0 oy
245 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar temmuz sonunda benim ananemin cenazesi vardı ama eltim olcak insan bi arayıp başın sağolsun demedi simdide onun babası rahatsız bugun ameliyat olmuş sizce msj atıp yada arayıp geçmiş olsun demelimiyim içimden hiç ne aramak ne msj atmak geliyor ayrıca doğum yaptığımda bile aramadı sadece mesaj attı napiyim sizce 

13 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Fikir verin kızlar huuu :) 
-Reklam-
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Demekki görüşmüyorsunuz 
tarafından
Ayni şehirde oturmuyoruz canım yılda 4 5 kere fln gelirler kaynanamgile bizde gideriz
(7,654 puan) tarafından
Mecburi olarak bir araya geliyorsunuz telefonda birbirnizle konuşmuyorsunuz aramana gerek yok
tarafından
Bencede yok :) insanın duymak istediği şeyleri duymasi çok güzel bisey :) sağol kiz :)
0 oy
tarafından
Ne ara ne yaz seni sormayani sen neden soracaksin
tarafından
Aynen canım bende öyle düşünüyorum ama kendini haklı çıkarmak için kaynanama söylerse böyle böyle diye düşündüm ondan kararsız kaldım ama yazmicamda aramayacagimda ne demişler ne ekersen onu biçersin
0 oy
(3,911 puan) tarafından
Aynısını yap sen de 
tarafından
Bncede aramayim yaa :)
0 oy
(119,599 puan) tarafından
bu cenazede dugunde arayip sormayani bende aramam 
tarafından
Bende öyle düşünüyorum o beni adam yerine koymayıp aramadı bende onu aramak istemiyorum bi yanımda diyor ki insanlık sende kalsın diyor çok kararsız kaldım
0 oy
tarafından
Ben insanligimi yapar ararim herkes kendi sevap kesesini doldurur dilime de yapismaz zaten 
tarafından
Yani o istiyor ki herkes her olayda beni arasın sorsun ama ben kimseyle muhatap olmayım dünya benim etrafımda dönsün diyor
tarafından
Yok a.mk baska bi istegi varmiymis kralicenin :)
tarafından
Yemişim onun kraliçeligini :)
tarafından
Ehehehe papucumun kralicesi jsjdbbdns
tarafından
He valla tamda öyle
0 oy
(7,466 puan) tarafından
bence hıc mesaj atma bosver o sana atmamıs kı
tarafından
Bencede aramayim zaten eşimde demez ara fln diye onlar seni ariyor mu ki diyor
(7,466 puan) tarafından
aynı benım esım bana gerekırse engele dıyo
tarafından
Benimki engelle demiyor ama baktın diyor onlar kutlamadı diyor sende kutlama
0 oy
tarafından
tabiki kısasa kısas yaparim aramam da sormam da herşey karşılıklı bende 
tarafından
Bendede öyle kuzum valla arayasim hiç yok
tarafından
boşver o zamn  canm ben olsam öyle yaparm yada basitçe msj atabilirsn konusu açıldıgi zaman
tarafından
WhatsApp durum atmış gördüm ama yazmadım cnku ananemin cenazesinde bende durum atmıştım gördü ama ne aradi ne yazdı o yüzden istemiyorum hiç yazmak
tarafından
haaa o zaman iyi yapmışsın bence canm boşver ne yaptıysa aynisini sende yap
0 oy
(763 puan) tarafından
Seni aramayani sen niye arayacaksin canim bosverrrrrr
tarafından
Ahahaha bende çok seviyorum bu atasözünü
(763 puan) tarafından
Kullanabilecegim ilk ani sabirsizlikla bekliyorum :)))
tarafından
Ahahahaha :) kullanınca yaz bana
(763 puan) tarafından
Tmm kuzum buyuk bi zevkle yazacam:)
tarafından
:) :) :) :) :)
0 oy
tarafından
Sen mesaj at geçmiş olsun de insanlık sende kalsın belki azıcık utanır 
tarafından
Hic zannetmiyorum kuzum ben onu o kdr konuda o kdr aradım ki dogum gunu bilmem ne fln o beni hiç birinde aramadı
tarafından
=// bos ver gitsin o zaman anne babasıyla bir gorusmuslugun varsa direkt onlar i ara geçmiş olsun de yada bırak hiç umursama bir araya gelirseniz belki dersin o zaman
tarafından
Annesini bi düğünde gördüm kız kendi düğününde o kadar
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Arama cnm o senin kötu gunünde yaninda olmuyorsa sende olma 
tarafından
Bencede hiç arayasim yok valla :)
0 oy
(692 puan) tarafından
Ben arayıp utandırırdım şahsen yaptığı hoş değil sen üzülmüşsün o da üzülüyordur eminim arayınca yaptığından pişmanlık duyar insanlık sende kalsın 
tarafından
Canim ben onu o kadar çok aradım ki zamanında dogum gününde aradım aramadı o beni gecen sene gene babası ameliyat oldu aradım kan lazım oldu babasına ablamgilin çevresine kadar ayaklandirdim kan buldum ben dogum yaptım o sadece msj attı o ölü dogum yaptı 15 haftalik ben lohusa halimle gene aradım onla ağladım o psikolojide ama o beni hiç bi önemli günümde acılı günümde aramadı o yüzden o pişmanlık duymaz
(692 puan) tarafından
Ne iyi yapmışsın insanlık sende kalmış taktir ettim ortam da lafın olur dilin uzun olur kendisi utansın iyi bişey mi yapıyor ki insanlik sende kalsın defterler ayrı sevaplar ayrı tamamen senin kararin ben fikrimi söyledim ayrıca basın sağolsun sevdiklerimizle sınamasın Allah iyi olan siz olsun onlar kötü kalbiyle yaşayın ahiret yokmuş gibi yazık
tarafından
Tesekkur ederim canım sagol
0 oy
(3,156 puan) tarafından

Sen bizi görsen çok iyiz aslında ama o da kaynanamlarda bir araya gelince mecburen :Donun dışında telimde numarası dahi yok ne o beni doğum olsun ölüm olsun onlar için aramaz nede ben onu böylesi çok iyi:D aramana gerek yok...

tarafından
Kiz bizde işte bi kaynanamgilde görüşüyoruz o kadar ben insanlık yaptım bi iki aradım ama o aramadı artık insanlık yapasım yok
(3,156 puan) tarafından
Heh işte bizim durumda öyleydi bırak sende daha taviz verme bence anlamıyorlar çünkü...
tarafından
Aynen kuzum kimi insan insanlıktan anlamiyor aramayacagim bende

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 267 göst.
22 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 303 göst.
14 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Humrayy (760 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 271 göst.
11 Nisan 2021 Aile kategorisinde Cimri kaynanam (256 puan) tarafından soruldu