0 oy
153 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Ne agrim var ne sızımm hiiiic biseyimm yok geceleri uyuyamiyorum rahat rahat tek sorunum bu :( dogurmak istiyorum artık Rabbimin izniyle ama bide şu sorum var hic agrim sizim yokta bu aralar ic camasirim islaniyo az az sızıntı olabilirmiki yoksa normal akintimi acaba anlayamiyorum

5 Cevaplar

0 oy
(7,654 puan) tarafından
Bunu ayırt etmek zor son zamanlarda bende de oluyordu 

39+3te bir gece ansızın suyumun gelmesiyle acile gidip doğurdum 
(7,654 puan) tarafından
Tadını çıkar su günlerinin
tarafından
Tadini cikaramiyomki bacım ne uyku var ne bisey rahat edemiyorum hic :D
(7,654 puan) tarafından
Bilmem mi ahh ahh 6 ay 16 günlük oldu oğlum aşırı mide yanma sorunum vardi ona ragmen özledim hamileliği
tarafından
Allah ma bin sukur bu duygu icin ama zorluguda var yinede sukur Rabbim tüm anne olmak isteyenlere yasatsin bu guzel duyguyu :)
(7,654 puan) tarafından
Cok amin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sizinti herkeste olmuyor galiba. Bende 37 yim onceden agrilarim vardı bugunlerde hic ağrım yok. Hurma yemeye basladim 2 gundur squat yapıyorum insallah ise yarar :D 
tarafından
Bende yedim bugun 7 tane yuruyuste yaptim bakalim nolcak :D
0 oy
(3,915 puan) tarafından
Uyuyamaman ağrın sızın olmasa da kocaman  bir göbüsé bağlı.  Rahat rahat dönmemek  bile... vucut kendini uykusuzluğa  da hazırlıyor  biraz biraz... evet o sızıntı  suyun olabilir ya da enfeksiyon falan varsa onun akıntısı  da olabilir. 
tarafından
Enfeksiyonum yok anlayamiyorumda diyorum komple gelse suyum yoksa ne anlarim sizintidan falan
(3,915 puan) tarafından
Benim ilk gebeligimde 36. Haftada oyle akintim başlamıştı.  Doktor suyun azalmış  demişti  38 de bir baktı yok denecek kadar az. Sunni sancı verdi... öyle  pat diye su gelmesi de olmadı
tarafından
Sali gunu kontrolum var bakalim ne dicekler
0 oy
(3,769 puan) tarafından
Olabilr cnm ben 42 hafta doğurdum gram ağrım yoktu  bende anlamadım suuyun geldiğini doktorda sıvı sininrda diyodu iki günde bı hastaneye gittim sonra açık sezeryana aldilar
(3,769 puan) tarafından
Bebeğin suyu sınırda diyolardi
tarafından
Yani ne demekmis o azmi fazlami bitmek uzeremi ondan sordum canm anlamiyom ben bu su muhabbetini valla
(3,769 puan) tarafından
Bnde anlamadım geldiğini acil szeryana alındım azar azar geldi doktora danis gittiğinde s
tarafından
Sali gunu kontrolum var sorucam bakalim
(3,769 puan) tarafından
İnşallah normal sağlıkla alırsın kucagina
0 oy
(84 puan) tarafından
Merhabalar şu anda o anı yaşıyorum bnde yarım saattir ufak ufak altıma kaçırır gibi saf su geliyor tuvaletim yapıyorum yine geliyor gidiyorum çok afedersiniz iki damla sonra çıkıyorum yine aynı 
(7,768 puan) tarafından
Hastaneye git test yaparlar canım su çk önemli bebek enfeksiyon kapabilir
tarafından
Evet test yapiyolar 250 tl test aldiriyolar oyle yapiyolar
(7,768 puan) tarafından
Devlette ücretsiz ama özelde de 250 ise bebeğin için değmez mi eğer gerçekten su ise bebeğin zarar görür
tarafından
Tabikide bebegim icin deger ben uni hastanesinde oyle duydum canim

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 606 göst.
16 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Elifgeylani (204 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 77 göst.
5 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sngl0636 (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 84 göst.
0 oy
2 cevap 50 göst.

381,017 soru

11,406,814 cevap

34,943 kullanıcı

...