0 oy
185 göst.
Diğer kategorisinde (1,075 puan) tarafından
Onunla evlenmeden önce namazlarımı aksatmayan biriydim .Evllndikten sonrada kıldım cogu kez ama hep ara vererek araya dogumlar girincede cok ara verdim ve bir daha sürekli baslayamamstm .Gecen hafta ne güzel tekrardan baslamstm bir hafta olackti adam yine edepsiz seyler yaptı nette bir de hasta olacgm diye  tekrardan bıraktm.Ya bilmiyrm saglikli düsunemyrm belki de ama onun böyle acık sacık kadınlara terbiyesiz seylere ilgi duymasinin inadına bende acılasm vs geliyor tabi evde.Icim sogumuyor bir türlü.Bu adam yüzünden her seyden sogudum o evde olmayınca baska oluyor daha huzurlu mutlu olyrm.Ins gecici bir durumdur sonumuz hayir olur.

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kocan seytanin verdigi vesveseleri kendi yapiyo seytan yerine kocan senin aklini celiyo bazen seytan dedigin sey insan suretinede burunur kocanda oldugu gibi canim sen vesveselere kanma derim hakkinda hayirlisi
(1,075 puan) tarafından
Bende öyle diyrm önceleri kılardi namaz uzun süredir hicbir ibadet yok seytanlasms gibi sanki beni de yolumdan ediyor ins hakkimizda hayirlisini versin Rabbim
tarafından
Sen kocana uyma yavrum dua et sadece
(1,075 puan) tarafından
Insaallh canm ins uymamak icin dua ediyrm hep hayırlısını versin diye
-Reklam-
0 oy
(197 puan) tarafından
İnşallah canım senin sınavında bu bence Allah eşlerimize akıl fikir versin ya erkekler nasıl böyle nefislerinin kölesi olabiliyorlar benim eşimde ayni. Bizde sadece uzuldugumuzle kaliyoruz
(1,075 puan) tarafından
Ya canm yediremedigim konu herhangi bir sorun yokken karisi guzel bakımlıyken isteklerini karsiliyirken böyle bir sey yapması olamz kesinlikle Allah ıslah etsin  zaten güvenim yarim yamalakti artik hic yok iyice sogudum.
(197 puan) tarafından
Doyumsuzlar işte bende suslenirdim hamile halimle bile hep o mutlu olsun diye uğraştım ama çok da önemli değilmiş sen naparsan yap içinde varsa her türlü bakıyor
(1,075 puan) tarafından
Lanet olsun var ya haram olsun verdigimiz emekler ne diye evlendiler o zamn ya
(197 puan) tarafından
Öyle kız severek evlendik ailemi karşıma aldım kardeşimle hala konusmuyoruz . Değmezmiş çok pismanim
0 oy
(4,546 puan) tarafından
Sen kocana uyma Rabbim içine ferahlık huzur versin inşallah
(1,075 puan) tarafından
Amin insaallah
0 oy
tarafından
Bu da senin sınavın sakin ama sakin Allah yolundan ayrılma şükür et 
(1,075 puan) tarafından
Insaallah canm bunun icin dua ediyrm yolundan sasirmsn Rabbim
0 oy
(125 puan) tarafından
Hicbisey ahiretinizden onemli degil, ote tarafta tek basiniza hesap vereceksiniz o yuzden kocanizin isteklerine degil Allah inkilere kulak verin.
(1,075 puan) tarafından
Öyle zaten onun isteklerini yerine getirmek istemyrm zaten ama o oldugunda huzur bulamyrm

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 589 göst.
6 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gozdekumsal (1,037 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 336 göst.
15 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Acelyaalparslan (394 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 417 göst.
9 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevgim04 (381 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 690 göst.
15 Ocak 2020 Aile kategorisinde Yeliz.esma (32 puan) tarafından soruldu

379,891 soru

11,372,352 cevap

34,855 kullanıcı

...