+1 oy
672 göst.
Diğer kategorisinde (2,104 puan) tarafından
Kizlar oncelikle sorum sizin saglk ocaklari aşi disinda normal muayeneye randevulümü?

Bizim burdaki rabdevulu amine 5 gundur hasta sadece amineyi demiyim kac cocuk hasta saglk ocagna randevu ariyosun ertesi gunu gectm sonraki gune bile bulamiosun cocuklarn hastalklari ilerlio carsamba randevu aldm taa pazartesiye verdiler birtek bursa ilinde bizim ilce randevulu oda su asidan sonra oldu ben ve cevremdeki herkes bu durumdan sikayetci ama nereye sikayet edecegmizi blmiyoruz 

Devlete goturuyoruz sikayetlerini soyleynce direk pandemiye yolluo artik cocugumun burnuna zirt pirt cubuk sokturmak istemiyorum ozele gotursen igne verio saglk ocagi bu agir igne biz yasakladik bunu yapmiyoruz diyo ayy biktm vallaha ya uzunda oldu ama nereye sikayet edicez bu saglk ocagni duzeltmeleri icn yasadgmz yer koy gbi hastanelerde ilcede

15 Cevaplar

0 oy
(1,292 puan) tarafından
Cimere yazabilirsin onlar gerekli yere iletiyorlar şikayetini. 
(2,104 puan) tarafından
Cimere nerden bakip yazcam bilmiyorum ogretirmisin canm
(1,292 puan) tarafından
Google a yaz direkt çıkar. Cimer şikayet diye yaz o seni yönlendirir. Cumhurbaşkanlığı iletişim merkezi.
(2,104 puan) tarafından
Tamam canim cok sagoll
(1,292 puan) tarafından
Genelde sağlık ocakları rahat çalışma ortamları. Doktorlar istedikleri gibi gelip gidiyorlar birbirlerini idare ediyorlar ondan vatandaş bu tür yerlerde hizmete ulaşmakta zorluk yaşıyor yoksa 3-5 gün sonraya randevu verecek yoğunlukları olmamalı
(2,104 puan) tarafından
Tabi kiz valla cogu zaman bos bos gdip yemekhanede oturuyolar insanlar olsada mola saati dsinda
-Reklam-
0 oy
(712 puan) tarafından
galiba kuzum sende İhsaniye desin annemler orada oturuyo onlarda randevu alıyorlar ve cimere şikayet edebilirsin 
(2,104 puan) tarafından
Cimeri anlatirmisin nerden girilio
(712 puan) tarafından
Cimer şikayet nasıl yapılır yaz kuzum ikinci sayfada yazıyor cumhuriyet başkanlığı diye oraya tıkla ordaki adımları takıp et
(2,104 puan) tarafından
Tamam canim cok sagoll
(712 puan) tarafından
önemli değil kuzum yoğunluk var diye yapıyorlar ama insanlar böyle daha da mağdur oluyolar
(2,104 puan) tarafından
Tabi canim 5 gundur cocuk oksuruyo balgami var evdeki ilaci ne kadar kullansamda  fayda etmiyo
0 oy
(4,575 puan) tarafından
İstanbul'da yaşıyorum randevusuz gidiyorum, geldiğimde sıra veriyorlar sadece. Aile doktorum her zaman olmadığı için başka doktora yönlendirebiliyorlar. Sizin orası küçükse ve başka sağlık ocağı yoksa o yüzden çok sıra oluyordur maalesef. Şikâyetler cimere yapılıyor galiba. 
(4,575 puan) tarafından
Evet saçmaymış haklısın. Valla bilmiyorum Allah yardımcın olsun, bir çaresini bulursun umarım. Google'den bak Cimer'e şikâyet diye çıkar herhalde karşına.
(742 puan) tarafından
Covit testi küçücük bebeğe ne alaka ya. E devletten arama yerine cimer yaz öyle şikayetini yaz yolla
(2,104 puan) tarafından
Insallah canim cok sagoll

Kiz vallaha 2 kere yapldi negatf ikiside sukur ama ben emin oldgum surece artk goturup yaptrmicam
(742 puan) tarafından
Dikkat et canım geçmiş olsun
(2,104 puan) tarafından
Sagol canim Allah razi olsun
0 oy
(1,253 puan) tarafından
Evet maalesef artik sistem bu şekilde öbür türlü hurraaa herkes birbirini yiyordu surekli kavga cikiyordu. Şimdide randevu bulamiyorsun. Benim.acil bi durumum olduğu zaman mesela çocuğun ateşi var evde ateş düşürücü yok arayıp söylüyorum iceri bile girmeden yazip gönderiyor. Aciliyet varsa anlayış gosteriyor bizim burasi arayip söylüyorum gel.diyor randevu almadan
(2,104 puan) tarafından
Bizim burda iilacta yazmiyolar kiz malesef yardimci olamayz diyolar giristeki hemsireler suandada ama bos bos oturuyolar valla
(1,253 puan) tarafından
Aciliyet varsa yardımcı olmalari lazim ya
0 oy
(742 puan) tarafından
Kimi kime şikayet edeceksin ki korkuları olsa yaparlar mı. Bu pandemi diye diye temelli koy verdiler ilgi alaka yok 
(2,104 puan) tarafından
Valla Allah sorsun
0 oy
(118,983 puan) tarafından
gecmis olsun askim hosgeldin aramiza
(2,104 puan) tarafından
Sagol canim hosbuldummm
0 oy
(2,638 puan) tarafından
Cimere şikayet et canım.

