0 oy
290 göst.
Aile kategorisinde (625 puan) tarafından
Merhabalar benim 10 aylık bir oğlum var bana hiç tat vermiyor sürekli memnuniyetsiz artık çocuğa karşı tahmulum kalmadı gece gündüz aglio doktora götürdüm yok birşeyi kafayı yiyicem eşimde destek olan bir adam değil aglio dio alış  ama benim sinirlerim alt üst oldu artık bu çocuğa karşı birşey hissetmemeye başladım  bazen eline vuruyorum  oyun oyna yok dua okut yok  yemek ver gaz çıkar yok anam bebeğimden sogdum resmen eşim iyice sogdu ilgilenmiyor bile ben ne yapcam bilmiyorum  herşeyi burnumdan getirdi bezdim bu hayattan

12 Cevaplar

0 oy
(671 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Cnm dışarı bolbol çıkar hava alsın. Evdeyae çocuk cildiriyodurm benim kızımda öle dışarı çıkıp temiz hava alması ii geliyor. En kotu balkona çıkar cnm.saksin toprağın filan varsa onlarla oynat negatif enerjisi gitsin 
-Reklam-
0 oy
(11 puan) tarafından
Menim de oglum ele idi. Dr gosterdik hecneyi yoxdu dedi. Çöpçüye apardiq çöpü cıxdı. Sizde ne deyirler bilmirem yemek qalır e uşağın boğazında ona cöp deyirik biz. Verdiyim yemekler qabıqlı meyveler yığığlb qalıbmış cox narahat olurdu yatmırdı qarnı agriyrdi. 2 gun arayla 4 defe apardiq copcuye temizledi. Amma deyir yene qalacaq cunki bogazinda yer edib artıq. He birde nevropataloqa gosterdik basinda sixlasma gedir emgeyi bingildagi yani tez baglanmisdi onun ucunde dermanlar yazdi artig 20 gundu verirem uşaq normala donub ozu oynuyur gezir yeriyir arxamca gezir evin icinde:) yemeyini blenderdan kecirib verirem ne versem ki boğazinda qalmasin
(11 puan) tarafından
İnan agliyirsa bir sixintisi var  durdugu yerde aglamaz usaq
0 oy
tarafından
Allah sabır versin valla hepimize benimde suan ağlıyo
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Her çocuk ağlar benim kızım da öyleydi kucağımdan inmez yere bıraksam ağlar ama bu benim çocuğumdan soğumam için sebep değil madem dünyaya getirdik onu en iyi şekilde sevip ilgilinmek bizim görvemiz emanet o canlar bize 

Sen ne kadar sakin kalırsan bebeğinde o kadar sakin kalır unutma bunu senin stresin ona geçiyor 
0 oy
(976 puan) tarafından
Sünnet ettirsen iyi gelir 
0 oy
tarafından
Annene sor bakalım sen cok mu rahat buyumussun... 10 aylk BEBEKDEN  sogudum nedır yanı. 
0 oy
(7,780 puan) tarafından
Benim de kızım öyle ama evlattan nasıl soğunulur? Kendinize gelin. İşler önemli değil ki, evlat daha önemli. Şu anda bir de hastalandı grip oldu bir taraftan da öksürüyor. Yani bu durumda çocuğumu bırakıp ev işlerini filan yapamam
0 oy
(1,572 puan) tarafından
Kendi negatifliginiz bebeğe yansıyor sonra niye ağlıyo biraz sevecen biri olsanız eline vurmasanız bunlari sorgulamak zorunda kalmazsiniz belki de
0 oy
tarafından
Canım bu da senin bi imtihanindir lütfen güzel davran ona Rabbim her şeyi görür bilir sabırlı ol bol bol dua oku evde bebeğine kendine eşine evine huzur,sabir  duaları var oku bol bol 
0 oy
tarafından
Bence senden etkileniyor burda soğudum bıktım tarzı yazmışsın bu hislerini de anlıyor ondan dolayı bu şekilde davranıyor çocuk önce bi sakin ol kendin düzelir sen çocuğun da düzeleceğini düşünerek yeni bir güne başla. Ben bunu defalarca yaşadım benim herhangi bişeydem dolayı moralim bozuk stresli olursam çocuk o gün 2 kat fazla mızmız oluyo hasta olursam oruç tutarsam falan aynı yani o yüzden önce kendimiz stresi memnuniyetsizliği bırakmamız gerekir. Şu son 1 haftadır yaşadığım sinir stres sıkıntı kimsede yok canım çıktı maddi manevi sıkıntılar psikolojik fiziksel yorgunluk ölüyorum desem yeridir ama çocuğum söz konusu olduğunda hepsini bi kenara bırakıp oğlumla oynar gülerim çünkü benim hayatımda ondan daha değerli hiç bir şey yok
0 oy
(808 puan) tarafından
Benim bebeğimde kucağından inmez surekli mizmiz 10aylik üstelik bide boşanma aşamasındayız okadar yoruyo ki herkes aciyi halime ama yinede her gün şükrediyorum varlığına uyudugunda onu seyrediyorum uyuyan bı çocuk bile değil üstelik 
0 oy
tarafından
Oğlumda aynıydı sen ne kadar hırçınlaşırsan bebeğin okadar daha fazla agresif olur ağladığı zaman rahat olmaya çalış eski evimde alt kat bebek sesinden rahatsız oluyordu ve psikolojimi çok bozmuşlardı oğlum ağlayınca panik oluyordum birde onlar yüzünden zaten kolik bir bebekti lavaboya bile gidemiyordum kısacası 1yıl oturdu eşim o evde tek ben ailemin evimdeydim en fazla 3 ay kalmışımdır ben ailenden yardıma çağıra biliceğin birileri varsa desteğe çağır gelsin yanında kalsın şuan fazla bir şey algılayamıyor dua dinlememesi oyun oynamaması çok normal 

İlgili sorular

+1 oy
1 cevap 81 göst.
0 oy
8 cevap 283 göst.
2 gün önce Aile kategorisinde hayrullahkubra (570 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 122 göst.
0 oy
17 cevap 331 göst.
1 Haziran 2021 Aile kategorisinde Tostininin annesi (190 puan) tarafından soruldu

381,124 soru

11,410,085 cevap

34,947 kullanıcı

...