+1 oy
384 göst.
Diğer kategorisinde (43 puan) tarafından
Kızlar kızım kreşe başladım bir sürü yeni kıyafet aldım temiz temiz gitsin diye. Önlük giydirmelerine rağmen hep yemek lekesi olmuş ve hiçbiri çıkmadı. Lekeli kıyafet giydirmek hiç istemiyorum nasıl çıkacak lekeler ya 

10 Cevaplar

0 oy
(7,791 puan) tarafından
Leke cikarici dök canim...
-Reklam-
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Leke çıkarıcıyla sıcak suya ısla sonra yıka geçer inşallah canım bide ariel çamaşır deterjanı kullan o çok güzel çıkarıyor 
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Farmasi oxi şiddetle tavsiye ediyorum canım kurumuş beklemiş domates lekesinden bile eser kalmıyor
0 oy
tarafından
Ben cıkmayan lekeleri anlamıyorum elıme alıp cıtılerım lekeyı sonrada atarım makınaya mıs gıbı cıkar beyazsa zaten camasır suyu koyarım makınaya tamamdır 
(48,735 puan) tarafından
sevgi camasir suyunu nasil nereye koyuyosun
0 oy
(382 puan) tarafından
Ben buldum cozum oglumda vardi 1 yasinda kiyafetleri mahv olmusdu hepsi lekeli gitmiyordu ABC kucuk posetde toz gibi bi sey aldim terkibimde xlor yok 2 1 saat kaynatdim hepsi yeni gibi oldu o kadar leke aparclar almisdim fayda etmedi bunla kaynatyorum makinede de kendi detarjani ile yikyorum 
0 oy
(42 puan) tarafından
Klasik haci sakir kalip sabunla yika citile hic iz kalmiyor ben kizimin beyazlarinda salca meyve suyu lekesini cikartiyorum. Sabunla citiledikten sonra makinada miss gibi cikicor benim kizimnda okul formasi beyaz;)
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Lekeli kıyafeti önce elinde çitile bulaşık mak parlatıcısı ve por çözün leke çıkarıcısı ilk parlatıcı ile dene çıkarmazsa leke çıkarıcıyı denersn yıka kurut at kirli sepetine
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Beyaz sabunla citile
0 oy
(48,735 puan) tarafından
vansih dok kaynar suya koy 
(43 puan) tarafından
Deterjan olan kosla mu yoksa leke çıkarıcı kosla mı hangisinde beklemem gerekir
(48,735 puan) tarafından
pembe varya leke cikarici dök oraya kaynar su koy legene icine onu bas istersen toz deterjan koy biraz beklet cikiyo

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 292 göst.
20 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Serap2020. (636 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 131 göst.
11 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Rabia_68 (68 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 127 göst.
20 Ocak 2023 Aile kategorisinde Hacerhale (331 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 66 göst.