0 oy
356 göst.
Diğer kategorisinde (350 puan) tarafından
Kızlar geçen hastaneye gittim sekreter kadın azarlayarak konuştuğu için ve biz işlem için beklerken arkadaşı ile tartışmayı sürdürüp bize bekleyin biraz daha ne var falan dediği için şikayet ettim.

Kendisi cevap vermiş demiş ki ben azarlamadım onlar ısrar ettiler, sinirlendiler vs diye kadın resmen iftira atmış. Asla sinirli davranmadık.

Şimdi o hastaneye gitmek istemiyorum o kadınla yüz yüze gelmemek için. Gerçi gitsem ne yapabilir ki, randevusuz gidiyorum orda sıra alıyorum sıra vermeme geç verme gibi bişeyler yapabilir mi acaba

6 Cevaplar

0 oy
(3,162 puan) tarafından
Öyle bişey yapamaz. Hasta hakları var canım. Resmi olarak mı şikayet ettin şifaen mi. 
(350 puan) tarafından
SABİM e şikayet ettim. Ölümcül bişey değil tabi ama hastaneye azarlanmaya gitmiyoruz ki yani akşama kadar duracak halim de yok keyfi için.
(3,162 puan) tarafından
İyi yapmışsın. Aranızda büyük tartışma olup olay personelin hizmetten çekilme hakkını kullanmasına yansımadı ise kişi gittiğinizde size hizmet vermek zorunda. Ha yine aynı üslup ve tavırla karşılaşırsanız hasta haklarına şikayet edin. Ya da hastanelerde dilek öneri kutuları var detaylı yazın isminizle telefonunuzla atın
(350 puan) tarafından
Valla hiç gidesim yok ama mecbur gidecem gibi geliyo inşallah bi sıkıntı çıkarmaz bilinçsiz cahil falan sanıyo galiba insanları.
(3,162 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım inşallah sıkıntısız geçer gider
(350 puan) tarafından
Sağ ol canım benim Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(9,128 puan) tarafından
Oyle bişey yaparsa işindeen olur devlet hastanesi mi
(350 puan) tarafından
Evet evet araştırma hastanesi. Sağlık müdüründen mail geldi. Güya biz ısrar etmişiz sinirlenmişiz....
Kendi doktorumunsordum yok o dedi. Başka doktordan alabilir miyim dedim git sor kabul ederse ler vereyim dedi. Gittim sordum öyle verdi sırayı. Açıklamasına da bi doktor için ısrar ettiler başka doktordan verebilirim isterseniz dedim falan demiş. Yalancı
(9,128 puan) tarafından
Tabi ki yalan soyleyip kendini haklı çıkaracaktı. Çok iyi yapmışsın sessiz kalmamakla. Hadlerini bilsinlet biraz
(350 puan) tarafından
Eşim de i t   i ti  atar mı dedi valla doğru. Cevap  yazdım zaten asla kabul etmiyorum ısrar ettiğimi veya sinirli davrandığımı. En azından insanlara kötü davranmam ası gerektiğini öğrenmiştir. Ne hakkı var ki yani azarlamaya anlamıyorum. Gidince ters bi davranışı olursa direkt güvenlik diye bağıracam :))))
(9,128 puan) tarafından
Ahahahahah aynen boyle yaparsan kimse bişey diyemez cıngar çıkarmalısın :Djdjd
0 oy
tarafından
Sıkayet ettgın ıcn emn ol daha ıyı ılgılenır  senle
(350 puan) tarafından
Kadını bi görsen :D iri yarı kaşlar çatık kokona bi şey
tarafından
Dınsızın hakkkndan imansz gelır derlr. Oylelerını sıkayt etmzsen zaten akıllanmıyolar cok ıyı ypmıssn canm
0 oy
(5,377 puan) tarafından
Kime şikayet ettin canm ben cimere yazmıştım sekreter oğlumun pipisi için romatizma  kremi yazmış yanlş yazmş yani biz farkettik bize nolcak ölüm mü var gbi şeyler dedi bnde cimere yazmıştım 
(350 puan) tarafından
Sabim'e şikayet etmiştim
(5,377 puan) tarafından
Onu bilmiyorum canm cimere yaz olan biteni anlat konuşuyo gbi yaz aynı şekilde sekreter hakkında idari soruşturma başlatıldı diye cevap geldi bana
(350 puan) tarafından
Bana gelen cevap da öyle başlıyo canım, ama hanım efendi kendi suçunu bana atmış. Ben ısrar etmişim sinirliymişim kuru iftira. Yine hamile değilim diye üzülmekten kedi gibiydim
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Canım benim annemin röntgeni yanlış tarafa çekip sağlam diye gönderdiler ölümlü kazadan çıkmıştı 6 saat anca kaldı hastanedi kadının kırık diğer tarafta çıktı cimere yazdım cevap geliyorki sağlamdı diye var sen düşün yani ben orda anladım kimi kime şikayet ediyosun ki hiç bişi çıkmaz sınır olduğuna kalırsın emin ol
(350 puan) tarafından
Valla doğru diyorsun, aynı tas aynı hamam, ama en azından o da uğraşsın benim o kadar sinirimi bozdu.
0 oy
(4,698 puan) tarafından
İç birşey yapamaz ben olsam giderim bir zatta kimliğimi gözüne sokarcasına uzatıp kayıt yaptırırım 
(350 puan) tarafından
Özellikle ordan başka yere gitmicem hamile kalana kadar hatta orda doğurana kadar :D dediğin gibi çarşamba gidip gözünün içine içine bakarak adımı soyadımı da söylicem. Ne yapabilir sanki :) sıra vermezse beklicem başkalarına verirken orda olay çıkaracam bana vermedi herkese veriyo sıra diye. Ben ufak tefeğim diye beni sessiz görüyorlar üstüme geliyorlar deliriyorum ya
(4,698 puan) tarafından
Olay çıkarma profesyonel ol kışkırtma dik dur yeter
(350 puan) tarafından
Haklısın canım ama o profesyonel olmazsa ben de anında çıkıcam baş hekime

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 130 göst.
27 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ervaaa (241 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 279 göst.
7 Mart 2023 Diğer kategorisinde Deryaa.u (472 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 87 göst.
12 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Melek06 (633 puan) tarafından soruldu

377,157 soru

11,287,293 cevap

34,692 kullanıcı

...