0 oy
217 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (393 puan) tarafından
Doğumuma çok az kaldı ilk doğum doktorum çatı muayenesi edecek açılma için falan ilişki faydalı diyorlar eşim asker çoğu zaman görevde birbirimizi çok goremiyoruz yani baktım bugün vajina girisim çok dar bunun açılmayla.ilgili yada çatı genişliği ile alakası var mı 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hiç bir alakası yok canım doktor ileriye bakıyor kemiğine bakıcak 
(393 puan) tarafından
İyi bari cnm aklıma çok takıldı
tarafından
İçin rahat olsun canım onunla alakası yok :))
-Reklam-
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Alakası yok bence ya canını bu yüzden sıkıp kendini şartlandırma dokuz ay tehlike olup yapmayanda normal doğum yapıyor eski hayatına aynen devam edende doğuramayıp sezeryan olabiliyor 
(393 puan) tarafından
Haklısın cnm teşekkür ederim
0 oy
(15,877 puan) tarafından
Bence alakası yok bana göre açılan rahim açılıyor doğum zamanında ben ilişki vs yapmadım acilmam oldu uatelik vajinaya bakarak dar diyemezsin doğum zamanı sancı ile birlikte açılıyor şuan belli olmaz ha çatı ayrı bişey o kemiktir engeller bebek gelmesini
(393 puan) tarafından
Anladm canm tesekkur ederim
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Hic etkisi yok cnm ya iliski oldugu halde 41+3 dogmadi kizim sezeryan oldum mecburen.
tarafından
Bende 38 deyim dönmüş bebek ama hiç bir belirtim yok başka hiç bir şekilde ya.
(7,791 puan) tarafından
Daha vakti var canim bekle ama demek istediğim şu
Kıçınla arsayda çıksan o cocuk vaktinden önce doğmuyor ve nasibinde ne varsa o oluyor. Normal dogum yapmayi cok fazla istiyordum nadip olmadi mesela .  
Aman kiz sag salim dogsunlarda doktorun sana vakit verir zaten.
tarafından
Evet çok çok az bir vakti var hiç belirti olmaması sancı olmaması korkutuyor beni sadece normal yada sezeryan diye ayirmiyorum hiç hangisi benim ve bebeğim için daha hayırlıysa öylesi olsun diyorum hep
(7,791 puan) tarafından
Canim eski postlarıma  bakarsan duruyodur
Sancim gekdi saniyodum dogurcam diyodum bi bakiyodum kabizmisim onun sancisiymis fln neler neler :D  hayirlisi oldun bakalım kimisi hic sancı cekmiyomus dogurcagi an sanci gekiyomus sadece
tarafından
Bakalım beni neler bekliyor bu kadar düşünmesem beklemedigim anda olacak belki de :)
0 oy
tarafından
Canım normal alaturka tuvaletine git orda baya kal bağdaş kurup  otur zaten internette yaz açılma ile ilgili cati  genislemesiyle ilgili çok şey var illa ilişki olmak zorunda degil
(393 puan) tarafından
Anladm cnm tsk
0 oy
(2,564 puan) tarafından
İlşki 2bet çok önemli ama bağzı insanlara yasak oluyor  onlarda doğura biliyor çatı darlığı daha ilerde oluyor CNM 2 parmakla bakılıyor      açılma zamanında rahim açılıyor CNM zaten
(393 puan) tarafından
Anladım cnm teşekkür ederim
0 oy
(27,564 puan) tarafından

Hayır onla alakalı değil 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 321 göst.
10 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Pamuk prenses (837 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 132 göst.
16 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu