0 oy
221 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (930 puan) tarafından
3 gün önce oglumun ayagı yandı 1 derece yanık ama derin biraz iki çeşit merhem verdiler antibiyotik de içiyor izi kalmasın diye öneri verin geçenlerde biri bahsetmişti kimdi acaba çay döküldü demişti sanki benim de oglum çay döktü ayagına üst demligini içim yandı psikolojim bozuldu bilgi verin kaynanamdan kantaron yagı getirdim sürdüm demin 

13 Cevaplar

0 oy
(4,853 puan) tarafından
Silverdin varsa sürün cok gecmus olsun
(124 puan) tarafından
Silverdin iz bırakıyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Açıkken hicbirsey suremezsin 
(930 puan) tarafından
3 gün oldu canım su toplamıştı patladı gününde hafiften kabuk tutmaya başladı
0 oy
(204 puan) tarafından

Elma kabugu da iyi geliyo canım 

Çok geçmiş olsun :(

Benim elim yanmıştı her aksam elma kabugu koydum iz kalmadı dene bence

(930 puan) tarafından
Saol canım yarın hemen denerim
0 oy
tarafından
Yeşil elma kabuğu ben çocukken kendi kolum için kullanmıştım sobaya yapışmıştı çok çok az izi var ama yanık dereceleri aynı olmayabilir. Çok geçmiş olsun 
(930 puan) tarafından
1. derece yanık şükür ama derin biraz  sürer dedi ddoktor iyileşmesi
tarafından
Yukarda bir arkadaş da elma kabuğu demiş dene istersen canım zararı olmaz
(204 puan) tarafından
Benimde elimde çaydanlıga girmişti annem hep soyar koyardı çünkü şimdi hiç iz yok derindi bide muhakkak dene
0 oy
(595 puan) tarafından
Canım garip gelebilir ama ersağın bulaşık deterjanı çok iyi geliyor,benim ablamın suratını düdüklü buharı yakmıştı peçe yapıp geziyodu yanıktan dolayı ersağın bulaşık deterjanından sürdü sürekli hem acıyı alıyor hemde gram iz kalmadı yüzünde bitkisel bir ürün olduğu için faydasını gördü
0 oy
(4,220 puan) tarafından
Aloe vera bitkisinin icinde jel var canim hem aciyi hafifletir hem de lekelere iyi geliyo
0 oy
tarafından
Canim eve gidince bakayim cok iyi bir krem var yaniga kullaniliyor bende kullanmistim 
(930 puan) tarafından
Tamam canım bak
0 oy
tarafından
Canim simdi baktim ismine bende kullanmistim kizima ve çok işe yariyor ismi Contractubex netdende bakabilirsin kucuk bebeklerede oluyor baya iyi bi krem
(930 puan) tarafından
Yarın aldırırım inşallah iki çeşit aldık eczaneden ama iyi olur inşallah
tarafından
Memnun kalicaksin canim ben kullandim hatta eczane sıkıntı olmaz bitene kadarda kullanabilirsin dedi bizimkide yanikti ve gecti sukur ama aksatmadan sür bunu çocuk cerrahisi uzmanı yazmisti banada
(930 puan) tarafından
İyi olsunda her şeyi alır denerim yaparım
tarafından
İnşallah Allah'ın izniyle gecer
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Susam yagı veya kantoron ikiside iz bıraktırmaz rabbimin izni ile 
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Yanığa lavanta yağı aloe vera  kantaron yağı çok duydum canim. Kantaron yağının zaten cilt yenileme özelliği var. Lekeler için çok kullanılıyor 
0 oy
(3,763 puan) tarafından

Benim yavrum yandı canım 1 derece geçti silverin kullandım 2 derece daha geçmedi Fito ismi  kremin bide iyi geldi çok geçmiş olsun

image

(930 puan) tarafından
Fito da var evde sürüyorm çok güzel ilaç o geçmiş olsun sizede yavruları Allah korusun
(3,763 puan) tarafından
Sağol  bnde aynı kremi kullanıyorum
0 oy
(439 puan) tarafından
Kantaron yağı cok iyi gelir şifa gibi bir şey gerçekten bence bulabilirseniz onu alıp deneyin tüm yanıklara yaralar iyi geliyor 
0 oy
(124 puan) tarafından
Derin yanik 1. Derece olmaz ki canım geçmiş olsun 
(930 puan) tarafından
Yok canım 3 ve sonra sı dedi doktor

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 54 göst.
29 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hicrannn (1,075 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 103 göst.
25 Mart 2024 Aile kategorisinde Damla berna (1,752 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 186 göst.
0 oy
1 cevap 27 göst.
4 Ocak 2024 Aile kategorisinde nurr001 (1,449 puan) tarafından soruldu

379,267 soru

11,352,579 cevap

34,824 kullanıcı

...