0 oy
435 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (5 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi

2tane oglum var kızlar durumum yok cocuklarınızın kucuk gelen kıyafetlerini benim cocuklarıma verirmisiniz kış günü hep ince giyyolar hasta oluyolar yardım etmek istermisiniz 

3 Cevaplar

+1 oy
(3,560 puan) tarafından

Bu soruya uyarı veren ******** derdin ne? Az ötede yaşayın cidden pisliksiniz mide bulandırıyorsunuz ya kız burda yardım istemiş siz gelmiş köpeklik yapıyosunuz .

(218 puan) tarafından
Töbe haşa sen iice sacmaladın behricanmısın ne sin sen işi saptın töbe haşa allah olduna tabiki eminiz neyse sen saçmalıyorsun dedim gibi sen yardımını yap seni tutan yok
(218 puan) tarafından
Yav Hatice hatta bizde biz bazı şeylerin farkına vardık ve arkadaşa tepki gösterdik bırakak diğer arkadaşlarda hakaret etsin cok yalancısın sen seda nur diğer yerlerde senin yalanını yakaladım ben
tarafından
Aynen valla tek vicdanlı sanki kendisi. Biz vicdansız olduk . Nyse hiç uğraşamam. Böyle şeylerle admin uğraşsın. Yalan şeylerle milleti kimse kandırmasın. Bak bnm çocuklarımin kıyafeti olmasa ilk kaymakamlığa gider yardım isterim utanmam. Ama.kadina soruyorm basvurdun mu cvp yok??
Sonra arkadaşlarıma söylerim cevremden haber ederim. Buraya yazmam yazsam da eğer bu kadar yapmacık olmam. İhtiyaçtan olsa anlarım cnku bnde yaşadım ama bana amacı başka geliyor
(218 puan) tarafından
Aynen öyle bende kaymakamlıktan yardım aldım zamanında ayıp deil ki ama bu arkadaşta var bir şeylik cokkkk belli
tarafından
Gecen komsumun demsti.
-Reklam-
0 oy
(523 puan) tarafından

Allah yardımcın olsun ve yardimcimiz ve yardimcimiz olsun .Amin

0 oy
tarafından

Gecende komsumun cocugu demsti galiba. 2 erkek. 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 29 göst.
18 Nisan 2024 Aile kategorisinde Prensannesi26 (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 32 göst.
16 Nisan 2024 Aile kategorisinde Nunum1996.1996 (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 149 göst.
10 Aralık 2023 Diğer kategorisinde orbanesara (880 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 61 göst.