0 oy
444 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (56 puan) tarafından
hanımlar hemen hemen hepsi 200-300 kusur çok pahalı olmuş ilk gebeliğim de 75 TL almıştım indirimli bir yer varmı bildiğiniz ?

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
179 a çiçek sepetinde var geçen hafta 159 du
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bir ben mi sevemedim şu hastane çıkış setlerini. Onun yerine ayrı ayrı daha uyguna daha güzel şeyler alabilirsin :)
0 oy
tarafından
Bebiamoda ya bak canm ben ikinci kızıma irfan almıştım iki sene önce. Kapıda ödeme de vardı gayette güzeldi
0 oy
tarafından
Enucuzbebekmarket var oraya bakabilirsin 
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Ben ayrı ayrı aldım valla setler hem gereksiz hem pahalı 
0 oy
tarafından
Dolapta bulabilirsin 
0 oy
tarafından
Ayrı ayrı alıp birleştir sende canım 
0 oy
tarafından

image

valla ben bunu 65 TL ye aldım canım kumaşı biraz kalın ama bebeği rahatsız etmez zaten çok giyemeyecek ben bunu bulduğum yerdeki avm den aldım ama trendyolda da, var aynısı hatta gşeen gün tiktok fenomenin bile bunun aynısını aldığını gördüm 200 300 çok pahalı bence bunu alıp üstüne de ayrı ayrı takım alırsın uzun süre giyer en azından takımları 
(56 puan) tarafından
Güzelmiş güle güle kullansın bakıyorum valla ama beğenmedim bı türlü bu güzelmiş ama
tarafından
Yani canım bence bunu beğenmeye çalışma dediğim gibi uygun olanından al takımlarını güzel güzel kaliteli alırsın bunu çok giyemşyorlar çünkü
0 oy
tarafından
Bacım trendyolda cok uygun 65 bile var
0 oy
(762 puan) tarafından
Ben 5li set aldım hastane çıkışı olarak dıger paraları tek tek aldım 150 lira tuttu hersey 
0 oy
(775 puan) tarafından
Ebebekte 50 tl 
0 oy
tarafından
Gardrops ve ya dolap yeni etiketli olarak arat ben aldım begendim
0 oy
tarafından
Valla ben fiyatları görünce bunlar kafayı yemiş dedim. 5li çıkış setlerğnden falan aldım. Ama şöyle bir şey oldu. Doğum paketi aldık içinde foto çekimi var. O yüzden bebişe en azından bir tulum yaptırıcam üzerine ismini yazıcam 
0 oy
tarafından
Civil

E- bebek 

Mağazalarına baktın mı yada outlet sitesine bazen baya indirime giriyor 
0 oy
(671 puan) tarafından
Cnm trend yolda aziz bebe 10 lu hastane çıkışları indirimde 150 ile 170 arasında 
0 oy
(119 puan) tarafından
vallahi geceb hafta pazara sordum bana aşırı güzel bir takım gosterip 10 lu bu arada 110 dedi boşuna niye dünyanın oarasini vereyim ki internete pazara bak bacim
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Geçen sene o kadara almıştım ben bu sene iyiki doğurmamışım hiç alamazdım yoksa. Çok fazla alman şart değil zaten gerisini ikili al yeter kuzum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 65 göst.
18 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sevgim esmer (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 157 göst.
8 Ağustos 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Kaavi (1,973 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 68 göst.
21 Haziran 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Es-Es (810 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 150 göst.
3 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Almi'mm (588 puan) tarafından soruldu

377,811 soru

11,308,062 cevap

34,738 kullanıcı

...