0 oy
114 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
Merhabalar hanimlar kizim 1 bucuk aylik ne gece ne gunduz uyumuyor surekli besikte sallarsam uyuyor dursam uyaniyor agliyor ne yapacagimi sasirdim hicbir is yapamaz oldum ne yapmam gefekiyor bebegi boyle olan anneler vRmi lutfrn yardim edin

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kolik olabilermi
(1 puan) tarafından
O nasil oluyor ki duydum ama  kotu birsey degildir umarim
tarafından
Yok gaz sancısı gaz damlası kullaniyormusun vede kurutma makinası sesi falan denedinnmi sakinlesiyormu
(1 puan) tarafından
Gaz damlasi olarak metsil kullandik olmadi zinco aldik onu kullaniyiruz suan ama ayni
-Reklam-
0 oy
(65 puan) tarafından
Bnmde bebeğin 40 günlük huysuz bir bebek çok ağlıyor bnmde ama hiç sallamadim ailemede sallatmadim herkes sallamam için uğraştı resmen ama kesinlikle sallamadim beşiğinde emzik veriyorum ağlıyor bir süre bnde dandiniyi söylüyorum uyuyor 15 dakikaya ama herkese kalsa saatlerce ağlıyor uyumuyor diyip gören sallamaya çalışıyor yada kucağına al meme ver diyorlar bn çok araştırdım ve bebeğimi takip ettim uyumuyor madem sallamayın hiç iki güne unutuyorlar sallanmaya iki güne alistiklari gibi çok küçükler şuan büyümeden unutturun pş pıs eeee eeee diye uyuyun yada bn dandiniyi söylüyorum annem kesinlikle uyutamiyor o şekilde mesela çünkü bn alistirdm dandiniyi duymadan uyumuyor anneme kalsa ne bilsin dandiniyi diyip şöylemiyir kız kardeşim söylüyor o da kolay uyutuyor bebeğiniz uykuya dalıyor bnm bebeğim de dalamiyor kolayca hala ama hiç yoktan bu şekilde uyuyor bn uyandirmasan emzirmek için bazen hiç uyanmayacak
(1 puan) tarafından
Benim kizimda kendi kendind uykuya gecmiyor gece yanima aliyorum meme emerken uyuyor biraz ama uzun degil uyaniyor hemen gunduz ise kundaklayip besiginde salliyorum yinede uyumuyir
(65 puan) tarafından
İşte bnmde uyumuyordu doğru dürüst hiç baktım olmuyor arstirsim inat ettim sallamadim kucağıma da almadım iki üç gün emzik tutmuyordu karnının doydugundan altının temiz olduğundan emin olduktan sonra gaz problemi de vardı bu arada onu da atlatinca emzik verip beşiğinde nenni söyledim dandiniyi şuan oyle uyuyor sadece sabredin bn saate bakarak yaptım bu işi anneme kalsa saatlerce ağlıyor muamelesi yapıyor kesinlikle susturamiyor oysaki minicik yavrum sadece 15 20 dk da tamamen sakinlesip uyuyor dalıyor artık sabredip deneyin iki üç gün elbette ağlayacak ama ağlasın biraz bırakın
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Kuzum valla hiç yalan söylüyemiycem 6 aya kadar düzelmiyorlar benim oğlum da öyleydi artık ağlıyodum önünden durmak neydi onu bilmiyodu yani şuan 2 yaşında hala çok rahat veren bir çocuk değil ama 6-7 aydan sonra en azından iş yapabiliyordum kızım var suan 2 buçuk aylık bak o öyle değil yani normal bebek gibi ağlıyor yatiyo 
(1 puan) tarafından
Ne yapacagini bilmiyor insan korkuyorumda doktorluk bi durum mu acaba diye
(4,700 puan) tarafından
Yok canım buyuk ihtimalle gazlı bir bebektir benim oğlum gazdan ve ağlamaktan göbek fıtığı olmuştu bildigin göbek deliği bir pipi kadar dışarı fırlamışti 6 ayda biraz daha hareketlendigi için yavaş yavaş sakinledi doktora da gitsen sadece gaz ilacı verecek kullanmadığım gaz ilacı kalmadı her ay 200 lira sadece gaz ilacına veriyoduk ama ne fayda
(1 puan) tarafından
Yapacak birsey yok mecbur katlanicaz o zaman tdk ederim

İlgili sorular

+1 oy
2 cevap 84 göst.
13 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Yorgun0001 (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 81 göst.
2 Mart 2023 Diğer kategorisinde kubra2551 (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 140 göst.
5 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 32 göst.
4 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Isteoylesine (172 puan) tarafından soruldu

380,149 soru

11,380,404 cevap

34,869 kullanıcı

...