0 oy
324 göst.
Aile kategorisinde (393 puan) tarafından
Kızlar eşim harcanan para hakkında bişey sormami istemiyor zaten zor alistirdim hani biz karı kocayiz neye ne kadar gidiyor bilmek benimde hakkım değil mi dün araba masrafını kaç taksit yaptın dedim yine başladı napcan sen dedi göreve gitti 2 haftalığına yine kayınvalidem ile mi konuştu diyorum kadın ne zaman konuşsa oğullarına kariniza hesap vermeyin ona şöyle davrnin böyle yapın der yani kadını küçük Göcek eziyet etcek şeyler der 2 aydır çok iyiydik herşeyi birbirimize soylerdik o böyle yaptikca ona olan sevgim azalıyor ben hiç bir zaman demedim şunu alma buna para verme diye kendisi kazanıyor sonuçta ama neye ne kadar gidiyor bilmem lazım benimde memlekete gitcez 3 haftaya falan orada da ya aynısını yaparsa sürekli eşimden para istiyor herkes nolur akıl verin yaa

9 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Kendisi kazaniyor sonucta kelimesine karsiyim tabiki kazanacak mecbur havadan ekmek gelmiyo ve sanada bakip hesap vermek zorunda devam ederse adam akilli konus bence
(393 puan) tarafından
Haklısın ama fayda etmiyor konusmak
-Reklam-
+1 oy
(3,597 puan) tarafından
Kendisi kazanıyor olabilir karı koca arasında senin paran benim param olmaz olamaz bence cebinde ki paraya kadar sorarım sayarım 
0 oy
tarafından
Babam da aynı şeyi yapıyor di anneme veriyor dağıtıyor hesap sorunca çocuk gibi kusuyor du annem ise girdi sonunda baktı ki olmuyor düzeldi artık ekmek alıp yese soyler
(393 puan) tarafından
Su doğum aradan bı ciksaa
0 oy
(1,989 puan) tarafından
Benim eşimde para hesabı yapmaz yani ben sormam nere ne veriyorsun istediklerimi alır eve bakar ama para konusunda hesap sormam bize harcıyor borcu olur verir eşimde sevmez öyle konuları ihtiyaç söyle alırım der 

Geçen görümcemin ihtiyacı olmuş yollamış gorumcemden duydum iyi olmuş dedim 

Esimede iyi olmuş vermişsin yazık sıkışmış dedim 

Niye verdin vs tantana yapmam
(393 puan) tarafından
Ben bilmek istiyorum kötü niyetim de yok inan
(1,989 puan) tarafından
Huy değişmez canım bu saatten sonrada değişmezler ben alıştım artık saldım da
0 oy
(119,527 puan) tarafından
yaa bak bu konuda kaynanaya kizma erkekte olan huy bu mesela biz birlik yasadik 1 yil esimin kartinu gelirini giderini gormedim 1 lira almadime

ev ayrildi esim al bu maas kartim sende durcak sen idare etcen sen harciyca ister harca ister birikkm yap para isi sende dedi bana

ama bazi erkekler oyle degil idareyi kendilerinde olsun isterler hani anna baba sozu kar etmez onlsra
(393 puan) tarafından
Benim eşim uymaca akıl
0 oy
tarafından
Benim eşimde öyle ne kadar alır neye ne kadar harcar bilmem. Harçlık da vermez. Evin eksiğini bırakmaz ne lazımsa söyle alayım der ama fazladan hiç bı kenarda param olmaz. Kredi çekmiş tarla almış kardeşine aylar sonra öğrendim. Benimde çok agirima gidiyor ama yapacak bişey yok huyu böyle. Bende o böyle yaptığı için hiç kismam. Beni bağlamaz senin borcun ne lazımsa alınacak derim. Benim borcum değil idare edemem derim. Aslında önceden böyle bı insan değildim eşimin böyle olmasına inat bende idaresiz bı insan oldum
(393 puan) tarafından
Bende yakında böyle olucam zaten
0 oy
tarafından
Mesela ben farkli bi acidan bakarim esim cok caliskan biridir hesabini bilir ona güveniyorum hergün eksigimi alir ne lazimsa alir bir güne birgün fatura ne kadar ne kazaniyon nereye gidiyor bile demem  ve cogu paranin kaynanamlara gittigini biliyorum kaynim icin 6 bilezik verdim esim hemen yerine koydu hep sormam zaten hersey yolundaysa sende öyle yap yiprazma kendini ama altini cirek söylüyorum herseyini dört dörtlük karsiliyorsa
0 oy
(403 puan) tarafından
O dışarda çalışıyor sende evde heryesini karsilamak zorunda hesap da vermek zorunda senin bnm olmamali bizim olmali yanlis kapiyo kaynanan oda kadın sonuçta ya cahillikden başka bsy değil bence al karsina guzel güzel kns hatta knusulacak biriyse kaynananlada kns derim
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Kendisi kazanmasin madem otursun evede cicuga baksin temizlik yemek bulasik yapsın ben calisayim gezeyim tozayim hesap da vermeyeyim oh me ala... 

Essek gibi çalışacak hesabini da verecek. Madem evlenmeseymis...

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 186 göst.
22 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Tugba.3457 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 256 göst.
18 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Sibel akarrr (600 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 202 göst.
15 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 1,013 göst.