0 oy
194 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde tarafından

Kızlar böyle bildiğiniz hergün yaptığınız ve bayılarak çok sevrel yediğiniz irmik helvası tarfi varmı ya bir çok yerde farklı tarfker var ama kararsz kaldm acaba sizin yaptığınız varmı cnm bu aralar hep irmikli tatlılar çekiyor :D

3 Cevaplar

0 oy
(763 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Canim kac kisilik yapacaksin ona gore tarif vereyim
(763 puan) tarafından
Ohhh afiyet olsun:) evet canim cok basit. Olmustur eline saglik canim❤
tarafından
Ayyy aynen bende az önce denedm bayıkdm bayıldım tencereyi sıyırdım sonuna kadr gebeymde resmen kendmi tutamdm yedşkçe yedim ama akşama 2 tabak benle eşime kaldrdm akşamda keyif yapacm çok tşkr ederm cnm sendrn favorim oldu bu tarif senin sayende allah razı olsn senden ❤️
(763 puan) tarafından
Kuzum benim ne demek,Allah senden de razi olsun. afiyet,bal,seker olsun. Bebişine kan,can olsun insallah ❤
tarafından
Amin inşlh cnm bnm ❤️
(1,698 puan) tarafından
Minik valla ben de şu an kalktım başından çok iyiydi ;D bi dahakine sadece şekeri yarım bardak koycam ben çok tatlı sevmiyom onun dışında mis gibiydi sjdhshd
-Reklam-
0 oy
(3,457 puan) tarafından

Benim tarif yenmez vermiyim:D

0 oy
tarafından
Tam şu an irmikten hira tatlısı yapıyorum..postu görünce yazayım dedim..malzeme de az baya çıkıyor bir tepsi şimdi yap akşama çayına güzel gider
tarafından
Ben hira tatlısına yapmıştım o kdr hoşuma gitmedi valla helca tarzı bişiler istyirm
tarafından
Helva ben de istiyorum ama malzemem yok fazla.olanlardan bu tatlı yapıyorum

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 163 göst.
12 Ekim 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 283 göst.
14 Ekim 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 165 göst.
2 Şubat 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Aysimanin-annesi (661 puan) tarafından soruldu

378,218 soru

11,320,037 cevap

34,765 kullanıcı

...