+1 oy
843 göst.
Aile kategorisinde (410 puan) tarafından
yeğenimle kuaföre gittik içeri bir bayan girdi mini elbise giymişti yanında 3 yaşında erkek çocuğu birde 6 yaşlarında kız çocuğu vardı kuaöföre dedi mğjdemi isterim oda dedi hayırdır evleniyor musun oradan anladım dulmuş erkek olan bebek bebek diyorum 3 yaşında yani yürürken annesinin eteğine kolu çarptı aman Allah ımm sesi halen kulağıöda pat pat diye vurdu çocuğu o nasıl bir masum o nasıl sessiz çocuk ağlamadı geçti koltuğa oturdu yemin ederim size gözüm doldu sonra çocuğa gitti deid elini aç demek evde hep yapıyor ki çocuk direk elini açtı kafasını eğdi eline vurdu bende dedim ki yazık ya el kadar bebeğe dövmek için mi doğurdun sanane sanane diye çemkirdi ayağa kalktım kaş aldırıyordum dedim bana bak beni o masum çocukla karıştırma gücün ona yeter ancak terb iyrsiz y yanmaz ya demek bizim çocuklar gibi olsa öldürür aşırı yaramaz benim bebeğim yeğenlerim o çocuk gibi olsalar herhalde heykelini dikerdik ben daha böyle çocuk göremedim ağzı var dili yok o kadar dayak yedi halen anası olacak cadaloz elini aç deid açtı kuaöfr araya girdi tm tm lütfen yeter deid kadına dhaa çocuk vs döndü çocuğa diyor dua et buradasın bence dua et buradasın yoksa ben sana yapacam bilirdim diye ay nasıl sinir oldum ama öyle gözlerim doldu öyle zoruma gitti o çocuğun masum halleri gözümün önünden gitmiyor :(

27 Cevaplar

0 oy
(1,763 puan) tarafından
Ben olsam hemen polis arar o cocuguda o kadinla salmazdim cnm polis gelene kadar cocugu alirdim yanima
-Reklam-
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Benim yanimda kimse kendi çocuğuna dahil vuramaz 
0 oy
tarafından
Sosyal hizmetlere şikayer ederin seni deseydinde tutuşsaydı bi pislik
0 oy
tarafından
Keşke bu olay benim yanımda olsaydı ben ona ellerini actirirdim
0 oy
(795 puan) tarafından
Ah ah bazi insanlar keske anne baba olmasa 
0 oy
(4,698 puan) tarafından
O anda polisi arayacaktın gözünün önünde dövmüş zaten şikayet edecektin görseydi Bi anasının mıncığını 
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Sosyal hizmetlere şikayet edeceksin aslında. Dışarda böyle yaptığına göre evde neler yapıyordur o yavruya kim bilir.

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 465 göst.
0 oy
6 cevap 402 göst.
5 Nisan 2024 Aile kategorisinde ikiiprensesinannesi (159 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 156 göst.
20 Mart 2024 Diğer kategorisinde busra01busra (998 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 400 göst.
11 Mart 2024 Diğer kategorisinde ikiiprensesinannesi (159 puan) tarafından soruldu

379,801 soru

11,369,186 cevap

34,852 kullanıcı

...