0 oy
373 göst.
Diğer kategorisinde (228 puan) tarafından
Hiç çağırmaz beni davet etmez ama mesala ben orda olayım sürekli kızını arayıp davet eder kahvaltıya yemeğe sonra ben üzülüp eşime çağırmadığını söyleyince ben mi çağırıcam der ama gidincede soğuk davranır böyle yapması çok üzüyor beni 5 yıldır evliyim böyle oysa beni ne kadar isteyip sevmişti en başta sizinde böyle mi kızlar

5 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Kiz sende gitme :). Ay canıma minnet 
(228 puan) tarafından
Sizde çağırmasımdan mı muzdaripsiniz
tarafından
Yo beni de cagirmaz gelmez etmez ama gelmesin daha iyi böyle her geldiğinde gergin oluyor evimiz .
(1,370 puan) tarafından
Hasibenur+
tarafından
Teşekkürler canım ❤️ djjdjx
(305 puan) tarafından
Ayy ben ondan muzdaribim giderim giderim gelmiyo gelmiyo der takmış bize kafayi kocama cok düşkün
-Reklam-
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Uzaktayim ben canim. 

Yani istedigi kadar cagirsin esimin izni olcak müsait olcaz ki gidicez yoksa yok. 

Ama öyle soguk yapmaz ya.. kizlari da oyle uzak yani herkes musait olunca geliyor anca bu yüzden davet beklemiyoruz
(228 puan) tarafından
Bir kere kendiliğinden davet bile etmiyor
0 oy
(4,170 puan) tarafından
Aman ne takıyorsun bu kadar canım sen kendin git otur kızlarını çağırırsa da çağırsın belki çok düşünceli değildir o konuda takılıp bosuna kendini üzme gittikten sonra bi süre gitme ararsa da ben geliyorum ama kendim gelmedikçe sen çağırmıyorsun der çıkarsın işin içinden 
(228 puan) tarafından
Hep bu mevzular oldu canım çağırma çağırmama kendini haklı çıkardı bende artık yüzsüz gibi dillendirmiyorum
(4,170 puan) tarafından
Aynen hiç dillendirme takılma umursama eşinle yemeğe gidince git baska da gitme umursama canım
(228 puan) tarafından
Eşim hiç gitmek istemiyor
(4,170 puan) tarafından
Ne güzel kız millet senin yerinde olmak istiyor ya hep :)
(228 puan) tarafından
Bende üzülüyorum neden böyle yapıyor diye zoruma gidiyor
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Kız bosver gitme daha iyi mis gibi rahat rahat otur evinde 
(228 puan) tarafından
Yalnızım eşim çalışıyor çok sıkılıyorum oğlumla evdeyiz tüm gün
(7,098 puan) tarafından
Al oglunu çık gez kız illa ona mı gdicen
(228 puan) tarafından
Yarın kahvaltıya gidiyoruz gezmeye eşim sağolsun iyi ki var
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Kına yakarım ayol :) dertsiz başına dert mi arıyorsun 
(228 puan) tarafından
Ne bilim böyle etmesi üzüyor
(1,020 puan) tarafından
Canım seni kızı gibi göremez görmesin de mesafen olsun ki karışamasın ayrıca kızım diyip iyi gözüküp eşinin gözünü boyamasından iyidir en azından eşin seni istemediğini ortamına sokmadığını görüyor senden taraf olur
(228 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun cnm bende hiç ona anne demedim baştan beri belkide ondan mı artık bilmiyorum birde sürekli eşimi arar beni hiç aramaz
(1,020 puan) tarafından
Kızım kızım dese her gün arasa saçma sapan sorular sorsa alınsa daha mı iyi? Gelin gelin diye darlasa... Aramasın bırak boşver
(228 puan) tarafından
Ne bilim öyle yapanlarda kaynanasından şikayetçi anlamadım gitti

İlgili bir soru bulunamadı

380,342 soru

11,388,335 cevap

34,893 kullanıcı

...