0 oy
170 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (67 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Cablarim kizimin dun geceden beri düşmeyen yuksek atesi var  ne yaptıysam düşmüyor normalde düşerdi sabah doktoruna goturduk agzindan yola cikarak el ayak hastaligi dedi henuz bi yerinde yok ama bu ates beni atak hastasi edicek 40 39 38 bucuk en düşugu suanda da deli gibj yayiliyomus yasiyan varmi siz bu sureci nasil gecirdiniz ne yapmam lazim ag8z spreyide vermedi ? Yanlizimda o agliyo ben ağlıyorum kizim 24 aylik

5 Cevaplar

0 oy
(9,005 puan) tarafından
Benim oğlum da geçerdi  3 4 gün ateşlendi sonra boğaz kulak ağrısı oldu sonra vücudunda döküntüler çıktı 10 15 gün falan sürüyor sonra geçiyor ilaç vermiyorlar ateşi düşsün diye ağrı kesici döküntüleri kaşimasin diye de losyon verdiler sadece. Ellerinde çıkan döküntü yüzünden tırnağı düşecek gibi oldu bı kaç haftaya düşecek herhalde
(67 puan) tarafından
Ayyy hadi yaaa rabbim sifa versin sizede Allahim hicbisey yemiyo bogazlari agriyo
(9,005 puan) tarafından
Biz atlattık çok şükür ama tırnaklarında kaldı onun dışında bişeyimiz yok elhamdülillah. Oğlum 15 günde baya çökmüştü su bile zor iciyodu. Birde bu hastalık bulaşıcı başka çocuklarla temasını engelleyin parka falan çıkarmayın
(67 puan) tarafından
Korona gibi evden dışarı çıkmıyorum ne zaman dökülürse hicbiseyi kalmadigi zaman cikarticam ki zaten parka falan nadiren giderdim korktugumdan son gittim boyle oldu en sonunda hiv gitmicem o olucak
-Reklam-
0 oy
(242 puan) tarafından
Benim oglumda oldu atesi 38 39 bucuk oluyodu agri kesici ates dusurucu verdik hep 
0 oy
(176 puan) tarafından
Geçmiş olsun canim ağzında ne vardı  doktor ağzından yola çıktı demissin 
(67 puan) tarafından
Su cicegine benzeyen kirmizi nokta gibi ust damaginda vardi ondan yola cikarak teshisi koydu ama düşmeyen ates var
(176 puan) tarafından
Anladım canım neden sordum cunki bizde 1 haftadır ateşliydik ama calpol  ile düşüyordu bizimki 3 gün sabah ağzının ici hep yaraydı da ondan sordum
(67 puan) tarafından
Cok gecmis olsun sizede berbat biseymis yaaa bende gecmiyo fitil bile etki etmedi
0 oy
tarafından
Benimde dun geceden beri atesi var hastaneye goturdum test yaptilar bisey yokmus oyle banyo ilac derken atesi dusurdum cok zor allah sifa gondersin tum hastalara
(67 puan) tarafından
Testle cikmiyo agzinda yada avuc iclerinde agzindada ust damaginda boyle kizarik gibi bi foto atiyim daha rahat anlasilir
tarafından
Benimki bi yasinda sizin kac yasinda
(67 puan) tarafından
2 yaşında suanda bile atesini düşürmeye calisiyorum koronadan beter yeminle
0 oy
(2,593 puan) tarafından
pazar gecesi oğlum hiç uyumadı başı sıcaktı ama ben odanın sıcaklığına bağladım çünkü bazen uyumadığı oluyordu sabah baktım ateşi var 39 şurup çok içmiyor diye fitil vermek için altını açtım ve benekler vardı kırmızı ben gene ateşten oldu sanıyorum ama sürekli ağlıyor hiç birşey yemiyordu ertesi gün acile gittik anlamadı sonra kendi doktoruna gittik tabi o arada başka yerlerinde de çıktı el ayak hastalığı dedi ve en yoğunu ağzının içindeymiş ilaç krem verdi hafifledi ama hafifleyene kadar geve gündüz hiç uyumadı uyuyor ağlayarak uyanıyor sadece mama yiyor ama 1 2 kez çekip bırakıyordu hem ağrısı hem açlıktan çok zor geçti ama şükür daha iyi şuan ağız için gliserinin içine bişey ekleme yaptırdı günde 4 defa 8 damla dedi ama dikkat edin bulaşıcı kaynımın 4 yaşındaki kızına eşimin kuzeninin 4 aylık oğluna ve 20 yaşındaki küçük kaynıma da bulaştı ve en ağır küçük kaynım geçiriyor şuan
(176 puan) tarafından
Ağzının içind e aft tarzı yaralar mi oldu birde ishal ve kusma oldumu acaba
(2,593 puan) tarafından
evet benziyordu yok ishal ve kusma olmadı bizim
(67 puan) tarafından
Herkeste baska etki yaratiyo benimkindede ates dusmuyo agzi kotu poposunda cikmaya basladi ne yapicagimi sasirdim su ates bi dusse 3 gun oldu
(176 puan) tarafından
Bizim 3 gün düşmeyince antibiyotik başladı doktorumuz yaralar sadece ağzında kaldı belkide bu sayede
(67 puan) tarafından
Ben doktora israr ettim ama doktorum vucudda enfeksiyon yokki dedi agzinin içindeki yaralardan kaynakli ates yapiyo dedi hakikatten oyle ne zaman ki azalmaya basladi atesi düşmeye basladi yavas yavas gecicek insallah

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 150 göst.
0 oy
9 cevap 139 göst.
2 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ht (2,092 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 224 göst.
0 oy
4 cevap 98 göst.
26 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Hatice061987 (1,303 puan) tarafından soruldu

379,728 soru