0 oy
80 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kizlar sorum yukarda online üzerinde kilo verebildiniz mi ? Ya da meme reddi yaşayanlar bebeğiniz geri memeye döndü mü ?

2 Cevaplar

0 oy
tarafından

Meme reddi lafını duyunca bile hala kötü oluyorum. Oğlum 6 aylıkken bıraktı mememi. Neler yaptım 1 ay perişan oldum. Özel eğitimler aldım. Yok bir daha bana mısın demedi. Afedersin inek gibi üzerinde bile durdum. Sütüm maşallah çoktu. Yarıyorduda. Çoook ağladım. 4 ay daha gitmedi sütüm. Bir zaman sonra yine vermeye çalıştım artık tamamen unutmuştu. Çoook zordu benim için. Ama dönmedi kuzum bir daha dönmedi. Şuan 1 yaşında daha bu sabah bile kendi kendime söyledim ah be annecim emseydin ne olurdu diye :(

tarafından
Bende kirk takla atıyorum emsin diye ayakta emzirmeyi denedim yatarak ama yok .. çok üzülüyorum
-Reklam-
0 oy
(319 puan) tarafından
Benim doğduğu günden beri almıyor 2 buçuk aylık oldu hala almıyor kuvezde kaldi 14 gün obdan midir bilmiyorum 
tarafından
Off niye emmez bu bebeler
(319 puan) tarafından
Valla oğlumda 3 ay zor alıştırdım. Ama bu bebiş hiç emmiyor kiriz geçiriyor resmen meme verdiğimde.  Yinede devam edecem inşallah tutar
tarafından
Evet benim bebeğim de öyle daha mememe gelmeden kıyameti koparıyor direniyor

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 101 göst.
0 oy
9 cevap 209 göst.
30 Kasım 2023 Diğer kategorisinde uldgdml (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 119 göst.
0 oy
11 cevap 212 göst.
3 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde gamii (534 puan) tarafından soruldu

379,701 soru

11,366,331 cevap

34,846 kullanıcı

...