0 oy
425 göst.
Aile kategorisinde (296 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Alt komşum çok bağırıyor karının da kocanın da 2 evliliği onun çocuğu bunun çocuğu derken ev düğün salonu gibi adamın tipide pek tekin bir tip değil uyarsak sıkıntı çıkaracak tipten kocamın başını derde sokmak istemiyorum ama ev sahibinede söyledik hiç tık yok en son da polisi ariycam tam barzolar ya bu ne ya

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Barzo nedir ? 

Keyfi bagirmiyorlardir illaki sıkıntıları vardır 
tarafından
Anladikta biz ne yapabiliriz ? Ses tonları öyle ise degistiremezsin o tonu
(296 puan) tarafından
Ses tonunu ortaya atan sensin adam bildigin bagriyor alla alla anlamıyorsun galiba
tarafından
Ben seni çok iyi anlıyorum bağırmak ayrı yüksek sesle konuşmak ayrı bunun ayrımını yap öyle yaz. Git şikayet et ozaman
(296 puan) tarafından
Kes sesini ya sen yorum yapmak için yapma
tarafından
Oo çok ta edepliyiz ☺️
-Reklam-
0 oy
(13,732 puan) tarafından
Adamın tipine nasıl dikkat ettn öyle tekin olmadığını analiz edecek kadar
(296 puan) tarafından
Anlamamak çok da zor değil biraz insan tanidiysan ve ic güdüleri kuvvetliyse anlarsın
0 oy
tarafından

Ahh ahh, panik atak yapacak beni bu komşular. Her gece duvar yumruklama, kızın çığlıkları ile uyanıyorum. Çocuğun öfke kontrol problemi var herhalde. Polis çağırdık ama kız sorun yok deyip yolluyor polisleri. Bizimkiler ev sahibi, biz de öyle. Seni çok iyi anlıyorum. Yapacak bir şey yok gibi gözüküyor :(

0 oy
tarafından
Bence toplu bir ortamda yaşıyorsak birbirimizi idare etmeliyiz çocuk hasta olur o gece uyuyamaz ağlar eşler arasında sıkıntı olur tartısırlar ćocugu hiperaktiftir idare etmek lazım sesi kaldıramayan insan müstakil evde oturmalı bence 

Kasıtlı bilerek yapılan gürültüler icin söylemiyorum
0 oy
tarafından
Bizimde bi Komşu bugün oğlum kızıyla kavga etmiş dışarda birbirlerini itmisler benum haberim yok bi baktım kadın Sokağı inletiyor küfürler bagrismalar bende merak ettim balkona bi çıktım meğer benim oglani kovaliyor dövmek için hamile halimle bi koştum sokağa soruyorum ne oldu diye kadın hala bağırıyor tüm sokak baktı öyle utandım ki diyorum bana gelseydin ben uyarsaydim kadın resmen üzerime yürüyor neyse komşular araya girdi bide tam o sırada eşim kamyonuyla geldi kadın gitti
tarafından
Bu arada kızı 12 oğlum 11 yaşında
(296 puan) tarafından
Al iste
0 oy
(1,253 puan) tarafından
Hiç birşey deme. Direk polise bildir polis gelip insnlar rahatsiz oluyor sesinizden desin. Kim sikayet etti bulamazlar ismini flaan verme
(296 puan) tarafından
En son öyle yapcam şimdi sessiz kalıyoruz bir şey demiyoruz
(1,253 puan) tarafından
Canim bende boyle bir durumla karşı karşıya kaldım fkaat benimkisi biraz farkliydi
.kadin çocuğunu dövüyor bağırıyor çocuğun cigliklarindan vicdanen cok rahatsiz oldum. Simdi cikip uyarsan sıkıntılı tipler başını belaya sokacak tipler. Direk aile sosyal hizmetleri aradim onlarda polis gonderdiler çocuğun bagirislarina falan kadin o gunden beri cocuguna gık demiyor korkudan cocugumu elimden alirlar diye. Aynı şekilde seninde komsunun kapisina polis gelse bidahakine ceza yazarlar fln dye korkarlar dikkat ederler.
0 oy
(7,543 puan) tarafından
benım komsu cok bagırıyo cocuklarına bılan sabah bagırıyo ama bız gurultu yapam sıkayet eder hemen sınır bozucu bı komsu
(296 puan) tarafından
Sende şikayet et
(7,543 puan) tarafından
etım en son bayadır sesı cıkmıyo
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Apartman hayatı böyle işte çok rahatsız edici bir durumsa mustakol bir eve taşının 
(296 puan) tarafından
Durumum olsa bu da ne işim var

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 428 göst.
10 Mart 2024 Aile kategorisinde hanimeli (487 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 108 göst.
4 Şubat 2024 Diğer kategorisinde bsradgn (607 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 35 göst.
13 Aralık 2023 Aile kategorisinde Korkmazayse (17 puan) tarafından soruldu