0 oy
301 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (169 puan) tarafından
Kizlar bu ara bı bardak kaldıramıyorum hep uzanıyorum uyumak istiyorum 22 aylık oğlum var sağolsun gece uyutmuyor hâlâ 14 haftalık hamileyim asla elimi kaldırıp iş yapamıyorum çok ağırlık var üstümde bu durumdan çok rahatsız da oluyorum bana bı akıl verin yaa :( afedersiniz ev *** götürüyor koku düştü resmen ama yok kalkıyorum tam yapicam bı daha uzanma isteği geliyor . Oğluma tahammülüm de çok azaldı hep bagiriyorum ağlamasına katlanamiyorum . Yemeğini veriyorum sadece tek yaptığım o ama oda tam değil . Bana ne oluyor yaa ne olur birşey söyleyin eşimle de temizlik konusunda her gün tartışıyoruz üzerimde hep sinir hali tembellik hali var ağlamak istiyorum gece gündüz bağırmak istiyorum hep :(( böyle olan var mı yaa iki gündür özellikle çok ağırlık var çok kötüyüm yaa anlatamam Allah kimsenin başına vermesin bu nedir yaa :((

7 Cevaplar

0 oy
(3,131 puan) tarafından
Hamilelik hormonlarından dolayı bebeğinde küçükmüş Allah yardımcın olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah yardımcjn olsun canım o haftalarda bende öyleydim hep uyumak isterdim iş yapmak gelmezdi 
0 oy
(2,438 puan) tarafından
Bu aralar banada oldu. 10 haftalığım bende. hava değişimi diye düşünüyorum. Az bi çamaşır atmak istesem bile gidip yatıyorum tekrar atmadan bi tuhaf hal gerçekten hiç böyle olmamıştım bende. Allah yardımcın olsun canım geçer bu günlerde dinlen sende bol bol. 
0 oy
(211 puan) tarafından
Hamilelik hormonlarından dolayı canim ama o 22 aylik oğluna da yazık kiz o da ilgi sevgi bekler bilemedim valla 
0 oy
(241 puan) tarafından
Ay aynı ben oğlum 18 aylık bide hamileyim 17 aylık  kızım 1. Sınıfa başladı ve 25 yaşındayım sanki ölü gibiyim 60 yaşında hissediyorum oğlum yemiyor içmiyor ev çok dağınık .. kaynanam kayınpederm olmasa asla dayanamazdim sagolsunlar çok yardımcı oluyorlar ama yine de çok zorlanıyorum
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Ben de uzun süredir öyleydim.. Doğumum yaklaşıyor diye bi temizliğe, hazırlığa başladım.. Her yeri yerinden oynattım.. Şimdi de tam tersine evi o halde gördükçe işi bırakıp oturamıyorum
0 oy
tarafından
Hastahanede git kan değerlerine baktır b 12 düşükse kansızlık varsa ondanda olur canım 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 302 göst.
0 oy
3 cevap 109 göst.
16 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eminenida (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 166 göst.
2 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 210 göst.
6 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mirayin annesi (2,599 puan) tarafından soruldu

378,310 soru

11,323,240 cevap

34,774 kullanıcı

...