0 oy
292 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
D vitamini çok düşmüş devir 3 verdi haftada 1 şişeyi tek seferde icecekmisim. Tek seferde çok değil mi ya?

7 Cevaplar

0 oy
(3,282 puan) tarafından
Bende yorgun heryerim ağrıyo şekilde uyanıyorum gün içinde kollarım bacaklarımda çok ağrıyo gece yatıncada. 
tarafından
Bı kan ver canım hiç dinlenmemis uyaniyorum
(3,282 puan) tarafından
Sağlık ocağında verdim enfeksiyon çıktı vücudumda bakteri oluşmuş ama nedenini bilemedim dedi antibiyotik flan kullandım 10 gün tekrar kan tahlili verdim geçmiş dedi ama benim ağrılarım geçmedi vitamin değeelerime bakmado sanırım sağlık ocağında bakılmıyomuş
tarafından
Evet canim tam tarama yaptır bı hastanede
-Reklam-
0 oy
(7,412 puan) tarafından
Demekki cok düşük ki oyle demiştir canim. Doktor faha iyi bilir. Biz nedesek olmaz simdi.
(7,412 puan) tarafından
Hahaha Allah seni. Bende bian algılayamadım yanlis yeremi yazdı dedim. Okadar mi hasrettin canim :DD  suan gurur duydum kendimle seni mutlu ettiğim için:DD
(7,412 puan) tarafından
Byrc baya düşükmüş senin değer canım  doktor ne dediyse onu yap  sen cok geçmiş olsun  canım.
tarafından
Haha :D gururun en çoğunu sen hak ediyorsun bu gece :D
tarafından
Bende okurken bu benim sorumun cevabini diye algılamaya çalıştım :D
(7,412 puan) tarafından
Kiz simdi sarki önerisi istemişler gurur benim neyime şarkısı geldi direk aklima:DD ama arkadaş oynak istediği için yazmadım:)))
0 oy
(868 puan) tarafından
ah şu d vitamini... Doktor bana hayatımda gördüğüm en düşük d vitamini seninki dedi sen benim halimi düşün yerimden kalkacak halim yok
tarafından
Yaa geçmiş olsun. Benim geçen dişim kırıldı ondan olabilir mi ki. Sizde bu ilaçtan kullanıyor musunuz? Yan etkisi var mı?
0 oy
tarafından
Daha önce kullanmadıysan hiç ilk bi az içip dene alerji va yapacakmi çünkü ben gebelikte kullandım devit3 çok felaket alerji yaptı hemen kestim yani bir şişeyi bir seferde içmek oldukça riskli aslında 
tarafından
Daha önce gebelikte vermişlerdi düzenli kullanmadım arada ekmeğe damlatıp yiyordum. Bugün bikac damlayla başlayım bari teşekkürler bilgi için
tarafından
Rica ederim canım
0 oy
tarafından
Valla her sabah üstümden tır geçmiş gibi uyanıyorum gün içinde de kolumu kaldıracak halim olmuyo. Çok yorgunum bitkinim 
tarafından
Pazartesi verecem inş cnm ama kesin kan ilacı verecek onuda içemiyorum ya :((((
tarafından
Bende sevmiyorum ilaç içmeyi ama mecburen
tarafından
İlaç ictigimde tuvaletten çıkamıyorum sürekli midem bulaniyo
tarafından
O daha da zor Allah ilaçlara muhtaç etmesin
tarafından
Amin inşallah cnm
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Benim de aynısı ya. 10 çıktı değerim. Yüksek riskli grubunda. Üç gün arayla içilen bı hap verdi. İçtiğim gün o kadar fark ediyor ki. Ay başında yine tahlile gideceğim bakalım nasil olmuş değer. Meğer ne önemliymiş d vitamini ya
(2,493 puan) tarafından
Risk grupları var bı doktor paylaşmıştı. Risk derken yani mutlaka d vitamini desteği alınması gerekiyor. Güneşe çıkmak da yetmiyor. Değerin çok düşükse güneşten gelen vitaminin sentezlenmesi de zor oluyor
tarafından
Kullanacak ilacı zaten de aynı anda bı şişe deyince çok geldi. Hani günlük su kadar damla dese daha mantıklı olurdu. Ama vardır doktorun bı bildigi
(2,493 puan) tarafından
İsmi ne peki vitaminin
tarafından
Devit3
(2,493 puan) tarafından
Günlük damla miktarı içilir o acaba siz mi yanlış anladınız
0 oy
tarafından
Senelerce ağrılarla baş ağrısıyla kalktım senelerce baş ağrısı çektim meğer tansiyonmuss vurmuy vurmuş vurmuş göz damarlarimi inceltip tikamis 
tarafından
Tansiyonum hep düşük çıkar benim baş ağrısı değil vücut ağrısı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 91 göst.
24 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Kubraumut (3,141 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 100 göst.
19 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Canselsezer (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 127 göst.

381,495 soru