+1 oy
841 göst.
Aile kategorisinde (410 puan) tarafından
yeğenimle kuaföre gittik içeri bir bayan girdi mini elbise giymişti yanında 3 yaşında erkek çocuğu birde 6 yaşlarında kız çocuğu vardı kuaöföre dedi mğjdemi isterim oda dedi hayırdır evleniyor musun oradan anladım dulmuş erkek olan bebek bebek diyorum 3 yaşında yani yürürken annesinin eteğine kolu çarptı aman Allah ımm sesi halen kulağıöda pat pat diye vurdu çocuğu o nasıl bir masum o nasıl sessiz çocuk ağlamadı geçti koltuğa oturdu yemin ederim size gözüm doldu sonra çocuğa gitti deid elini aç demek evde hep yapıyor ki çocuk direk elini açtı kafasını eğdi eline vurdu bende dedim ki yazık ya el kadar bebeğe dövmek için mi doğurdun sanane sanane diye çemkirdi ayağa kalktım kaş aldırıyordum dedim bana bak beni o masum çocukla karıştırma gücün ona yeter ancak terb iyrsiz y yanmaz ya demek bizim çocuklar gibi olsa öldürür aşırı yaramaz benim bebeğim yeğenlerim o çocuk gibi olsalar herhalde heykelini dikerdik ben daha böyle çocuk göremedim ağzı var dili yok o kadar dayak yedi halen anası olacak cadaloz elini aç deid açtı kuaöfr araya girdi tm tm lütfen yeter deid kadına dhaa çocuk vs döndü çocuğa diyor dua et buradasın bence dua et buradasın yoksa ben sana yapacam bilirdim diye ay nasıl sinir oldum ama öyle gözlerim doldu öyle zoruma gitti o çocuğun masum halleri gözümün önünden gitmiyor :(

27 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Allah onu ıslah etsin vicdansız insan yoksulu
-Reklam-
0 oy
tarafından
Psikolojik sorunları olduğunu düşünüyorum. Yoksa aklı Selim insan böyle bir şey yapmaz. Allah hesabını sorar. O çocuklar ona bir emanet
(410 puan) tarafından
belki boşandı diye öyle ama o zaman tedavi olsun çocuğun suçu ne
0 oy
(1,207 puan) tarafından
İnsan olan yapmaz canimda insan değil işte kimisi vicdansız 
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Normal insanlar dövmüyor psikolojik sorunlu travmalı kişiler çocuğa birsey öğretmeyip vurarak terbiye etmeye çalışıyor 
(410 puan) tarafından
o zman tedavi olsun çocuğun günahı ne dediğim gibi bu kadın hep yapıyor ki çocuk direk elini açtı eline vurdu eve geldim bizimkilere anlattım ablam diyor biz daha kızsak bizimkiler bağırıyor ağlıyor ya kadını Allah ıslah etsin ne diyelim millet çocuk istiyor da eline geçmiyor
0 oy
(15,598 puan) tarafından
Şikayet etmek lazım elinden alnmali o çocuklar var ya pislikler okurken nasıl içim aciid ve sinirlendim bide dışarda yapıyor bunları o kuafordekiler de mumya miydi sana arka çıkan olmadi mı 
(410 puan) tarafından
tek ben yeğenim kuaför birde kuaförün ablası vardı onlar birşey demedi ben itiraz edince kuaför hemen tm tm yeter dedi benim iş yerimde öyle yapacak biri tutar dışarı atarım annem de dedi nie resim çekmedin ne bileyim o an
(15,598 puan) tarafından
O an akla mi gelir umarım çocuklar ona kalmaz Allah ıslah etsin
0 oy
(2,826 puan) tarafından
O çocukta çok büyük travma kalacak kendimden biliyorum :( 
(410 puan) tarafından
kalır tabi hep içine kapanık olur zavallı yavrum keşke görseydin canm valla anlatınca olmuyor görmen lazım başını önüne eğip elini açtı ya halen gözmn önünde
(2,826 puan) tarafından
Bende şiddetle büyüdüm o yüzden biliyorum iyi anlıyorum onu kaç yaşına gelirse gelsin unutmayacak
0 oy
(4,538 puan) tarafından
Okurken içim gitti keşke orda saçına yapışsaysın eline verseydin burdan içim rahatlardı
(410 puan) tarafından
öyle de işte bir yandan da benden alamadığı hıncı çocuktan alır diye geri durdum yoksa bende düşündüm sonra eve gider senin yüzünden kuaförde dayak yedim deyip vursa vicdan azabı çwkeiö
(4,538 puan) tarafından
Videoya çekip şikayet edicektin bakalım bir daha o çocukları görüyor mu
0 oy
(6,919 puan) tarafından
 Rabbim o çocukları bize emanet etti hepimiz Rabbimin kuluyux birbirimize emanetiz. O doğurdu diye  hükmü vereni unutuyor  Rabbim emaneti verdiği gibi almayida biliyor   unutmayın  bebeğinize her baktinizda  emanet olduğunu   unutmayın sonra ahlar vahlar boş 
0 oy
tarafından
Orusbu o çocuklar acilen kadından alınmalı polisi arasaydın
0 oy
tarafından
Ah Bi bnm yanımda yapacaktı o orusbunun ağzını burnunu kırmazmıydım 
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Okurken bile kotu oldum. Ben cocuguma bagirinca bile vicdan azabi cekiyorum. Allahin belası pislik. Kurban oldugum Rabbim ne diye ana yaparsin bunlari :(
(410 puan) tarafından
o kadar çok isteyen var ki Allah inşallah onlara verir
0 oy
tarafından

