0 oy
176 göst.
Diğer kategorisinde (198 puan) tarafından
Karnabahar aliyim dedim yani bi top karnabahar ne kadar olabilirki fiyatina bakmadim 24 tl gecmiş market beni kazikladi sanırım :D. Neyse şimdi ikinci sorum normal patatesli yemegini yapicam ama soğan koyuluyo mu bu yemeğe ben koyulmuyo diye biliyorum ama. O kadar para verince ziyan olmasin bari cok dikkatli yapmam lazim hhaha 

12 Cevaplar

0 oy
(121 puan) tarafından
Ben koymuyorum canım havuc patates atıyorum sadece
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben soğanlı yaparım hep 
0 oy
tarafından
10 tl kilosu  burda 2 bucuk kilo gelmis demek
0 oy
tarafından
24 tl mi Allahım Yarabbim bune kiz ben 24 tl versem boğazımdan geçmez ki o benim hgfjgjdg
(198 puan) tarafından
Valla ya öyle cokta sevmem yani sevsek degdi diycem. et alirdim yerine :D
tarafından
Ben severim ama yinede veremem o parayi seninde kazayla olmuş belli
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Ben soğanlı yaparım canım hep daha lezzetli oluyor soğansız yavan geliyor bana, havuç patates soğan salça.. 
0 oy
(4,196 puan) tarafından
Biz soganli kiymali salcali yapariz, patates koymayiz havuc koyariz

Mevsimi degil o sebeple pahalidir :)
0 oy
(8,975 puan) tarafından
Ben soğanlı yapıyorum. Pazarda alayım dedim kilosu 15 TL ydi almadım vazgeçtim. Eşim yemeğinden ziyade kızartmasıni sever
0 oy
(8,833 puan) tarafından

Ben de dün nektarin aldım. Fiyatına bakmadım hiç. Aldm geçtim. Sonra fişte fark ettim. Kilosu 17.5 liraymış :D neredeyse çekirdeğini bile yicem o kadar para verdim :D

0 oy
(895 puan) tarafından
Ben sogan kiyma ve havuc koyuyrm cnm.afiyetle yiyin.hepsi cok gelir.bi kismini haslayip sarimsakli yogurt olarak yap baska zaman.veya biraz un ve yumurtya bulayip kizart oylede cok lezzetli
0 oy
(580 puan) tarafından
Biz soğanli yaparız 3-4 tane arpacik soğani soyup bütün içine atariz patates soğan havuç karnabahar.
0 oy
(3,131 puan) tarafından
Hafif haşlayıp yağda kızartabilirsin canım üzerine de sarmısaklı yoğurt ben bayılırım öyle yemeğini sevmem
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Koyuluyor tabiki canım soğanı güzel kavur kıymasını koy kavur havuçta koy sonra karnıbahar koy kavur iyice sıcak suyunu koy sonra nefis oluyo 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 168 göst.
27 Şubat 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Mhmd8mrn (5,706 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 23 göst.
1 Nisan 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Mursi (522 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 57 göst.
5 Ocak 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Simsek21 (1,330 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 134 göst.
16 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Son_bahar (2,155 puan) tarafından soruldu

378,352 soru

11,324,822 cevap

34,776 kullanıcı

...