0 oy
468 göst.
Diğer kategorisinde (47 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Ana sınıfına başlayan oğlum var günlük 21 sayfa ödev veriyorlar sizlerde dur ne kızlar varmı bu şekilde olan ana sınıfında böyleyse ben ilkokulu düşünemiyorum ya 

21 Cevaplar

0 oy
(3,275 puan) tarafından
Bu ne kız bukadar ödev mi olur 
(47 puan) tarafından
Ayy valla kafayı yicem inanki 27+5 haftalık hamileyim ağrıdan duramıyorum zaten belimin bide 21 sayfa ödev şaka gibi ya çocuk kalemi zor tutuyor zaten
-Reklam-
0 oy
(762 puan) tarafından
O neymiş öyle yaa 
(762 puan) tarafından
Daha gercek anlamda okula baslamadan okuldan sogutur cocugu. Bence ogretmeniyle konus bi canim
(47 puan) tarafından
Bütün veliler konuştu ama ben ders odaklı çocuk yetiştiriyorum ilkokulda zorluk cekmicrkler dedi hepimize
(762 puan) tarafından
Daha oyun çocuğu onlar bu kadari cok fazla.
(51 puan) tarafından
Daha okula başlamayan çocuk neden ders odaklı olsun ki ?  İlkokulda zaten her şey baştan öğreniliyor. Anaokulundaki amaç çocukların yaşıtlarıyla vakit geçirmeye ve sınıf ortamına alışması. Çocuğunuz için üzüldüm açıkçası. Lütfen çocuğunuzu günlük 26-27 sayfa ödev yapmak zorunda bırakmayın.Bu tarz durumlar biz farketmesek de çocuk psikolojisinde kalıcı etkiler bırakabiliyor ♡
(47 puan) tarafından
Haklısınız öğretmenle acilen tekrar bütün veliler toplanıp konuşmamız lazım herkes durumdan şikayetçi
0 oy
tarafından
Yuh ya o kadar da abartılmış minicik çocuk 21 sayfayı nasıl yapıyor keyif de almaz ana sinifi bence aktivite kaynaşma oyun için var 
(47 puan) tarafından
Çocuk kalem tutamiyor şaka gibi ya birde ödev veriyorlar ne biçim bir iş bu anlamadm çocuk okula gitmek istemiyor
tarafından
Kuzum lise öğrencilerine bile o kadar verilmez ya o nasıl okul öyle  gitmek istemez tabiki onun şuan ogrenebileceği seyler  baylasmak oynamak  boya yapmak 10 a kadar saymak  olur en fazla
(47 puan) tarafından
Benim oğlan sayılara çok alışkın babası öğretti mesela 100 kadar sayar rakamları tanır söyler hepsini ama reism yapmayı çok sevmiyor bide ödev üstüne gelince okula gitmek iatmeiyor cocuk
tarafından
Okul değiştir kuzum yazık çocuğa
(47 puan) tarafından
Konuştum bir kaç okulla almıyorlar dolu kontejan diyorlar
0 oy
(12,773 puan) tarafından
Anaokunda ne odevi olurmus allah askina boyama vs verseler neyse cok fazla tabikide 
(47 puan) tarafından
Noktaların üzerinden geçiyor keşke boyama  olsa
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Ne bu yani çocuğu okuldan bıktırma itemi mi
(47 puan) tarafından
Sanırım öyle
0 oy
tarafından
ödevlerın resmını bı atar mısın ne odevıymıs boyke merak ettım ya
(47 puan) tarafından
Yükledim canım gözüküyormu
tarafından
yuklenmemıs canım da yanı bos bı boyama bıle olsa 21 sayfa nedır yazık cocuk okuldan sogur konusun bu durumu bence ogretmen ıle
(47 puan) tarafından
Nasıl yükleniyor acaba
tarafından
postta derdını yazdıgın yazının altında jalem ısaretı var ona basarsan duzenlemek ıcın gırersın posta yenıden yazma ekranı gelır yanı  sonrasında en altta dosya var ona bas zaten kameraya yonlendırır senı oyle yukleyeceksın
(47 puan) tarafından
Yukledm canm sağol
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Bende anaokul öğretmeniyim şuan yapmıyorum ama bence öğretmen size kitabı bitirtiyor kendisi uğraşmıyor okulda onların aylık programları oluyor o kitapların bitmesi gerekiyor bence bir öğretmenle görüş 21 sayfa ödev olmaz 
(425 puan) tarafından
Canım devletin okulunda ana sınıfına en erken kaç yaşında alınıyor cocuklar
(3,681 puan) tarafından
57 aylıktan başlıyor canım 68 aylığa kadar diye biliyorum canim
0 oy
(12,264 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Okul müdürüne şikayet etönce bu kadar ödev verilmez zaten  anasınıfında ödev vermek kesinlikle yasak
(47 puan) tarafından
Yasak olduğunu bilmiyordum
0 oy
(6,053 puan) tarafından
21 sayfayi gorunce gozlerim portledi
(47 puan) tarafından
Bide bana sor sen canm
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Bize 4 sayfa 5 sayfa oda çizgi çalışması boyama 1 rakamj nokta kesme falan sizin ne 
(47 puan) tarafından
Resim attm bakarmisin o şekildemi sizinde verilen ödevler
0 oy
tarafından
Birinci sınıfız ama en fazla 3 sayfa olur o da her kitaptan birer sayfa pekiştirme amaçlı ekstra birşey yok
tarafından
Birinci sınıfta harfler başlıyor cnm çizgi çalışmaları bitti güzel yazı defterine yazıyorlar..mesela şu an e ve l harflerini bitişik yazmayı öğrendiler sayfa ödevine de tekrarını yazıyor bir tane örnek yazıyor ona bakarak yazıyorlar
tarafından
Şimdi gördüm resmi böyle çizgileri okulda yapıyorlar 1 sayfa ödev olarak verilmedi..harfler ve sayılar ödev veriliyor
(47 puan) tarafından
Bunlar okulda sadece kahvaltı yapıyorlar sonra biraz oyun oynuyorlar çıkışta tutusturuyor öğretmen ödev diye elimize
tarafından
Çok yanlış cnm anasınıfı da olsa eğitici şeyler lazım kendileri öpretmeleri lazım ödevlik bir durum olamaz yani..şikayet edin bence
(51 puan) tarafından
@bktysyck  okuldan hiç eğitici bir etkinlik yapmıyorsalar eğer okulda derste yapılması gereken etkinlik kağıtlarını ödev olarak veriyor olabilir. Bu da doğru bir şey değil. Bence de durum düzelmezse şikayet edin
0 oy
(715 puan) tarafından
Anasınıfında stajyer öğretmenlik yaptım ömrümde böyle ödev sayısı görmedim biz ödev bile vermezdik  ne yapıyorsa yarım gün okulda yapar evine giderdi ama yarın etkinlik olcaksa alıncakları söylerdik sanki 1.sınıfa gidiyor çocuk yuh
(47 puan) tarafından
Malzemeleri toptan almıştım yıl başında biz verdik okula canım öğretmenle konuştuk ben ilkokula hazırlık yaptırıyorum seneye zorlanmicaklar dedi bize
(715 puan) tarafından
Ahaha şimdiden zorlanmışlar ama
0 oy
(51 puan) tarafından
Anaokulu çocuklarında ödev zorunlu değil ki. Öğretmeniyle konuşun. Çocuğunuzun ödev yapmak istemediğini söyleyin. Sonuçta anaokuluna gitmekteki amaç çocukların aynı yaş grubu arkadaşlarıyla vakit geçirip eğitici etkinlikler yapması. Bu şekilde ilkokula başlamadan 27 sayfa ödevle okuldan sıkılır haklı olarak. Çocuğunuza ödevleri bitirmesi konusunda baskı uygulamayın yoksa okula karşı travma oluşur.  İlkokul çocuklarına bile günde 3-4 sayfa ödev veriliyor sadece ♡
(47 puan) tarafından
Bütün veliler aynı durumdan şikayetçi toplanip tekrar konuşulacak öğretmenle resim yapsın oğlunuz resim yapmayı bilmiyor diyor bana dedim çocuk fırsat bulamıyor resim yapmaya şaka gibi gülüyor birde
0 oy
tarafından
Çocuk okuldan nasıl uzaklaştırılır dersi vermek istemişler
(47 puan) tarafından
Aynen öyle çok haklısınız
tarafından
Öğretmenle konus canım. Bu kadar vermesi iyi değil.
(47 puan) tarafından
Yarın veliler toplanıp konuşulacak canım
0 oy
tarafından
Öyle veriyorlar malesef
0 oy
(44,604 puan) tarafından
Bizde daha bu tarz ödev yok oyun resim etkinlik böle gidiyolar bı kac aya baslicaklarmis 
0 oy
tarafından
Göz korkutucu ama 1. Sınıfa hazırlık çok rahat edersiniz canım 
(47 puan) tarafından
Aşırı göz korkutucu çocuk okula gitmek istemiyor artık
0 oy
(1,251 puan) tarafından
21 sayfa ne kiz  benimkide gidiyo ama 2 sayfa verdi simdiye kadar en fazla 

