+1 oy
817 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Daha doğrusu akşam oğlumun koynuna koymuş. Mutfak ta mama yapıyor dum eşim geldi söyledi. Ters birşey söyleyip te kırma lütfen dedi bende sesimi çıkarmadım ama eşim gelip beni uyarmasaydi. O parayı geri verecektim. Eşimin hatrina sustum. Akşam sesimi çıkarmadım. Eve gelince de birşey demedim. Ama ben bu parayı oğluma veya eve kullanmak istemiyorum. Çünkü içimde kuşku var akşama eşimle konuşup birine versem yardımda bulunsam esimide kırmak istemiyorum. Tüm fikirlere açığım. 

LÜTFEN O ONUN BABANNESİ DİYE SAVUNUSA GEÇMEYİN.  BENİM OĞLUMUN BABANNESİ YOK. SADECE EŞİMİN ANNESİ O KADAR

20 Cevaplar

+12 oy
(5,134 puan) tarafından
Sma lı çocuklara gönder
tarafından
Güzel fikir teşekkür ederim cnm
tarafından
Kesinlikle katılıyorum
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Sma hastası cocuklar var kuzum onlara gönder istersen
(313 puan) tarafından
En güzel fikirlerden bir tanesi bencede sma hastasi bebeklere gönder canım
0 oy
tarafından
İhtiyacın yoksa İhtiyacın olan birine ver oğlun için evin için kazaya belaya gelsin verdiğin sadaka 
tarafından
İlk senin adını görünce aha linç yedim diye düşünmüştüm.  

Teşekkür ederim cnm
tarafından
Hak edeni linçlerim yalniş anlaşmışlarda bir adımda ben atarım:)
tarafından
☺️☺️☺️☺️☺️
0 oy
(45 puan) tarafından
Neden almak istemiyorsun ki canim problem ne
tarafından
O kadar uzun ki meseleler cnm

Özet le hacı hoca işi çok onda. Daha. Önce evim de çok nuska buldum
tarafından
Bende olsam bende tereddüt ederdim canım haklısın
(45 puan) tarafından
Aa ALLAH  hidayet versin ona   bi  fakire yardım  et yetim falan varsa sevinsin garipler ozaman istememekde haklisiniz
0 oy
(3,299 puan) tarafından
Ben sorunları bilmiyorum. Sadece

Sizin gelininiz benim oğlumun babaannesi yok deseydi ne hissederdiniz?

