0 oy
67 göst.
Diğer kategorisinde (1,438 puan) tarafından
Kızlar yeni Ocak ve aspiratör alicam öneriniz varmı resimli olursa çok sevinirim:))

9 Cevaplar

0 oy
(1,438 puan) tarafından
Yaa kizlar bir öneri versenizz hangi marka daha güzel hangi reng alayim
-Reklam-
0 oy
(763 puan) tarafından
Annem 1 ay önce siemens marka aldi canim. Ben cok begendim. Ama resmi yok malesef
(1,438 puan) tarafından
Tşk ederim Ocak cam'mi?
0 oy
tarafından

Ben vestel aldım. Cam ocak ve sürgülü aspiratör. İkisi de beyaz, gayet memnunum. Cam ocaklarda düşük kaliteli markalarda patlama olabiliyormuş diye duymuştum o yüzden vestel tercih ettim 

image

(1,438 puan) tarafından
Cam ocaktan memnunmusun ben partlamasindan korkuyorum:))
tarafından
Bir seneyi geçti alalı, ben memnunum canım. Temizlemesi çok kolay, önceden inox kullanıyordum. Çabuk çiziliyordu, izler kalıyordu. Kurulumu yapanlar dedi ki dört ocağı birden kullanırsanız cam ısınır, o sırada ocağın üstüne bir şey düşürmemeye çalışın. Hiçbir zaman dördünü birden çalıştırmadım. Cam ısınıyor ama hemen soğuyor. Ben tavsiye ederim. Siyahta çok iz kalıyor diyorlar, beyaz tercih edebilirsiniz
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Kumtel kullanıyorum memnunum hiç sorun yaşamadım sadece siyah alma hangi marka olursa olsun
(1,438 puan) tarafından
Cam'mi Ocak?
(3,457 puan) tarafından
Evet cam cnm
0 oy
(391 puan) tarafından

Benim Bosch çok memnunum, resim çekemedim bebeyi uyutmaya çalışıyorum :D

(1,438 puan) tarafından
Uyut canim.ocak cam'mi canim?
(391 puan) tarafından
Aynen canım 5 yıldır kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım, üstelik üzerinde kazanla sos salça falan hep kaynattım. Çok memnunum tavsiye ederim:)
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Termikel kullanıyorum 7 yılı geçti memnunum
0 oy
tarafından
Gri almada dıyıp cekılıyorum
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Franke Ocak aspiratör kullanıyorum ocagim cam ocak ikisindende memnunum
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Ben Altus marka cam ocak kullanıyorum.. Arçelik'in ürünü oluyor kendileri :) Memnunum.. Cam ocak patlıyor demişler ama ben bir buçuk senedir kullanıyorum, yeri geliyor üç dört gözünü birden açıyorum ama bi sorun olmadı çok şükür.. Aspiratörümün markasını da hatırlamıyorum :D Memnun da değilim.. Ama eşim sorun aspiratörde değil, dışarıya yapılaması gereken bağlantıyı yapamadım ondan oluyor diyor.. Bilmiyorum o yüzden 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 34 göst.
21 Mart 2024 Diğer kategorisinde Sunadegirmenci67 (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 85 göst.
10 Mart 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 45 göst.
20 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Mina&19 (283 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 92 göst.