Bide haftada 1 gun veriyor sizin ki hergun odev mi veriyor
(47 puan) tarafından
Yok bizim hergun ya veriyor nasıl birşey valla anlamadm bende
0 oy
(3,888 puan) tarafından
1. Sınıfta yapılacak odevlr bunlar günlük sayfa sayısı çok ama hocayla görüşün bence yada, okulunu değiştirin 
(47 puan) tarafından
Yarım veliler toplanıp toplantı yaptırmasını istedik bakalım olcka toplanti
0 oy
(818 puan) tarafından
Benimkide anaokuluna basladi ama biz henuz ödev filan gormedik o ne sacmalik ya hadi verir 1 sayfa 2 sayfa boyayin getirin der ama 21 sayfa nedir ya konusun bence ogretmeniyle anneler olarak 
(47 puan) tarafından
Resimde vermiyor direk yazma çocuk kalem tutmayı bilmiyor zaten
(818 puan) tarafından
Hey Allahım ya konusun anneler olarak toplanin yazik gunah ya şimdiden cocuklari okuldan sogutucaklar biz okulu sevsinler diye sosyallessinler diye gonderiyoruz anasinifina simdiden odev mi olur

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 219 göst.
29 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Ayferdnz16 (148 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 193 göst.
11 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Canlarım benim (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 154 göst.
4 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Emine S (15,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 135 göst.