Para konusunda eşiniz kırılır bence. Çocuğunuz adına olan bi hesaba yatırın. Yıllar sonra oğlunuz ne isterse onu yapsın. 
(13,202 puan) tarafından
Çok şükür benim eşim de anladı Büşra nın ki de arada der zorlamaz Büşra benden daha naif daha çok ılımlı bir hanım o yüzden kaynanasına eşi için gidiyor
(306 puan) tarafından
Büyük fedakarlık yapıyo valla helal olsun :)
tarafından
Benim eşim annesini savunup asla bni asla kırmaz cnm benim içinde annesini kırmaz. 2 mizide idare eder eğer ben haksız sam kimsenin yanında birşey demez evde sakince burda sen şu yüzden hatalisin der
tarafından
Eşim benim cennetim cnm onu bi gereksiz için kıramam
(306 puan) tarafından
Yok annemi kırma demiş ya ondan dedim sonuçta anneside zamanında büyük hata yapmış ama güzel idare ediyor demekki.en güzeli gercekten
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Sen hala o kadınla gprusuyorsun ya helal kız ne diyim 
tarafından
Geçen abim hepimizi topladı cnm şuan eşimin bile Hatri kalmamıştı. Abim konuştu. Ortalığı bı dağıttı. Bir daha olursa. Gerekenler olacak cnm
(7,098 puan) tarafından
Yine de guvenme aman diyim evine pek sokma gelince de gozun üstünde olsun
tarafından
Cnm akşam biz 20 dkk durduk durmadık. Ekmeği suyu filan yoktu onları bıraktık.  Bana gelirse benim ailemden birileride gelecek mutlaka. Tek birakmiycaz.
0 oy
(1,666 puan) tarafından
Eşinin senin ve oğlunun adına hayır yap canım sadaka ver en güzeli
tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
(5,603 puan) tarafından
Neden parayı istemiyorsunuz sorun mu yaşadınız 
(5,603 puan) tarafından
Ne yaşadığını bilmiyorum hacı hoca işi varsa uzak durmak en iyisi bende kaynanam dan gelen hiç bir şeyi almak istemiyorum bu güne kadar bana kaynanalık yapmadı seninkiler kadar büyük sorunlar yaşamasak da çok kırgınım hiç bir şey yapsın istemiyorum ablam lar kızıyor bana babaannesi engel olma diye ama içimden gelmiyor eşimde saygı duyuyor
tarafından
Bu akşam bende konusucam cnm bakalım ne diyecek.
(5,603 puan) tarafından
Bencede eşinle konuş anlayışlı bir insan sa almamman daha iyi olur içinden almak gelmiyor inşallah hayırlısı olur
tarafından
Fazlasıyla anlayış lidir cnm rabbim ondan binlerce kez razı olsun.
(5,603 puan) tarafından
Ne güzel Daim olsun inşallah elhamdülillah benim eşimde öyle :-):-)
0 oy
(572 puan) tarafından
Smali fatma zehra var cok niyetleniyorum ona para yollamaya ama bizdede yok onada biraz yollarmisin eger smali bebeklere yollayacaksan çok üzülüyorum ona :( kizima benzetiyorum
0 oy
tarafından
Para verdiğine sevinsemmi üzüldemmi bilemedm olaylarını bildiğim için , yakınında durumu olmayan biri varsa erzak yardımı yapabilirsn yada sma hastası çocuklara yardm edebilirsn yada kızılaya mehmetçik vakfına bağışlayabilirsn canm
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Senin onun parasina ihtiyacin yok gülüm ver ihtiyac sahibine 
0 oy
(432 puan) tarafından
Tam neden böyle yapıyorsun kadına yazık diyecektim ki hacı hoca işi olan bir insanın iyi niyeti olamaz aman kuzum uzak dur bence de  sma hastası çocuklara yardım et ve lütfen bebeğe dokunmasın asla tek bırakma, bişey yeme içme elinden, bebeğine bişey alırsa kabul etme çok dikkat et ben olsam tövbe evime almam eşin gitsin annesini ziyarete 
tarafından
Yazık değil ona hiç bir şey
(432 puan) tarafından
Şimdi senin postlarına bakıyorum da ne biçim aile hem görümcen hem kayınvaliden Allah tan eşin hep arkanda ne pis ruhlu insan bunlar üzüldüm sana canım ya yazık psikolojik olarak ne kadar yorar bunlar insanı sen bol bol dua et evinde hep sesli dua açık olsun
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Ihtiyaci olan bot.mont alamamis bi cocugu giydirsen ne guzel olur bacim inan onumuz kis o kadar alamayan aile war ki Allah verdim demesin biz bi tane giydirdik bot mont corap kazak esofman hirka falan o kadar mutlu olduki cocuk
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Çocuğunun nasibini başkasına neden veriyosun at bankaya başkasına yardım edeceksen kendi paranla et
tarafından
Cnm ben o kadının hiç bir şeyini istemiyorum ve içimde kuşku var. Kaç kere evime geldiyse. Evime nuska koyup gitti nerden bileyim bu paradada bı b.o.kluk yok hadi bunun için herşeyi yapmaya çalışıyor kendince. Değer kaybettigim 2 evladı ben sokaktan kazanmadim. Neden onlardan umursamadı. Oh dedi cenaze günü. Düğün yaptılar davullu zurnalı. Cenazeye bile gelmedi
0 oy
(470 puan) tarafından
Ne oldu ki bu kadar sildin kadını hemen konuyu bilmediğim için yorum yapamadim
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Madem harcamak istemiyorsun 10 tane sma hatası çocuğa 100 lira olarak yatır ki ne kadar çok kişi faydalanırsa o kadar iyidir 
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Bence eşinizin annesi  oğlunuza niyet koymuşsa oğlunuz onun kararını versin bunun için de hesabına yatırın. Ne yaşandı bilmiyorum ama kimse kaynanası ile dört dörtlük değil. İnsan kötülük yapacaksa da cebinden parası çıksın istemez. Sizin kararınız...
tarafından
Yorumlara göz atarsanız ne den olduğunu anlarsınız. Hacı hoca işi çok var
(1,020 puan) tarafından
Yakalayıp eşinize iletseydiniz, o da tavrını koysaydı.
0 oy
(4,540 puan) tarafından
Keşke benim kaynanamla cömert olsaydı öyle ama belliko seninde bir bildiğin yaşadığın şey varki istememişsin
tarafından
Nuska işi var cnm bu parada hayra alamet değil   3 yıllık evliyiz 1 çöpünü görmedim. Bu nereden çıktı durup dururken
(4,540 puan) tarafından
Yorumlarda az çok gördüm Rabbim yardımcın olsun çok şey yaşamışsın böylelerinin yaptığı iyilik olmaz olsun ilerde onu da konuşurlar
0 oy
tarafından
Bana vir hahsjshsh o kadar ihtiyacım var ki ilaç olur "D şaka bir yana için almıyorsa gerçektende bir yardıma muhtaca ver çok daha iyi olur 
tarafından
Bı b.okluk var cnm eminim 3 yıllık evliyiz 1 çöpünü görmedim diğer torunlari öldü diye oh çeken biri buna iyilik düşünemez
tarafından
Hiç sanmıyorum düşüneceğini zaten zemzemle yunsa arınsa yinede güven olmaz o kadına allah hidayet versin inşallah
0 oy
tarafından
Cnm neden babannesi degil diyorsun acaba sorununuzu öğrene bilirmiyim tabi isterseniz merak ettim
tarafından
Yorumlara göz atarsanız sevinirim cnm
tarafından
Baktim cnm anlatmaya gerek yok o parayi evde bulundurma arkadaslarin dedigi gibi smali cocuklara fakire fukaraya ver bi kuruşu bile harcama nasil bir vicdandir onlar senin torunun insan birazda olsa içi yanar torun evlada göre daha çok sevilir belli seni çekemiyor muska falan duyunca sok oldum evine sokma sakin muhattap bile olma böyle gereksiz bi insanla muhattap edilmez sen oğlunla eşinle onlardan uzak durun eşine karşıda gayet anlayışlisın gereksiz bi insan yuzünden eşinle aran açılmasin rabbim o kadini sizden tez zamanda uzak tutsun inşallah allaha emanetsiniz dikkat edin huylu huyundan vazgeçmez rabbim sabir ihsan versin size

İlgili sorular

+1 oy
52 cevap 1,611 göst.
27 Eylül 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 289 göst.
1 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Greyy (933 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 486 göst.
24 Kasım 2023 Aile kategorisinde Hsret.1234 (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 390 göst.