0 oy
439 göst.
Aile kategorisinde (3,832 puan) tarafından
Kızlar öğlen birde bebek sağ tarafıma toplanıyordu yalancı sancı sandım ama yinede takip ettim 8 e kadar süreleri kisalarak devam etti kontrol amaçlı hastaneye geldim meğer gerçek sancıymış gece 1 de doğuma alacaklar nst tavan yapıyo ben sancı hissetmiyorum hemşireler gülüyor ben gülüyorum senin çığlık atman gerekiyor diyorlar ama yok hiç bir şey hissetmiyorum bu arada 34+5 günlüğüz  ama gelişimi 37 haftalık olduğu için sıkıntı olmaz dediler Allah hepinize böyle hissedilmeyen sancısız doğum nasip etsin inşallah 

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sağ salim kucagina almayı nasip etsin Rabb'im 
(3,832 puan) tarafından
Amin canım çok sağol inşallah
-Reklam-
0 oy
(4 puan) tarafından
Bende 38 haftalığım bebeğim sürekli toplanıyor toplandiginda canım yanıyor bel ağrım var ama yalancı sancidir diye onemsemedim acaba bende mi birdaha toplandığında hastaneye gitsem içimde şüphe oluştu 
(3,832 puan) tarafından
Benim sancilarim 5 dk da bir geliyor takip edip  bi git istersen
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Doğurdun mu kuzum bende öyle gittim kız sıfır acı nst de şancı 100 cikiyo ben normal yatıyorum gelen giden diyor nasi hissetmiyon ama sonra şancı düzensizleşince verdiler suniyi
(3,832 puan) tarafından
Zmrt sagol canım yaptım ben doğumumu
(3,832 puan) tarafından
Guzelkizim 1 e kalmadı daha erken aldılar önceki de sezeryan olduğu için buda sezeryan oldu serkljlıyım ben açılma olmadı
(1,897 puan) tarafından
Geçmiş olsun canm
(1,621 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım sağlıkla büyüt inşallah bebişini
(3,832 puan) tarafından
Teşekkürler kızlar çok sağolun
0 oy
(565 puan) tarafından
O yalanci sanci olayini bende yasadim canim ilk gebeligimde. 30haftalik hamileydim ogun komsularla falan konusmustuk artik yalanci sancilar olur falan diye gece iki de beni bi sanci tuttu dedim yalanci saancidir esim o zaman askerdeydi ve doguda o arada teror olaylari cok vardi onu takmıştım kafama neyse. Bu sanci geldi bende umursamadim saat ikiden 5e kadar sanciyi evde çektim ama oyle cok bi sanci degilldi gidip geliyodu ama ben yatamiyodum odamda yürüyordum sonra aklima dogum sancisi geldi takip ettim baktim sanci araligi 5dakikaya düştü kaynanamlarla kaliyodum o zamanlar. Hemen kaldirdim hastaneye gittik 4cm acilma var doguma aliyoruz keske erken gelseydin belki durdurabilirdik dediler beni aldilar doguma hic bir hazırlığım yoktu. Yattim sanci odasiina o ara bi uyumuşum saat 8de suyum geldi doktorlara dedim suyum geldi tamam dedi gitti sonra birden bisiyler asagiya dogru baski yapmaya basladi dedim doguruyorum bakmadilar birden bebegin kafasi cikti onlar bakmayincada bende ustumdeki ortuyu actim oyle geldiler. Hic vir sey hissetmedim Allah'ım sanada benimkiler gibi guzel kolay bi dogum nasip eder inşallah canim sag salim kucagina al inşallah 
(3,832 puan) tarafından
Sağol canım Allah razı olsun doğum gerçekleşti sezeryan oldum
0 oy
tarafından
Nasıl bir sancı tam olarak anlatsana canım bende 38+5oldum ama hiç bir belirti görmüyorum
(3,832 puan) tarafından
Şöyle ki canım hiç sancı çekmedim ne belimde ne kasığımda sadece bebek sağ tarafa toplanıyordu o kadar o toplanmalari tuttum zaten doğum gerçekleşti darısı başına olsun inşallah
0 oy
tarafından
Sag salim kucagına alırsın inşallah cnö
(3,832 puan) tarafından
Sağol canım dogurdum sonunda küvezde şimdi
0 oy
(118,884 puan) tarafından
sezeryanmi olcan allah yardimcin olsun
(3,832 puan) tarafından
Oldum canım doğdu ben odamdayım şimdi bebekte küveze gitti
0 oy
tarafından
Bir avazda olsun canım.saglicakla gelsin bebeğin.
(3,832 puan) tarafından
Sağol canım Allah razı olsun doğurdu sonunda
tarafından
Nasılsınız :) Allah anali buyutsun
(3,832 puan) tarafından
Benim ufak tefek agrilarim var kızımda küveze gitti canım
tarafından
Allah'ın izniyle yakında çıkartırlar canım.
(3,832 puan) tarafından
Amin kuzum inşallah
0 oy
(1,025 puan) tarafından
Canım benim bebiş erken gelmiş gözün aydın güle güle büyüt minik kuzuyu bian önce cıkar küvezden inşallah canım
(3,832 puan) tarafından
Amin canım sağolasın
0 oy
(6,678 puan) tarafından
Rabbim sag salim bir avazda kurtarsin insallahhh❤❤❤
(3,832 puan) tarafından
Sağol canım doğurdum ☺☺☺
0 oy
(2,064 puan) tarafından
Maşallah maşallah Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 
(3,832 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Benim kızda kuveze gitti canım erken olmuştu 1 gece ayrı kaldık canım çok şükür inş seni çağırıp emzirmene izin verirler Allahım sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah canım benm Allah analı babalı büyütsün 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 56 göst.
1 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Sena00 (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 449 göst.
13 Aralık 2019 Aile kategorisinde aytenerdemli (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 333 göst.
13 Aralık 2019 Aile kategorisinde aytenerdemli (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 768 göst.