0 oy
124 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (416 puan) tarafından
Kızlar eşim gribii bana bulaştırdi maske takıyorum bebeğime bulaşmasın die emziriyorum ne yapmam lazım gribi atlatmak için 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bol bol c vitamini tüket ama bulaşacaksa bulaşır kasma kendini bu kadar 1 çay kaşığı calpol içir bebekte birşey farkedersen veya petidus
(416 puan) tarafından
Calpol var ondan vereyim o zaman
Maske çıkarmıyorum ağzımdan emzirdigim zaman elimi yıkayıp sonra emziriyorum mümkün olduğunca uzak duruyorum
tarafından
Kuzum bulaşacaksa bulaşır kasma bu kadar vallaha bak, yinede sen ver ilacını önlemini al
(416 puan) tarafından
Kıyamıyorum yavruma anneler bebeklerin hasta olmasını istemiyo gerçekten :):)
İlaç vereyim biraz
tarafından
13 günlüktü benimki grip oldu napim doktor tavsiyesiyle 1 çay kaşığı calpol 1 çay kaşığı petidus verdim günde 1 defaya mahsus çok şükür atlatti, aşırıya kaçmazsan ilaçlar hayat kurtarır üzülme sen dediğimi yap böyle böyle büyücek :)
(416 puan) tarafından
Aynn sağlıkla büyüsünler inşallah
-Reklam-
0 oy
(38 puan) tarafından
Ben de aynı durumdayım.  Çok korkuyorum bebeğime bulaşır  diye. 
(416 puan) tarafından
O kadar dikkat ediyorum ki dışarı hiç çıkmıyom ama eşim gelip bulaştırdi maske sık sık değişiyorum gece bile maskeyle uyudum ya bebeğim hasta olmasın die
0 oy
tarafından
Bulaşıyor yaa. Yapmadığım şey kalmadı sonuç gene ayni
(416 puan) tarafından
Rabb'im evlatlarımızı hastalıktan korusun inşallah

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 114 göst.
16 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 86 göst.
0 oy
4 cevap 112 göst.
9 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Badebaldan (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 98 göst.
23 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tugceceribassss (144 puan) tarafından soruldu

381,088 soru

11,408,852 cevap

34,945 kullanıcı

...