0 oy
336 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (96 puan) tarafından

Sizin tercihiniz ne nasil bi besik aldiniz 

13 Cevaplar

+1 oy
tarafından

ben park aldim canim

-Reklam-
+1 oy
tarafından

Bende park aldim memnunum

+1 oy
tarafından

Park yatak. Hem ilerde katlayip bazanin cekyatin altina koyarsn yer kaplamaz. Hemde 4 yasina kadar sorunsuz kullanilabiliyo düşme tehlikesi olmuyo oyun alani gibi kendi girip cikiyo yanlari tahta degil başını carpio acitmaz. Büyüyen besikler evet oda yapicaksan ideal gbi ama büyüdüğü zaman boy olarak büyüyk en olarak ayni kaliyo. Uyurken hareketli bi cocuk olursa cok düşer

+1 oy
(1,379 puan) tarafından

Kaliteli birsey alacaksınız park yatak almanızı tavsiye ederim 

+1 oy
(208 puan) tarafından

Ben park beşik  almayı düşünüyorum

+1 oy
(9,652 puan) tarafından

Park yatak kesinlikle çok daha kullanışlı. Kızımın odasında ahşap beşik var oda yaptirmistik yatak odası ici nde park Yatak almıştık ve şuanda boşu boşuna ahşap beşik altmışsız diyorum. Geceleri pat kut çarpıyo. Yanlarına koruma koysan korkuyorum yüzüne düşer boğulur diye. Park yatak en kullanıslisi. Kızımda kullandım sonrasin da yıkadım temizledim kaldırdım ve şimdi oğlumda kullanıyorum. Suanki aklım olsaydı kızımın odasına da direk genç odası alirdim

+1 oy
(1,350 puan) tarafından

Ben buyuyen besik aldim ama kullanmadan pisman oldum. Cok buyuk .

0 oy
(39 puan) tarafından

Ben buyuyen besik aldim park besik kullanissiz geldi bna 

tarafından
Bende park aldim
tarafından
Bende park aldim bkim
0 oy
(96 puan) tarafından

Hepinize cok tesekkur ederim bnde park yatak alicam karar verdim 

0 oy
(1,509 puan) tarafından

Tabikide park yatak 3 4 yasina kadar yatabiliyo besikte 6 ay yatar

0 oy
(218 puan) tarafından

Büyüyen beşik aldım cnm ablam çok eleştirdi ama ben memnunum ikinciye saklamyi düşünüyorum acmiycam durumum olursa eyer durumum olmazsa açmayı düşünüyorum biraz boyun ben gibi kısaysa içine yerleştirmek zor oluyor almakta tabiki suanki düşüncemi soylıyım anne yani yatak daha mantıklı emzirme acısından almak koymak biraz zorluyor ilk başlarda 

0 oy
tarafından

Bizde park besik aldik ama henuz kullanmadik bende buyuyen besik almak istiyodum  ama evim kucuk  ilerde kullanmadagi zaman yer sikintim olacakti simdi aldik yatagin altina koyduk doguma yakin kurucaz insallah

0 oy
tarafından

Bende park besik dusunuyorum ama ginede cok kararsizim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 85 göst.
16 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde soydansoydannnn (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 584 göst.
18 Ocak 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde Zehra❤ taha (96 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 71 göst.
15 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde PrensininAnnesiii (386 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 253 göst.
7 Mart 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde 110607 (69 puan) tarafından soruldu

376,677 soru

11,273,512 cevap

34,658 kullanıcı

...