0 oy
776 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (715 puan) tarafından
Bugün fakirlikte sınır tanımadık lcwya gittik kızıma şöyle afilli elbise alayım dedim lcw tadilatta avmdeyiz bu arada kotonda vs. Güzel şeyler yoktu o aradığım muhteşem elbiseyi bulmak istiyordum panço diye bir yer varmış adından anlamalıydım zengin bebe yeri olduğunu kfjajabajdbaha neyse girdik biz tabi kasıla kasıla bakıyoruz eşimleeşim diyor bu falan beğenmiyoruz birde güya orda bir görevli yardım ediyor en son bir papatyalı elbise beğendik tabiki biz fiyata bakmıyoruz en fazla 100 olur falan ooo çorapp çok iyi bambu onuda aldık aşkım şurda bandana var onuda alalım takım olsun all aşkım alll kasaya gittik yanımızdada adam  kadın demesin mi 385 tl neeee ??? Biz adama diyo sandık eşim cüzdanına bakıyor ben eşime paradoksa girdik dedim bu çorap ne kadar 2 tane çiftti incecik 55 tl dedim bunu çıkarın ne 55 tlesi güya bambuymuş bambu en ucuz şey ya kapitalizmin önüne geçemiyoruz malesef bandanada 30 tl al tarafı lastiğe kurdela bağlamışlar geri kalan Elbise fiyatıı 300 tl mecburen aldık kendimi kötü hissettim eşim dedi ki ilknur bu elbiseye iyi bakıyorsun yatağımızda yatır besle bak o üşümesin hahahababha 

33 Cevaplar

+2 oy
(22,070 puan) tarafından

:D Ay kahkaha attim okurken kizzz

(715 puan) tarafından
Komik ve acıklı bir anımızdı dondurma alcaktık birde hayalimiz vardı çıkışta bir tane dondurmayı döndük su bile aldırmadım ahahahan
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Allah hayrını versin senin atsana kız su elbiseyi vallahi çok merak ettim 
(715 puan) tarafından
Valla kaldırdım ya tozlanır falan mazallah jfjsjskam
tarafından
Aman Allah korusun çerçeve yap bacım
(715 puan) tarafından
Ahahahah kız allah seni napmasın güldüm
0 oy
tarafından
ayy çok komik ya vallahi hepimiz böyleyiz postunu okurken aklıma ile yarayacak birşey geldi sayende Allah razı olsun 
(715 puan) tarafından
Ahaha ne geldi
tarafından
lcw alışveriş yapmak
(715 puan) tarafından
Ahahahah yap yap
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Valla kapitalizm biz 12 li bambu çorabı 40 TL ye satıyoruz millet 1 çiftini 55 TL ye satıyor 
(715 puan) tarafından
Vallahi ya kazık kazık
(5,220 puan) tarafından
bacım nerde satıyorsunuz çok uygunmuş
(13,348 puan) tarafından
12 li mi külotlu mu normal mi
0 oy
tarafından

Aynı durumdayız bacım :D

tarafından
Sen hiç konuşma az önce postunu gördüm bı türk kahvesi için 800 lira bayılmışsın :Ddddd
(715 puan) tarafından
Ahahaha gel sarılak ❤️
tarafından
Bi türk kahvesi yaktı yıktı beni ahhh dostlar ☺☺☺
0 oy
(2,723 puan) tarafından

Ben olsam elbiseyi de bırakırdım :D:D

(715 puan) tarafından
Kız valla düşünsene hepsini alıp kasada bırakıyon ayy çok kötü oldum normalde bende bırakırdımda fakirliğim belli olmasın diye aldık eşim al al dedi ama eve gidene kadar şey diyoruz neyse 1 kere giysin satarız parasını çıkarırız ama sonra eşim dedi kızıma feda olsun ❤️
(2,723 puan) tarafından
Haha aynen bak ama satmak iyi fikir :)
0 oy
(387 puan) tarafından

Ayy kiyamam yaa yanimizda yatir iyiymiss)))) ama cidden bebek kiyafetleri baya pahali.ben de gecen gittim kizima biseyler almaya fiyatlar ucmus fiyata bakip ben buna bu parayi versem bogazimda kalir dedim:D

(715 puan) tarafından
Bizimde kaldı zaten en iyisi lcw ya valla pançoda neymiş jdjajajkaa
0 oy
tarafından

Puhahahahha enişte çok haklı o elbiseyi çerçeve yaptır duvara as mutlaka :D

(715 puan) tarafından
Onu evin en nadide köşesine asıcam hdhahabhdsj
(2,487 puan) tarafından
Bi sitede gördüm özel şeyleri bebeğinin ilk kıyafeti falan büyük tablo yapıyorlar. Onada bi 300 gider ama :D
(715 puan) tarafından
Kardeşim sen nediyon bu lafı duymamış olayım vallahi adam hastanelik olcak ufjsndnsnak
0 oy
(27,767 puan) tarafından

