0 oy
1,382 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Eşiniz,babanız,abiniz dışında başka birinin arabasına binmek zorunda kalsaniz ön koltuğa mı oturursunuz?  arka koltuğa mı yada binermisiniz ? Eşimin kardeşi yada kayinbabam okula götürcek bugün beni eşim işte, onlara guvenmedigumden değilde ne bilim rahatsız oluyorum ben kendimce, yada arka koltuğa otursam değişik mı olur bilemedim kızlar  ya :ermm:

48 Cevaplar

0 oy
(149 puan) tarafından
Valla ilk evlendiğimiz zaman  bir yere gidecektim kayinbabam bırakacaktı  ayıp olmasın diye arka koltuğa oturacaktım ona da söyledim ayıp olur mu diye saçmalama kızım sen de benim kızım oldun artık dedi bende ön koltuğa oturdum. Yani o da senin baban, kaynın da abin. Zaten sürekli bir yere gitmiyorsun ya onlarla. Bence sıkıntı olmaz 
-Reklam-
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Bence çok saçma bir düşünce kaynın senin kardeşin sayılır bu kadar geri görüşlü olmayın. Madem o kadar rahatsız oluyorsun binme arabasına.
0 oy
tarafından
Ben oturmam canm direk arkaya gecerim
0 oy
tarafından
Arka koltuğa otururum 
0 oy
(1,697 puan) tarafından
Kızım yanımda değilse öne oturuyorum arka ne alaka? 
0 oy
(193 puan) tarafından
Ben otururm her zmnda yabanci degller yani biri eşimin babasi biri abisi benmde babam abim olms oluyor yani o yzdn otrrum ben cokda samimiyz kardeşim gibilr kaynlarim kaynbabamda öz babm gibidr sagolsun
0 oy
(1,018 puan) tarafından
canim esim olmadiginda kaynimin arabasina bindiginde ben arka koltukta otururum hangi arabaya bindiysemde hep arkaya otururum önde hic rahat etmem ben
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Kardeşimin Ablamın Görümcemin eşlerinin hep yanına otururum hiç arkaya oturmadım yani daha doğrusu hiç kötü art niyetle düşünmedim yani on ya da arka koltuk fark etmez önemli olan içindeki niyettir 
(12,861 puan) tarafından
Arkadaşım o zaman hiç minibüse otobüse tramvaya da binmeyelim hatta marketlere de çıkmayalım çok şükür Elhamdülillah Müslümanım dinimi biliyorum ama ben sana diyorum ki önemli olan niyetin düşüncen konuyu saptırma lütfen
tarafından
Minibüsten tramvaydan bahsetmiyoruz şuanda farkındaysan, sen binebilirsin on koltuğa istediğin kişiyle bana ters karşıda ki, kısının niyetini bilmiyoruz niyet niyet diyip duruyorsunda.
Eşimin kardeşine yada babasına güvenmesem arabalarına bile binmem yanlış anlaşılmasın sadece on koltukta rahat edemem ben herkesin kendi düşüncesi, senin dinine birşey demedim herkes müslüman iyi günler.
(12,861 puan) tarafından
Yaa sakin ol niye kendi kendine kavga ediyorsun ki :) bir şey sormuşsun bende düşüncemi yazdım kalp kırmadan yorum yapmayı öğrenin lütfen
(563 puan) tarafından
Hem sormuş hem de kendi kendine cevap vermiş dinen caiz degil falan diye ozaman sorma arabaya da binme yani
tarafından
Mecbur kalmadıkça binmem ben iyi okuyun yazdığımı çimen 337
0 oy
(2,481 puan) tarafından
Kaynın abin kardeşin gibi diyorsunuz da dinen nikah düştüğü için aynı ortamda yalnız bulunmak bile uygun değil. Kayınpederin baban gibidir elini öpmek günah değildir. Onunla gidilebilir. Ben olsam kaynımla gitmezdim çok çok mecbur kalmadıkça. 
0 oy
tarafından
Arkaya otururum. İş yerindeki abiler bırakır bazen beni o zaman da arkaya otururum 
0 oy
(7,745 puan) tarafından
Öne otururum zaten kayınlarım benden çok küçükler bekarlar evlenirlerse arkaya otururum eşleri rahatsız olmasın diye 
0 oy
(7,096 puan) tarafından
O kadar yakın akrabaysa on koltuğa çok samimi değilsem arka koltuğa otururum aradaki samimiyet önemli 
0 oy
(100 puan) tarafından
Ticari taksi harici öne oturulur

Eğer çocuğunuz varsa arkaya

Bende araç kullanıyorum ve bana bu şekilde davranılmasını isterim
0 oy
(485 puan) tarafından
Kayinbabam kaynım olursa öne otururum ama başka bı yabancı olunxa arakaya oturuyorum
0 oy
tarafından
Çok mecbur kalsam arka koltukta otururum  hani taksiye bile binemiyorum tek 
0 oy
(9,334 puan) tarafından

Ben kaynım bi yere gotureceği zaman bile arkaya oturuyorum. Zaten kızm var eşim de surse arka koltuk her daim bizimdir :D

0 oy
(640 puan) tarafından
Kaynimin kayınbabamin yanına otururum kayinvalidem de bizimle geliyorsa eşimin yanına bile oturamadigim zamanlarda oluyor tabi yani 1. 2.derece yakınımsa  otururum on koltuğa 
0 oy
tarafından
Eşim gorevdeydi oglumun ateşı cıktı ust komsumun eşi goturdu arkaya oturdum oglumla cok yakin arkadasımın eşi kendisinin de bebegi vardi diye gelmemisti acile 
0 oy
(6,207 puan) tarafından
Ben kaynımın yanına otururum hep kayınababam da olsa fark etmez sonucta onlar da benim abim ve babam sayılır. Ha ama komşu olsun tanıdık olsun o zaman yanına oturmam tabiki
0 oy
(3,764 puan) tarafından
Öne otururum tabi ki. Onlar da kendini kötü hissedicek sen arka da oturunca 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 543 göst.
9 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 409 göst.
19 Aralık 2023 Aile kategorisinde fatmahilall12 (213 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 575 göst.