0 oy
188 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (231 puan) tarafından
Arkadaşlar çocuğum doğduğundan beri Molfix kullanıyorum 28 aylık oldu tam artık bezden keseyim falan diye düşünüyordum Molfix kabusumuz oldu. Mavi paketler aşırı kötü paranız çöpe gitmesin diye yazmak istedim. Yeşil paket bitti maviye geçtik, bugüne kadar toplasan 10 kere sızdırma sorunu yaşamamış çocuğumun günde 2-3 kez tüm kıyafetini değiştirmek zorunda kalıyorum. Bugün resmen çişin aktığını gördüm yani sızma falan da değil. Çocukta fobi oluştu resmen çiş yapmaya korkuyor taşacak diye, asla kızmadım kızmam da böyle bir şey için ama çocuk bilinçli artık rahatsız oluyor. Yeni paket almıştım gittim değiştirdim. Paranız boşa gitmesin diye de yazmak istedim.

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Evet bizdede resmen akti gitti ilk kez
-Reklam-
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Kesinlikle sana katılıyorum gecenelrde eşim görmüş almış bim de ben daha önce hiç Molfix kullanmadım o kadar iğrenç bir bez olamaz o mavi paket diğerlerini bilmiyorum çocuğum 1.5 yaşında daha sızdırma nedir bilmezdim o pakette gördüm resmen yattığı yer göl oldu 
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Bende kullanıyorum hiç böyle bir sorun yaşamadım
0 oy
(12,994 puan) tarafından
Evet yeşil paket çok iyiydi mavi olunca bozuldu şikayet var yazdım beni aradılar neymiss elimdeki bezleri gonderecekmisim inceleyeceklermis eee ben napacam dedim sende yeni al dediler. Sleepy de de tasma yaptı bilmiyom ne kullanacağım hala o mavi paketi alıyorum. Halbuki kadın iki pakette de aynı bez var imkansız dedi bir sürü kişi şikayetçi 
(231 puan) tarafından
Can bebe aldım şimdi, daha pahalı ama hem temiz içerik hem de sızdırma yapmadı şimdilik bakalım iyi olur inşallah. Sleepy hiç sevmedim ben taşıyor pişik yapıyor. Baby turco da iyiydi bacağına çok oturdu kıyamadım. Yoksa sızdırmazlığı vs iyiydi onu önceden denemiştim
(12,994 puan) tarafından
Komili kullandım bebekken bir kez, baby turco denedim , sleepy denedim, Molfix aldık sonra işte iyiydi bu zamana kadar bide külot bez kullanıyoruz. Canbebeye bakayım bide ya
0 oy
tarafından
Molfixin beyaz paketini tek geçerim, pure soft serisi çok kaliteli yumuşacık
0 oy
(202 puan) tarafından
Biz de 2 aydir falan gectik maviye ama sorun olmadi ki ben artik geceleri degistirmiyorum bezini sabah dolu oluyo haliyle ama ona ragmen sizma olmadi. 
(231 puan) tarafından
Şikayetvar falan da aynı şikayetlerle dolu. Belki bozuk partiler dağıtıma çıkmıştır hiç bilmiyorum.
(202 puan) tarafından
Evet ben burda birinden daha duymustum ayni sorunu ama bize denk gelmedi belkide hic sizma olmadi cunku.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 84 göst.
17 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Oykulku (1,062 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 139 göst.
9 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 62 göst.
22 Ekim 2021 Diğer kategorisinde M.D (1,586 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 784 göst.
26 Temmuz 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde nrdn91 (1,847 puan) tarafından soruldu

379,404 soru

11,356,783 cevap

34,833 kullanıcı

...