0 oy
377 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar izledim de  sürekli kadına aşı ol ası ol diyor kadına galiba sonra da virüs bulaşıyor kadın ölüyor hepsini izlemedim ama bnde hamileyim niye bukdr zorluyorlar anlamıyorum çok korkuyorum haftam erken ya bnde olursam bna bisey olursa kızım var daha küçücük 

6 Cevaplar

+1 oy
(13,202 puan) tarafından
Ölmeyesin diye 
(13,202 puan) tarafından
Samimiyetine istinaden yazdım ikinci yorumumu espri ile karışıktı. Tekirdağda 8 yıl yaşadım doğuda herhangi bir şehir gibi ulaşımsız bir yer değil evim hala orada. Eleştiriye açık değilsen zaten yazmanın bir manası yok herkes seni pohpohlamak zorunda değil
tarafından
Yanım insanlara laf sokarak pohpohlaniyirsun farkındayım ama bnim üzerimde deneme birincisine saygı duyarım ikincisine tahammül etmem bak diğer arkadaşlar nasıl usluplu cevap vermiş sende deneyebilirsin  her yaptığın yorum aşağılayıcı cunki neyse iyi geceler dilerim
(13,202 puan) tarafından
Fikrim net çünkü sen giderken ben dönüyordum hesabı Belki haftan gelince aşı olursun iyi geceler
tarafından
Fikrin sana kalsın canım benimkinin bana kaldığı gibi sadece üsluba dikkat et yeterli :-*
(13,202 puan) tarafından
Hah peki tamam
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ölümle korkutarak ikna etmek yerine ,  aşının içeriğinin  temiz olduğunu prospektusleriyle, içindekileri kaynaklarıyla açıklasalar milyonlarca insan ikna olmuştu.
tarafından
Yok yok aslıcım yanlış okumuşsun. Kendimi değil seni anlattım. Ben kendimi nickimde anlatmışım. Bol bol sana fayda verecek kitaplar oku. iyi geceler.
(13,202 puan) tarafından
Ben çok şükür anladım bacım kendime göre gayet aydın birisiyim çok şükür bin şükür Rabbime. Ben senin inadına dedim onu. Rabbim sana hayra dönük rüyalar nasip etsin inşallah ❤️
tarafından
Resulullah in dostu, sahabesi (Musab Bin umeyr sanırım emin değilim) cehennem korkusundan geceleri uyku tutmazmiş. hiç kimsenin garantisi yokken kendime göre aydın birisiyim demek nefsini temize çıkarmaktır. Bilmiyorum demekte bir ilimdir Aslı. Ahmed bin Hanbel der ki: bilmiyorum demek ilmin yarısıdır.
Sana nasihat edenden korkma. Sana nasihat etmeyenden kork. Rabb'im ilk önce benim yanlışlarımi sonra senin yanlışlarını ıslah etsin. Selametle
(13,202 puan) tarafından
Bal sırf bu yüzden gıcık oluyorum sana öğretme bana birşey sana da selametle. Beşer şaşar Allah affeder en basit sözdür bu sen nerde geçtiğini benden daha iyi biliyorsundur ne de olsa
tarafından
:) ..............
+1 oy
(7,201 puan) tarafından
O ufacık akıllarını kendilerine saklasinlar korkacak bir şey yok asi olup ölen yok sanki ... Vakti vadesi dolani alipta aşı mi uzatıyor anlamadım sacmalardan seçmeler :) 
tarafından
Öyle gösteriyorlar zaten  biride çıkıp bu aşının faydalarını anlatmıyor biri yok olmayın diyor biri güvenin olun diyor :-(
0 oy
tarafından
Akıllarınca mesaj veriyorlardir 
tarafından
İşte insanı da korkutuyirlar ehaftam erken  mecbur olacam da ya olmadan yakalanıp ölürsem of of psikolojim alt üst şuan
tarafından
O zaman bu şekilde korkutup mesaj verene kadar insanların aklındaki sorulara ayan beyan cevap verseler ya kivirmadan laflarını
tarafından
Aynen öyle canim ya olsan bir dert olmasan bir dert tek bildiğim şey var sonumuz hiç iyiye gitmiyor eskiden böyle şeyler yoktu artık kafamızı dışarı çıkaramıyoruz
0 oy
(1,718 puan) tarafından
Şuan hala aşı diyolar canım izliyorum da
tarafından
Evt ya Bn daha fazla kaldıramadım
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Iyice saçmalamış arka sokaklar saglik bakanlığına çalışıyor gibi 
tarafından
Evet öyle hep aşı olun aşı olun diyorlar :-):-)kamu spotu gibi

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 743 göst.
7 Şubat 2023 Diğer kategorisinde poyraz3307 (166 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 260 göst.
2 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 314 göst.
17 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Nick.degistim.bende (572 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 706 göst.
21 Nisan 2021 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,705 puan) tarafından soruldu

380,487 soru

11,392,250 cevap

34,900 kullanıcı

...