0 oy
245 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Belki erken ama bnm evin giriş kat şuan evin içi 21.7 oğlum 2yasinda üstünü örtmeye sevmez hatta boğuşurken uyanır .bende zıbın ve uyku tulumu vardı giydirdim üstünede ayak kısmını doğru muslin den bı tık kalın örtü örttüm .bari battaniye yorgan uğraşmam

8 Cevaplar

0 oy
(442 puan) tarafından
Bende bugün giydirdim kızıma 2 yaşında benim kızımda hicbirsey örttürmuyor üzerine hemen atar bende Altina ince pijama giydirdim uzerinede uyku tulumu giydirdim 
tarafından
Yastikla Yatarsa ne giyerse giysin su gibi oluyor biraz biraz yastiktan kurtulduk terlemiyir oyuzden tam kurtulamadgmz için ince pijama giydiremedim
(442 puan) tarafından
Ben hala yastık siz yatırıyorum ya terler mi bende ara ara kontrol ediyorum
tarafından
Kontrol etmek lazım canm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim bebeğim dört aylık hapsuruyor öksürüyor yatak odasınin doğal gazını açtım. 
0 oy
(2,939 puan) tarafından
2 yaşında dönmeye başladığından beri uyku tulumu giydiriyorum. 1 hafta içine pijamasiz giydirdim ama artık soğuk pijama üstüne uyku tulumu giydiriyorum
0 oy
tarafından
İyi yapmışsın ben 8 yaşındaki oğluma geçen seneye kadar tulum giydiriyordum ama şimdi alt üst taktım kalın pijama giydiriyorum öbür bebeğime kalın tulum giydiremiyorm çünkü kask tedavisi var kafasında kask olduğu için aşırı terliyor onun yerine uzun kollu alt üst pijama giydiriyorum belki çok kalın olmayan tulumlardan alırım 
0 oy
(671 puan) tarafından
Bu bebekler böle galiba. Bende cnm uyku tulumu giydiriyorum. Daha rahat uyuyor. Bizim tulum çok kalın değil ev sıcaklığına göre almıştım . Giymeye vbasladik.
0 oy
(4,584 puan) tarafından
4 aylık. Giydiriyorum. 
0 oy
(376 puan) tarafından
Canım merhaba bende şimdi post acacaktim uyku tulumu için benim kızda iki yaşında gece hep üstünü ayakları ile itiyor babası ben usanmadan gece kalkip her defasında örtüyoruz ama yinede boş benim nile gece kolum açıkta kalınca üşüyor hasta olacak diye çok korkuyorum sen aldinmi acaba bu arada benim de evim giriş kat serinlik var yani gece gündüz 
0 oy
(3,205 puan) tarafından
Benim kız 2 buçuk yaşında 15 gündür tulum giydiriyorum Havalar soğuk üstünü hiç örtmüyor

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 131 göst.
12 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Lovelyyyy (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 188 göst.
16 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Sude_ceylan1 (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 251 göst.
25 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Nur. F. 12354 (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 207 göst.