0 oy
198 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Selamün aleyküm hanımlar kusura bakmayın sizden bir ricam olacak benim gebelik yok diye şuan herhangi gibi sabit bir doktorum yok. Sizden ricam şu doktoru ile samimi olan aklına takılan her soruyu sorabilen biri varsa benim için de bir soru sorabilir mi lütfen şuan 

Geybfoll kullanıyorum folik asit içeren bir ilaç ama kaç mg bilmiyorum  doktora 2 ay sonra gebelik düşüneceğim dedim o da o zamana kadar bunu kullan dedi ve kullanıyorum bugün regl olmam gerekiyordu daha olmadım üstelik çok afedersiniz akıntım var normalde olmayan bir akıntı korkuyorum korunduğum halde gebelik olmuş mudur diye sizden ricam bilmeden gebelik olmuşsa bu ilacı kullanırken bir zararı olur mu lütfen yardımcı olun fotoğrafını da bırakıyorum

image

5 Cevaplar

+1 oy
(1,043 puan) tarafından
Takviye edici gıda diyor. Zaten folik asit ve diğer vitaminleri hamileliğinin ilk dönemlerinde kullanıyorsun. Hamilekalmis olsan bile zarar vermez korkmana gerek yok
tarafından
Öyle mi diyorsun gerçekten içime bir korku girmiş ki sorma  :(
(1,043 puan) tarafından
Hiç  korkmana gerek yok canım zaten kullandığın şey vitamin ilacı bile değil. Ilaç olsa bile zarar vermez ki senin kullandığın takviye sadece.
Hamilelik varsa hayırlı olsun simdiden
tarafından
Allah razı olsun canım içini rahatlattınız çok sağolun ❤️
-Reklam-
0 oy
(1,466 puan) tarafından
Bilgim yok bilgisi olan yazar umarım 
tarafından
:( evet gerçekten buna ihtiyacım var korkuyorum ilaç kullanımından çünkü
0 oy
(13,216 puan) tarafından
2 ay önce ya da sonra ne farkeder ki canım senin değerlerine göre bunu vermiş ben folbiol kullaniyorum kaç mg olduğu yazar prospektüsünde canım
tarafından
Üstünde 6 g yazıyor bilmiyorum:( korkuyorum ilaç kullanımından
0 oy
(594 puan) tarafından
Korunma şeklini bilmiyorum ama korunurken zor hamilelik olayı ha oldu diyelim yinede zaten hamileliğin ilk 3 ayı muhakkak kullanman gereken şeyler var içinde bunun için endişe etmene gerek yok hatta benim doktorumda dahil bazı doktorlar doğuma kadar kullandiriyor 
tarafından
Yaa çok teşekkür ederim doğal yollardan korunuyorum önümüzdeki aydan sonra gebelik düşüneceğim inşaAllah kürtaj ddan sonra 5 ay bitsin 6 da bırakırım dedim korunmayı o yüzden endişe ediyorum o zamana kadar ilacım da bitecek rahat olurdu içim ama şuan kullanırken böyle bir şüpheye düşünce korktum :(
(594 puan) tarafından
Allah gönlüne göre versin inşallah canım ❤️
tarafından
Allah razı olsun canım teşekkür ederim ❤️
0 oy
(580 puan) tarafından
Hamile olsanda bu ilacı kullanicaksin zaten korkmana gerek yok doktoruna bebek istediğini söylediğin için bu ilacı vermiş gebelikten önce 3 ay ve gebelikten sonra da 3 ay kullanman lazım.
tarafından
Evet şuan doğal yollardan korunuyorum önümüzdeki aydan sonra düşüneceğim inşaAllah kürtaj olmuştum 4 ay önce beşinci aya girdim işte dedim beşte bitsin öyle ama korkuyorum gebelik olunca ilaç kullanmaktan
(580 puan) tarafından
Hamilelikte mecbur kullanicaksin bebek vitaminleri senden aldığımda senin ihtiyacın olacak eczaciyim dozaji düşük takviye verici ilaç varsa da hayırlı olsun
tarafından
Tamam canım teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 924 göst.
2 Nisan 2024 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (11,019 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 433 göst.
6 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (11,019 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 242 göst.
17 Kasım 2021 Aile kategorisinde Beyzanurxx (476 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 62 göst.
21 Ağustos 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aşık û maşuk.. (2,079 puan) tarafından soruldu

396,379 soru

11,856,846 cevap

35,952 kullanıcı

...