0 oy
428 göst.
Aile kategorisinde (16 puan) tarafından
3 aylik evliyiz borclar yuzunden esim gurcistana gitmek zorunda kaldi dunden beri sanki sol yanim eksik hem hamileyimde icimde sıkıntı uyuyamadim ne zormus ayri kalmak bu yuzden düşük faln yapmam degilmi cok korkuyorum

8 Cevaplar

0 oy
(1,151 puan) tarafından
Gebelikte uzuntu ve stres iyi olmaz 
-Reklam-
0 oy
(3 puan) tarafından
Allahim kavuştursun zor bir durum canim
(16 puan) tarafından
Amın evet cok zor bıde zaten yenı evlıyız
0 oy
(298 puan) tarafından
Canım çok zor bir durum biliyorum ama üzülme üzülsen de eşine pek belli etme yazık onlar da ekmek parası içim gidiyorlar allah yardımcınız olsun 
(16 puan) tarafından
Amın allah razı olsun haklısın belli ettırmemem lazım
(298 puan) tarafından
Benim eşim sevgiliyken başka memlekette çalışıyordu özlediğimden ağladımda o da üzülüp ağlıyordu benimle birlikte
(16 puan) tarafından
Dogru zaten esim hep diuo aglarsan bebeğimiz de hisseder sakin aglam diyo ama ne bileyim
0 oy
(368 puan) tarafından
Canim bende esimden ayriyim 3 ayda bi 10 gunlugune geliyo ustelik esim 4 senedir  suriyede ekmek parasi iste beni oglunu ozluyo bide bi evladini daha bekliyo  onun icin zor olmali biz 1 kisiyi ozluyoz ama o bizi hepimizi ozluyo cok zor ama allah sabir versin canim namazlarini kil dua et allaha insallah duzelir durumunuz beraber yasamaya devam edersiniz 
(368 puan) tarafından
Deilsin tabi canim bende tek zannederdim ama ole deil daha cok insan varmiss  bence takma iyi ol esinle gerisini bosver hamileliginin tadini cikar yapcak bisey yok ama onunla morel bulmalisin canim
(16 puan) tarafından
Aynen Cok şükür esimle aram iyi  bekliycez yavrumla birlikte mecbur
(368 puan) tarafından
Aynen canim ama inan allah sabir veriyo esimin ilk gittigi hafta cok uzulurdumm gelecegini bilmezdim kapi calardi bi bakardim esim gelmis ole cok sevinirdim ama napalim iste macburluktan canim sabir insallah sabir
(16 puan) tarafından
Cok tesekkurler sayenizde icim ferahladi gercekten
(368 puan) tarafından
Rica ederim canim ne demek
0 oy
(822 puan) tarafından
Allah kavuştursun canım benim eşim hep yurt dışında çalışıyo bi süre sonra alışırsın hamileliğimin çoğunda ve hatta doğumumda bile gelemedi ama canı sağolsun o en önemlisi o bol dua et Sağ sağlim dönsün
(16 puan) tarafından
Amin insalah canim cok tesekkur ler cvb lr icin
(822 puan) tarafından
Rica ederim cnm üzme kendini
0 oy
(716 puan) tarafından
Bir sure sonra bende senin durumunda olcam 5 aylık hamileyim ama ben 1 yil 1aylik evliyim ben daha yeni 1yilimiz doldu birbirimize alisamadik bile derken senin 3 ay olmus kendimden utandim şimdi benim kocamda 6ay hic gelmeyecek cezayire gidecek dogumumda olmayacak en cokta ona üzülüyorum bebegi 2 aylikken gelecek Allah bize sabır versin canm 
0 oy
tarafından
Allah kavuştursun canim. Sen uzulunce bebeğin de etkileniyor ister istemez.
(16 puan) tarafından
Alistirmam lazim kendimi bebegim hissetsin istemiyorum
0 oy
tarafından
üzülme kuzum rabbim uzun ayrılık vermesin eşinin emaneti  var karnında onu sev onla konuş 
(16 puan) tarafından
Dime haklisin  onun emanetii var karnimda yerim onu yaaarabbim isteyen herkese nasip esin inşallah

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 82 göst.
0 oy
9 cevap 325 göst.
23 Aralık 2020 Aile kategorisinde Elif yalçın (1,326 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 658 göst.
5 Eylül 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde egc01 (625 puan) tarafından soruldu

379,934 soru

11,373,618 cevap

34,856 kullanıcı