0 oy
134 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar bebeğim yalnızca mama alıyor. 60 günlük. Yaklaşık 5 gündür böyle inatla da devam ediyor. 5 saatte 90 cc içmiyor. Normalde iki saatte içerdi. Noldu bu çocuğa anlamıyorum nolur biri bile söylesin.

3 Cevaplar

0 oy
(12,867 puan) tarafından
Mamayı mi sevmiyor acaba 
tarafından
Ya cok güzel yiyordu noldu bi anda sevmemeye başlanır mı ki anlamadım
-Reklam-
0 oy
(472 puan) tarafından
Doktora götür bence sarılık olabilir yada başka bişey 

inşallah bişeyi yoktur
tarafından
Sarılık zamanı geçti canım keyfi yerinde gülüyor eğleniyor ama bi anda yememye başladı
(472 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
tarafından

Kuzum korkma belli zamanlarda böyle oluyor. Benim oğlumda böyle çooook iştahsızdı. Elimde biberon ile bütünleşmiş yaşardım. Şimdi 1 yaşında ağzına zorla sokmaya çalışıyorum. Kilosu gelişimi iyiyse kendini parçalama. Ben yaptım sen yapma.

tarafından
Canım cok yerken noldu bi anda ama onu anlamadım
tarafından
Bebeklerimizi hep 2 saatte beslemeye alıştığımız için hep 2 saatte yiyecek ve çok yiyecek sanıyoruz. Artık doyduğunu anlıyor. O yüzden yine eski düzene dönecek ama sürekli bu düzen belli haftalarda bozulacak. Ben gecelerce ağlardım aç aç aç diye. Kendime yapmışım :)
tarafından
Acaba doğduğunu mu hissediyor benmde aklıma geldi o. Bende valla cok üzülüyorum aç diye yemeyeli 5 saat oldu ama şuan hıckırıyor
tarafından
Artık eskisi kadar sık yemeyecek. Mamayı o talep etmeye başlayacak. Elini emerek, ağzını açıp kapatarak. Bazen ağlayarak. Gelişimine dikkat et yeterli.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 198 göst.
21 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 164 göst.
10 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kubra1992 (3,550 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 89 göst.
19 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Eslo (791 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 184 göst.
17 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Eslo (791 puan) tarafından soruldu

384,960 soru

11,513,846 cevap

35,174 kullanıcı

...