0 oy
370 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar ilk defa eşimden ayrıldım annemlere geldim Mersin'e 23 gun gündür burdayım inanın insanın evi gibisi yok seviniyorum evime dönüyom diye demkki insanın kurulu düzeni olunca zor oluyor annenin evi de olsa zor oluyo gün sayıyorum resmen pazar günü İstanbul'a dönüyorum :)) Allah'ın izniyle

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende annemlerdeyim düğüne diye geldim düğün hayal oldu yarın doncem galiba 
(1,106 puan) tarafından
Tüh bence de en iyisi bu. Ya da mehlikayı götürme düğüne eşinle evde kalsınlar sen git düğüne
tarafından
Bakalım canım ama ben gidersem bulasirsa onlarada getircem hastalığı korkuyorum valla bizim aile çok kalabalık ve herbiri başka şehirden gelecek düğün yapacaklari yerde açık alan ama çok küçük dipdibe olcaz
tarafından
Ah canım gitme boşver düğünü bende geldiğim gibi kardeşlerim annem filan korona oldu inan çok kötü çok zor birşey psikojikmen çöktüm kızıma filan geçerse korku için de geçti 20 gün evime de gidemedim onları o şekil birakio gidemedim vicdan azabı cekerdim
tarafından
Biz zaten bir kere atlattık kuzum şükür ki o zaman kızıma bulaşmamıştı büyük ihtimal gitmem evime donerim
tarafından
İyi canım Allah korusun valla ben Allahdan aşılıydim belki bana da geçmişti şimdiye
-Reklam-
0 oy
(7,358 puan) tarafından
esım gelse askerden de benım de hayatım duzene gırer keske hergun annemgıldeyım evı otelgıbı kulanıyom 
(7,358 puan) tarafından
aralığın 7 sınde
tarafından
Aaaa az kalmış kuzum dayan kavuşucan Allah'ın izniyle
(7,358 puan) tarafından
az kaldı hıc konusamıyoz surıye sınırında hersey yasak
tarafından
Üzüldüm kuzum çok zordur eminim ben seni çok iyi anlıyom 20 gündür zor dayandım gerçekten daha gitmicek demi normal askerlik mi
(7,358 puan) tarafından
normal kotu yere dustu nedense
0 oy
(763 puan) tarafından
Allah kavustursun canim. Ben ayni sehirdeyim. Gunubirlik gidiyorum,aksam kendimi eve zor atiyorum valla:) evim,kocam gözumde tütüyor hemencecik:)
tarafından
Ayyy birde bana sor ilk gün geldim agliyodum burda 20 günü zor ettim. Ya ilk defa ayrıldım eşimle gün sayiyom birde annemler gelir gelmez korona oldular psikojim alt üst oldu
(763 puan) tarafından
Ayy canim cok gecmis olsun. Kendimi senin yerine koydum da yok ben o kadar kalamazdm herhalde
tarafından
Evet mecbur kaldım kuzum geldiğim gibi biletimi hemen kestim hatta annem diyor niye erken kestin birşey yapamadık kısmet artık koronaya denk geldi uzatamam valla zor dayandım birdahikine onlar gelsin valla
(763 puan) tarafından
En iyisi tatlmm
0 oy
tarafından
Ayy tabikide insan evini özlüyor ama ben anneme hiç doyamazdım üzgün üzgün evime gelirdim hep annemin yanında kalmak istiyordum canım annem  sağ olaydıda yine gitseydim 
tarafından
Başınız sağolsun cnm ya aslında eşimle gelseydim böyle zorlanmazdim belki . Eşimi özledim aklım onda birde geldim annemlerin hepsi korona oldu kardeşlerim filan.çok zorlandım
tarafından
Allah razı olsun Kuzum haklısın bende evimi özlerdim esimde aksam is cikisi gelir orda kalırdı aynı sehirdeydik evimede gitsem annemi bıraktım diye bir burukluk olurdu icimde
tarafından
Ah kuzum ya evet insan öyle oluyo bende de oluyor ayrilirken
0 oy
tarafından

Mersinin neresinde kız bnde mersinde yasiyorum :D

tarafından
Mersin Mezitli oluyi Viranşehir varya sahilin karşısında hemen bebek cafe filan var
tarafından
Sen nerde oturuyon
tarafından
Ben toroslar yalınayaktayım :)
(868 puan) tarafından
bende yalinaktayim kiz neresindesin
0 oy
(7,664 puan) tarafından
Ben de annemlerden eve dönerken hala ağlıyorum annemden ayrılmak beni çok üzüyor 
tarafından
Ya cnm ben birşey anlayamadım gelir gelmez korona oldular zaten onlara baktım kardeslerime filan zorlandım belki ondan psikojim bozuldu eşimden ayri kalmak da zor oldu ilk defa böyle ayrı kaldık:(
(7,664 puan) tarafından
Olabilir ben annemdeyken es filan düşünmüyorum sadece daha fazla nasıl kalabilirim onu düşünüyorum  :D tabi herkesin düşkünlük seviyesi farklı olur ben anneme çok düşkündüm hala öyleyim ondan kaynaklı
tarafından
Him tabi çok duskunsen farklı oluyor tabi bende ilk evlendigimde ozluyordum takiyordum kafama ama artık insan alsiiyor ailesine evine eşine bir tek onlari düşünür oluyor insan ne bilim ya tamam annemi seviyorum filan ama o kadar da düşkün olamadım malesef :(
0 oy
tarafından
Bende şuan İstanbulda annemin evindeyim 2 haftadır burdayım şükür bende hafta sonu evime dönüyorum evimi özledim düzenimi rahatımı özledim burası ne kadar rahat olursa olsun kendı evım başka çok başka 
0 oy
(15,854 puan) tarafından
Bende 20 gündür annelerdeyim. Gun sayıyorum kocama evime kavuşmak için 
tarafından
Ay cnm çok zor demi burnumda tutüyo resmen ya çok kötü hasretlik ne zmn donuyorsun nerde oturuyon
(15,854 puan) tarafından
Mardinde oturuyorum adanaya geldim. Ben daha en az 1 hafta daha burdayım

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 746 göst.
+1 oy
6 cevap 446 göst.
13 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 451 göst.
0 oy
6 cevap 346 göst.