E devlet şifren varsa arama butonuna cimer yaz uygulamaya git istek şikayet falan yazıyor şikayeti tıkla gerekeni yazıp cumhurbaşkanlığına gönder 
(2,104 puan) tarafından
Saglik bakanligina yolladim ben tühhhh
(2,638 puan) tarafından
Canım belki ben yanlış biliyorum sen doğru olanı yapmışsındır mantıklı olan da sağlık bakanlığı :)
0 oy
(44,604 puan) tarafından
Aaa canım sen ne zamandır yokdun nasılsın iyimisin Amine kocaman olmuştur ne kadarlık oldu canim
(2,104 puan) tarafından
Evet ya aktif olamiyorum amine 1.5 yas oldu iyiyizncok sukur canim sen nasilsin
(44,604 puan) tarafından
Bende iyiyim canım çok sağol amineyi çok op yerime ☺️❤️
0 oy
(734 puan) tarafından
Ben İstanbul dayım bekarken de evliykende gittiğim iki sağlık ocağıda randevulu.Ama rica edip söyleyince bazen bakıyor randevusuz
(2,104 puan) tarafından
Bizimkiler bakmiyo randevu sistemine nisan ayindan beri gecildi
0 oy
tarafından
istanbulda randevusuz gidiebiliyorum sira bekliyorum sadece bazi saglikocaklari illa randevu soruyor ama bnmki sormuyor.. ustelik cocugu goturunce direk muayenede basa geciyor cocuk oldugu icin..
(2,104 puan) tarafından
Valla burasi yeni adet cikardi
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Cimere şikayet edebilirisn canım ama olmaması lazım bizde bursadayiz bende randevulu gidiyorum ama bulunuyor randevu ki randevusuz gelenleri de liste yapıp alıyorlar bizimkinde
(2,104 puan) tarafından
Bursanin neresi canim? Bizim bulundugumz yerde randevusuz almiyolar nisandan beri randevu ayni gunu gectm yarinina bile bulamiyorum
(4,431 puan) tarafından
Yıldırımdayiz canım biz millet mahallesi
0 oy
tarafından
Ben pendikte oturuyorum bizdede randevulu ama bebeğime iki kez randevusuz baktı. 
(2,104 puan) tarafından
Bizim onceden randevusuzdu ama bulundugum koyun ilinde ve ilcesinde hep randevusuz
0 oy
(13,203 puan) tarafından
O kadar hasta var ki kapıda yıldırımda randevulu olsa hep keşke şikayet etmek de Saçma olmadı gerekn bu yurt dışında da böyle. Tepe tepe insan yığını olur olmadık hastalık kaynıyor bulaşıcı kalabalığa gerek yok 
(2,104 puan) tarafından
Kiz bugun gttm bombostu resmen randevuyu kapatiyolar doktorlar ortada yok keyiflerne gore yapiolar
Yildirimin neresi kiz ben bekarken ordaydm annemler orda
(13,203 puan) tarafından
Ortabağlar kuzum
0 oy
(12,785 puan) tarafından
Bende bursadayim giriş katta kimlik ile sıra alıyoruz randevu sistemi yok 
(2,104 puan) tarafından
Bizimde onceden oyleydi
0 oy
tarafından
Bütün sağlık ocakları artık randevulu. Onda kimsenin yapabileceği bişey yok ki 
(313 puan) tarafından
Bizim sağlık ocağında hamileler birde çocuklara sıra almadan bakıyolar hatta böyle bir not bile var panoda hamileler ve çocuklar önceliklidir diye yaşlılar bile sıra almadan gidince ordan sıra verip alıyolar ben hiç çocuğu mu gotururken sıra almadım direk gidip doktorun yanına girdim ilk kez duydum bu bayandan çocuklara bakmadiklarini
tarafından
Valla benim bildiğim kim olursa olsun yine randevu alınıyor bende götürdüm randevu aldım sadece ebe çağırdığı zaman randevu almadım girdiğimde oradaki görevliye ebe çağırdı dedim ve girdim
(313 puan) tarafından
Hm demek ki değişiyor ben kızımı kaç kere götürdüm hiç randevu almadım canım istediğim zaman girdim yanına ama bizim doktorumuz melek gibi insan o kadar iyi ki
tarafından
Bunun doktarla hiçbir ilgisi yok bizim de çok iyi. Ama onlara emir geliyor randevuyla bakacaksınız diye onlarda gelen emri uyguluyor
(313 puan) tarafından
Tamam canım bende diyorum ki gelen emri uyguluyolar doğru diyosun ben uygulamasinlar felan demiyorum ki o zaman bu durumun neyle ilgiso var kendimde sağlık ocağına gidince veya çocuğumu götürünce sıra almıyorum almadan gidiyorum muayene oluyorum babannemi götürsem yada annem gitse sıra almadan gidiyolar muayene oluyolar ondan diyorum ki demek ki doktordan doktora değişiyor bizimki muayene ediyor yani geri gondermiyo veya sıra al demiyo

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 50 göst.
25 Ocak 2024 Diğer kategorisinde 1 melek annesi (167 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 77 göst.
31 Ekim 2023 Diğer kategorisinde 1 melek annesi (167 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 63 göst.
10 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Aynuur (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 70 göst.
26 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde esila35 (43 puan) tarafından soruldu

377,155 soru

11,287,239 cevap

34,692 kullanıcı

...