0 oy
263 göst.
Aile kategorisinde (1,076 puan) tarafından
Düzelecek umuduyla beklemekten kendimi yıprattım.İlgisizligi degersizligi bir yana şiddeti hakareti ineternette yaptıgı yanlıslar .Kac kez konustum ailesiyle cözülmedi .Cocuklar icin sabredirym cocuklara iyi bir baba en azindan diyrm vs ama artık hicbir oluru kalmadi cünkü ben elimden geldigini yaptm o da elinden geleni yapmadi bende onun gibi olcm bu saatten sonra umrumda olmck bosvercm  gittigi yere kadar .Cok defa denedik bir aya  yakın yokmusuz gibi de davrandik aynı evin icinde ama sonra ihtiyaclari icin o geldi .Nasil olacak bilmiyrm ben simdi yine öyle deneycgm kendimi yiyip bitiryrdm ya yanlis yaparsa falan diye her sey guzelken bile yapmis yapacgni daha bu saatten sonra ne yaparsa kendine yapar .Şimdi sizden fikir almak istrym ayni evin icinde yasayabilen var mı ve uzun süre sonra yine gelirse ne yapmaliyım nasil davranmaliyim kendimi daha fazla yıpratmamak adina .

3 Cevaplar

0 oy
(4,698 puan) tarafından
Çizgini çekmelisin çocuklar için katlanıyorsan çocuklar için onun tanıda durduğunu bilmeli hizmet ilişki beklememeli gerektiğini anlamalı 
(1,076 puan) tarafından
Ama nasil iste canm sevgiye ac insanım kadınız duygusaliz aradan zaman geciyor bu yaptıkları unutturmaya calisyr geliyor hicbir sey öyle kolay kolay da unutulmaz bunu kesin bir sekilde devam ettirmem gerekir
(4,698 puan) tarafından
Tabiki çamaşırını yıkamayacaksın yemeğini kendi tencereden alıp yiyecek san bir dirhem sevgiyi sadakati çok görene sen bir kapıyı bile açmayacaksın o çabalasın sen değil
(1,076 puan) tarafından
Aynen oyle yapcm kendime de bakcm icim yansa da belli etmcm Allahin izniyle bir de kafaya takmamayı becerirsem sıkıntı olmck  tesekkur ederm canm
(4,698 puan) tarafından
Umursamaz olup gülüp eğlenirsin o zaman gör onun Bi tarafları nasıl tutuşuyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sen cocuklar icin duruyosan sayet konusup demelisin ama eger evliligini kurtarma pesindeysen bisi diyemem
(1,076 puan) tarafından
Iste her seye ragmen kurtarmak icin bir caba sarf ettim hayatimiz zehir olmasin daha fazla dedim ama bosuna onun zerre umrunda degilms
tarafından
Valla sen kendi hayatini zehir etmissin baska bisi degil
0 oy
(700 puan) tarafından
Ekonomik özgürlüğü olmayan kadın hiç bişey yapamaz kendi paranı kazanıyor olsaydin beblerinide alir heryerde kendine hayat kurardin ..ama iste bir erkegin eline bakinca insan duzelir umuduyla hayatini karartıyor gençlik elden gidiyor adamin kahri çektiğin çile cabasi....

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 145 göst.
0 oy
18 cevap 495 göst.
19 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,827 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 403 göst.
13 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,374 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 440 göst.
9 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Minik1mucize_ (383 puan) tarafından soruldu

380,337 soru

11,388,164 cevap

34,892 kullanıcı

...