Yerinde olsam çıkar polisi arardım direk milletin karşısında öyle yapan evde neler yapıyor Allah bilir

0 oy
(1,414 puan) tarafından
Çaktırmadan çekebilseydin keşke videoya  devlet alırdı o çocukları onun elinden Allahım böyleleri anne olmasın ya :(((
(410 puan) tarafından
inan o an sinirden aklıma gelmedi bende başkası dese aynısını derdim ama o an kadına olan öfkeden bilemedim pişman oldum çekeydm birde anlık gelişti ya ben kamera açsam kuaför görecek
0 oy
(38 puan) tarafından
Yazını okudum ve o kadar  yüreğim yandı ki... ozur dilerim keşke okumasaydim. Şu an kızımı emziriyorum ve ağlıyorum. O yavruyu Rabbim korusun. Annesine vicdan merhamet versin. Yavrum benim. Canı nasıl acimistir. Anne olduktan sonra yüreğim çocuklarla ilgili kötü bir şey gördüğümDr duyduğumda mahvoluyurum. İnş o yavrunun canı acımasın. Rabbim korusun onu. 
(410 puan) tarafından
amin vallahi bende zaten oldum olası çocuk yaşlı engellilere hassastım ama anne olunca daha başka oldu çocuklara karşı aşırı hassas oldum daha da etkisindeyim
0 oy
tarafından
Merhametsiz ise döver 

Allah bildiği gibi yapsın vicdansız 
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Oyy okurken icim gitti ya offff :((((((
0 oy
tarafından
La havle la havle . Sabahdan berı ara ara giriyorum cocuk dovulen postlar  ulan allahın belaları nıye dogurdunuz lan döveceksenz serefsz . 2 rne beben var bakmayıp dovuyon dha ne evlenıyon evlenıp bı dha cocuk ypıp onuda mı dovecen . Ya varya brısı boyle dvransa bnm krsımda ınan kndımı tutamam o kısıye karsı. Sıkayet etseydınya bacım yazık gunah o bebege
0 oy
tarafından
Kuaförde de suç var defol git diyecekti öyle pisliklere hizmet verilmemeli dislanmali toplumdan
0 oy
(27,338 puan) tarafından

Okurken benim sinirlerim bozuldu Allah öyle insani ıslah etsin dengesiz

0 oy
(2,300 puan) tarafından

Kim bilir daha küçük bebekliğinden beri öyle vurup bağırıyor da çocuk kendini çekmiş sessizleşmiş iyice:(

Böyle gerizekalılar da çocuk yapmak için yapıyorlar işte.

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 427 göst.
0 oy
6 cevap 393 göst.
5 Nisan 2024 Aile kategorisinde ikiiprensesinannesi (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 154 göst.
20 Mart 2024 Diğer kategorisinde busra01busra (986 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 391 göst.
11 Mart 2024 Diğer kategorisinde ikiiprensesinannesi (135 puan) tarafından soruldu

378,267 soru

11,321,698 cevap

34,767 kullanıcı

...