Aboww ateş pahalısi gerçekten

(715 puan) tarafından
Gerçekten öyle hayatımda kendime 300 tlelik şey almamışım kızıma kıydım ❤️jdjanenamam
(27,767 puan) tarafından
Sağlık olsun :)
0 oy
(1,621 puan) tarafından

Ahahahahah ay  çok kötü olmuş ama ya cidden iyi bak o elbiseye torununa kadar kalsın :D benimde içime oturur kız o ne öyle 300 lira ya çocuk için elbise bide benim ruhum fakir kuzum etiketine bakmadan almıyorum o derece :D

(715 puan) tarafından
Ya ben bakardım ama dedim yani ne kadar olabilir yaniğğğ hani ama kasada öğrendim 300 eşimle yarım saat bakıştık dizilerdeki gibi hahshah ❤️
0 oy
tarafından
Kız fiyata bakmadan kasaya gidilir mi :D
(715 puan) tarafından
Bundan sonra bana ders olsun asla bakmadan kasaya gitmiycem birde müşteriyi öyle büyülüyorlar ki bakamıyorsum fiyata jdjsndjaja sana zengin hissini veriyorlar
tarafından
:D benim eşim de bakmaz hiç fiyata sonra kasada kalır ben önce fiyata sonra şekline rengine bakarım
0 oy
(4,887 puan) tarafından

Ahahaa sen çok yaşa emi :D sakla sen o elbiseyi pamuklara sar:D

(715 puan) tarafından
Öyle mi diyorsun aaaa ama her pamuğa sarmam 1.kalite olcak ❤️hdhahahdhhaa
0 oy
(120,188 puan) tarafından
yaaaa hahahaahahha
(715 puan) tarafından
Hahdhahdhdfhshahah ❤️ bizede ders olsun
0 oy
(13,758 puan) tarafından
Sana bayıldım ahahahah. 
(715 puan) tarafından
Ahahaha kız dur zaten biz bayıldık bayılcağımız kadar bari sen dik dur ❤️
0 oy
(2,487 puan) tarafından

Ay Allah iyiliğinizi versin. Tabi insanın peşinde geziyorlar fiyatta bakamadınız:getlost:ayy benimde içim giderdi

(715 puan) tarafından
Sorma kapıya girer girmez koşturuyorlar pusuda mı bekliyorlar napıyorlar jfjsjamam
(2,487 puan) tarafından
Heheh :)) çok gıcık.. Geçen ebebeğe girdik bi bebek arabası vardı beğendiğimiz bakalım dedik. Bi tanesi gelmedi yardımcı olmaya. Bakınıyoz yok kimse . İstemesek 3 tane gelir peşpeşe :D
(715 puan) tarafından
Tükenmişlik sendromu demekki ee ilgilenmezlerse millet bakar fiyata mecbur jfjsmammd
0 oy
(1,762 puan) tarafından
Yaa hiç gitmiyoruz o magazalara sadece esim için beymene giriyoruz oda marka alır uzun vadeli giyeyim diye birde adidas nike baska yok :)) pancoymus montmus kabanmis bilmiyorum o magazalari ama benim bile için acıdı bencede iyi bak :))
(715 puan) tarafından
Çerçeveletçem onu napim kuzum jdjajajajrnemamsk
(1,762 puan) tarafından
Bir Dondurmayı döndük su bile aldirmadim buna çok güldüm Allah ta seni güldürsün bacim
(715 puan) tarafından
Hepimizi inşallah ❤️
0 oy
tarafından

Hahahah kahkaha attm :) 

(715 puan) tarafından
Acılarımdan mı besleniyon napıyon hfjsjrjtnsmsk ❤️
0 oy
tarafından
Kıyamm yaa ☺☺ama gercekten çocuk kıyafetlerine çok fazla para verilmesine karsiyim yıpranmıyor yırtilmıyor çok çabuk büyüyorlar kalıyor öyle ne gerek var okadar pahalısına çok güzel uygun elbiseler de var 
(715 puan) tarafından
Kapitalizmi orda öğrendim diyebilir miyiz evet ahahshsha
tarafından
Yenimi öğrendin kuzu☺☺
(715 puan) tarafından
Öyle valla jfjsjdjsjan
0 oy
tarafından

Ahahahah kahkaha attım okurken :D:D:D

(715 puan) tarafından
Teşekkür ederim hfnsnamdnak ❤️
0 oy
tarafından
Ay kusura bakma ama çok güldüm ya 

Ben bu yüzden aldığım herşeyin fiyatinna bakarım kasaya gidene kadar elli kere hesap yaparım zaten şu siralar netten yapıyorum alisevris 
(715 puan) tarafından
Bende öyleyim valla ama orda ne oldu anlamadım ben ya hadi ben bakmıyorum eşimde bakmadı bir şey var o mağazada jfjsmfnsmkaka

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 51 göst.
29 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 143 göst.
21 Ocak 2022 Diğer kategorisinde nurnur 55 (150 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 154 göst.
5 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Annembanadoymaz (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 1,567 göst.