0 oy
223 göst.
Diğer kategorisinde (312 puan) tarafından

image

midemin ağrısı geçtiyse dizimi izleyip kahvemi yudumlayabilirim 

5 Cevaplar

0 oy
(1,077 puan) tarafından
Afiyet olsun canim bizde yatıcaz artık geç oldu kızçem erken kalkar 
(312 puan) tarafından
Bende kalkıyorum kız erkenden bugün de hiç uyumadım 3.5 da yattım gece sabah da 6.30 da kızlar kalktı o dur budur uyumadım
(1,077 puan) tarafından
Ah ah ilaç kıllanıyorum aşırı uyku yapıyor dayanamıyorum uykusuzluğa oyüzden gözümü açmam saatler alıyor. Eşim sağolsun yatırıyor beni :D
(312 puan) tarafından
Hm geçmiş olsun ne ilacı kullanıyorsun
(1,077 puan) tarafından
Piskiyatri ilacı canim
-Reklam-
0 oy
tarafından

Afiyet olsun bu diziye bi ben bağımlı değilim heralde ☺️

(312 puan) tarafından
Valla kırmızı oda bir zamanlar Çukurova masumlar apartmani kardeşlerim fenomen dizlerim
0 oy
tarafından

Afiyet olsun balım <3 bende kırmızı oda izlerdim de eşim izin vermiyor zaten psikolojin doğru değil bunları izleyip manyak olma der:D:D youtubede izlerim o yokken 

(312 puan) tarafından
Bende akşam kızlardan izleyemdim ki eşim karışmaz benim bende iyi birşey değilim de işte hayat gülmeye mecburum teskkur ederim kiz
tarafından
Gül canım gül gülen yüzün hiç solmasın
(312 puan) tarafından
Amin canım amin cumlezin yüzü gulsun
0 oy
(432 puan) tarafından
Ayyy afiyet olsun ben hala kzıımı sallamaya devam :( ya böyle çok özeniyorum kızım uyusun kahve içeyim filan diyorum uyuduğu an az belim ağrısı geçsin der bir yatarım sür saati gelir alarm sesine uyanırım 6 ay oldu bir kere şöyle keyif yapamadım. Sözde romantik takılalım film izlemek için netfilix üyeliğimizi aktif ettik ama her fırsatta uyuyoruz :((( çok yorgunuz gerçekten 
(312 puan) tarafından
Kız niye kaldırıyon 6 aylık bebeği kendi acikirsa uyanır elleme uyusun benim kızım beni emiyor mesela kendi uynana kadar hiç ellemiyorum doktorlar öyle diyor uykuya da ihtiycagi var diye sarılık vs geçtikten sonra ellemyin diyorlar 3 aydan sonra
(432 puan) tarafından
2.100 gr prematüre sınırında doğdu kilosu ve gelişimi çok geri de gece emdiği süt daha iyi kilo almasını sağlıyormuş düzenli olarak 3 hafta blr Doktora gidiyoruz. Şimdi egzama çıktı kaşıntı dan uyumuyor. Sadece emiyor doktor kaldır yoksa bünyesi çok zayıf kış geldi hemen hasta olur toparlaması lazım diyor
(312 puan) tarafından
Anladim canım çok geçmiş olsun iyileşir bebişin de kış boyu da hastalık felan görmez insllah saglikla büyüsün
(432 puan) tarafından
Sağol canm Allah razı olsun

İlgili sorular

+1 oy
6 cevap 314 göst.
7 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Gencanne456 (312 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 552 göst.
19 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 329 göst.
12 Mart 2024 Diğer kategorisinde Oslemomur (5,953 puan) tarafından soruldu