0 oy
175 göst.
Aile kategorisinde (137 puan) tarafından
Doktorum bugün ol dedi, ilk sorduğumda olma diyordu kafam karıştı hamileyken ası olanlar herhangi bir rahatsızlık oldu mu bebişlerinizi sağlıkla aldınız mı kucağınıza olursam hangisini olayım 

7 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Kovid olan gebelere hayır ilaç içmeyeceksin diyen doktor neden aşı ol der?! Kovidi atlatacagımızı biliyolar demekki, bende 11. Haftamda kovid oldum grip gibiydi geçti gitti, eşim hemşire aşı sonrası kalp zarı iltihabı gelmiş acile yatırmışlar hastayı, bende hemşireyim pıhtı atan cok hasta gordum, kocaman insana bunları yapan aşı benm karnımdaki 15 cmlik bebege neler yapmaz, hem hastalıklar bitmeyecekki, seneyede küresel gucler başka hastalık atacaklar ortaya, sağlıklı beslenin vitamin alın sigara içmeyim bağışıklık kazanın korkmayın ( eşimde bende aşı olmadık son noktaya kadar da olmayacagım, helede gebeyken asla)
(775 puan) tarafından
Oh be birilerinin artık uyandığını buraya yazabilmeleri özellikle artık sağlıkçıların bizleri uyarmaya başlaması mükemmel ötesi
tarafından
Hiç kimsedende korkmuyorum hepimizin aklı var cok sükür, Allah yardımcımız olsun❤️
(775 puan) tarafından
Aminn
-Reklam-
+1 oy
(1,399 puan) tarafından
Doktor bile karasizsa yaptırma derim 
+1 oy
(5,730 puan) tarafından
Kuzum bence yaptırma ben yapamdım yapmayı da düşünmüyorum güvencesi yok garantisi yok içeriği ne belli değil ne kadar güvenebilir sin ki ben şahsen güvenmiyorum yapmiycam 
0 oy
tarafından
Bence yaptim 33 haftada korona oldum. 12 gun maf oldum valla. Yaptirmadigima pisman oldum. Doğuma kadar yakalanmam bulaşmaz diyorsan sen bilirsin tabi
(137 puan) tarafından
Şimdi olmasam emzirirken yine olacağım öyle de geçecek bebeğe inşam güvenmediğinden korkuyor işte kararsızım
tarafından
Hamile arkadaşlarım oldu bir sıkıntı yaşamadılar. Ünlülerdense hamile olan bengü bergüzar korel falan oldu hatta
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Ben olmamıştım ama şimdi olsa olurdum diyorum. Emzirirken oldum iyiki olmuşum. Hafif atlattım çok şükür. 
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Sinovac 2 dozu hamileyken oldum 3.doz biontech oldum 2 gün önce bebeğim 42 günlük emziriyorum bir sıkıntı olmadı bicok Dr a danışıp öyle karar verdik 
tarafından
Ayyy kuzu ben de ismimi yazdirdim ❤️ olcam bir kac gune ❤️
(12,513 puan) tarafından
Şifa olsun inşallah canım :)
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Olmalısınız haberleri görüyoruz aşıdan değil koronadan korkun

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 58 göst.
27 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayseglll (241 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 147 göst.
10 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 75 göst.
4 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seda-444 (290 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 85 göst.
21 Mart 2022 Diğer kategorisinde Mrvhamza (8 puan) tarafından soruldu

381,125 soru

11,410,141 cevap

34,947 kullanıcı

...