+1 oy
192 göst.
Diğer kategorisinde (1,253 puan) tarafından
Kuzular şimdi benim.minik bi kızım var 22 aylik şuanda. Gunde 2 saat tv seyrediyor . Biliyorum biraz fazla ama bende yeni doğum yaptım islerimi halledecegim zaman açıyorum biraz sonra kapatiyorum fakat içime dert oluyor. Sanki fazla izliyor gibi. Bide tam konuşamıyor anne baba mama kisa kelimeleri söylüyor . Elimden geldiğince onunla ilgilenmeye tv acmamaya çalışıyorum ama gün boyu tek başımayım surekli aktivitede yapilmiyor hergun hergun. Oyun oynamakta biryere kadar idare ediyor sonra yine sıkılıyo

10 Cevaplar

0 oy
(1,698 puan) tarafından
Hiç açmıyorum sadece müzik dinliyor. 22 ay için 2 saat çok çok fazla. 
(1,253 puan) tarafından
Evet farkindym cnm ne gbi aktiviteler yptirablirim bi onerin vrmi
(1,698 puan) tarafından
Resim karalama, saklambaç, kitap okuma, resim hikayeleştirme gibi şeyler hep olur canım büyümüş artık maşallah
-Reklam-
0 oy
(15,695 puan) tarafından
Gün içi de TV hiç açılmaz evde bende oda izlemiyoruz
(1,253 puan) tarafından
Cok sıkıcı olmuyomu :) ev cok sessz oluyor sanki. Ya norml kanallara bkmazda cizgifilme bakiyo
(15,695 puan) tarafından
Yo iş güç anca biter oğlum uyudugunda. Bende telefondan izlerim netfilx de
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Bi saati yok çünkü izlemez 13 aylık arada ilahi şarkı falan çizgi film acsamda oturup izlemez ..kızım 8yasinda o izler ona da çok bence izleme derim ama tınlamaz 
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Evde devamlı açık ama oturup izlemez sadece dikkatini çeken reklamlara bakar 
(1,253 puan) tarafından
Cizgifilme bkmazmi
0 oy
(1,718 puan) tarafından
Sabahdan akşama kadar açık tv inan benim hiç kapanmaz kendim TV olmadan yapamam nerdeyse oğlum hiç izLemez 25 aylık ama telefon la ilgileniyor maalesef 
(1,253 puan) tarafından
Bnmki de tlfnla hic ilgilenmiyor cnm ama TV işte.
0 oy
(12,264 puan) tarafından
24 aylık hic seyretmiyor gibi bir şey TV'den sadece bakara suresi açarım o kadar bütün gün yaramazlıkla geçiyorum
(1,253 puan) tarafından
Benimkide cok hareketli :D
0 oy
tarafından
Canım normalde bende izlemiyorum izlemem pek eşim koronadan dolayı 14 gündür evde ve haliyle açıyor bebgim de sürekli o tarafa bakmaya çalışıyor napicam bilmiyorum ,
(1,253 puan) tarafından
Kac aylik bebegn cnm
tarafından
4 aylık cnm
(1,253 puan) tarafından
Ay seninki cok ufak zaten hic bakmasın o minnak :)
tarafından
Aynen canım ama sesi dikkatini cekiyo galbia
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Benim kızım 19 aylık öyle açık olsa tv tek reklamkarı izler başka çizgi film vs hiç bakmaz benle uğraşmaktan bende bi saat fılan telden müzikli çocuk videoları açıyorum o kadar
(1,253 puan) tarafından
En iyisi ya alistrma hic bnmki alıştı
(3,156 puan) tarafından
Aynen ben baştan hiç çizgi film açmadım öğrenmedi kızımda bilmiyo yani sende azalt günden güne zamanla alışır çocuğunda inşallah..
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Benim  tv sabah  akşam  açık  ama  hiç  izlemez  bazen  hoşuna  giden  reklamlara  bakar o kadar  bu da günde  5 dl en fazla  10 dk dır 
0 oy
tarafından
TV kullanmıyoruz canım 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 536 göst.
16 Aralık 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 288 göst.
0 oy
11 cevap 364 göst.
7 Nisan 2021 Aile kategorisinde elyeda (91 puan) tarafından soruldu