidaha yapmaya gerek kalmaz bu kotu değil canim. Ama kan testi falan almadı rahmin yumurtaliklar gayet iyi dedi. Bide daha once çocuğun olduğu icin buda nasılsa olur diye cok ayrıntıya girmemiştir. Çünkü banada oyle dedi normal yolla daha once hamile kaldığın icin baska biseye suanlik gerek yokdedi
(7,402 puan) tarafından
Valla canim folidoce diye verdi ama ben tekrar almadım 4 tane vardı onu içtim okadar. Daha öncede hic vermemişti doktor bunda verince sasirdim:) devlet hastanesi bide. Sende eczaneden alabilirsin zaten reçetesiz alıyosun
(106 puan) tarafından
Bu folik asit hamile kalmayı  kolaylaştırıyo mu cnm sana da çok soru sordum kusura bakma
(7,402 puan) tarafından
Estağfirullah canim sorun değil. Öyle derler ama inan ben hic gebelik öncesi kullanmadım bu zamana kadar ve hemen hamile kalıyorum. Tamamen bünyeyle alakalı bence.
(106 puan) tarafından
Sizin kaç oldu cnm bebek isteyeli ben birinciye hemen kaldım ama ikinci 4ayoldu gelmek istemiyo :)
(7,402 puan) tarafından
Canim benim doktora gitme  sebebim düşük olduğu icin yani bebek olmadığı icin gitmedim. Düşük yaşadığım için bekledim gebe kalmadan muayene olmak istedim.  O şekilde oldu yani.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 124 göst.
14 Aralık 2023 Diğer kategorisinde bkulbilge (601 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 195 göst.
17 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Imagineperest (1,445 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 125 göst.
28 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Azracan11 (812 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 22 göst.