0 oy
478 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (664 puan) tarafından
Simdi eltimin cocuklari oldu agiz yarasi bademcik sisiyo ishal kan iltihabi oluyo eltim hastaneden gelmedi bugun kizinin atesi dusmuyodu artik dedi hasttanedeki tum cocuklar bu sikayetten ordaymis bogaz enfeksiyonuymus bulasiciymis

15 Cevaplar

0 oy
(7,194 puan) tarafından
Ablamlar hastanenin kapısından dönmüş 311 kişi varmış çocuk acilde. Allah yardım etsin valla . 
(664 puan) tarafından
Hic sormaya cok pis ediyo cocuklari
-Reklam-
0 oy
(3,739 puan) tarafından

Kaç saattir oğlumun ateşi düşmüyor 38.5 sürekli:'(

(664 puan) tarafından
Gecmis olsun canim :(
0 oy
tarafından
Yaaa benim kızda bı tuhaf sekiz aylık burnu akiyo cani dar dünden beri memleket nere sizinn
(664 puan) tarafından
Urfa valla sularinizi iyice kaynatin cocuklara verin kullandigi herseyi yikayin kaynatin
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Benimde kızım t yaşında onunda cuma gecesi ateşi vardı ilaçtan sonra düştü bı daha çıkmadı o günden beri de 3 defa kustu. Birde okusuruor yetmezmiş gibi birde sanki burnu da akacak gibi. Salgın var diyor herkes. 
(664 puan) tarafından
Vallahi budur bizim ucuzlerin agzini gor dili balon olmus dis etleri artik agzinin disina vurmus yarasi
(6,047 puan) tarafından
Geçmiş olsun. Çok şükür o kadar kötü olmadik biraz öksürük var ilaç veriyorum soğuk algınlığı için.
(664 puan) tarafından
İste herseylerini iyice yika suyunu kaynat agiz yoluyla bulasiyo
(6,047 puan) tarafından
Tamam canım teşekkürler
(664 puan) tarafından
Rica ederim hasta olmasinda hic bi cocuk gorunce dayanamiyorum
0 oy
(485 puan) tarafından
Oğlum yeni atlattı 2 gün ateşi 38 39 dan aşağı düşmedi boğazında enfeksiyon varmış
(664 puan) tarafından
İyi atlatmis bizimkiler agizlarini acamiyolardi dili sari balon olmustu disi bile yaraydi simdi havale gecirir diye korkuyoruz
0 oy
(104 puan) tarafından
evet malesef görümcemin çocukları eltimin  çocukları benimkiler de aynı rahatsızlığı geçiriyoruz  
(664 puan) tarafından
Ya insallah daha agir olmadan gecer
0 oy
tarafından
Ayy aman vala bize daha gelmedi çok korkuyorum eşim hasta öksürüyor üstüne maça gitti daha kötü oldu bulaşacak kesin diye korkuyorum ya Allah yardımcımız olsun rabbim hepsine şifa versin bu havalar çok değişik bir soğuk bir sıcak
(664 puan) tarafından
Agiz yoluyla genelede bulasiyo ne verswn dikkat et
0 oy
(2,368 puan) tarafından
bizdede var iki kızımda da bende de ishal baslado cocuklarımın burnu akıyor gecer inş biran önce 
0 oy
(4,584 puan) tarafından
Geçen hafta gitmiştim doktora hastane hastane dolaşmıştım kızım için ve çocuk aciller hep doluydu yatış için yer yok dediler. 
(664 puan) tarafından
Gecmis olsun canim
0 oy
tarafından
Kiizmla oglum 2 hafta oldu adlatali kiizm 5 oglum 11 aylik  atesleri hep 38.8 gorduk bogazda enfeksiyon denildi ikiside cok zordu Allah yardimcilari olsun biz oldugu gun gittik hastaneye atesleri cikinca hemen doktor iyi erken getirdiniz ilerleseydi daha zor olurdu dedi 
(664 puan) tarafından
Aynen oyle cok pis ediyo
0 oy
(176 puan) tarafından
Evet biz 1 haftadır çekiyoruz ilk ateşle başladı  yeşil renkte ishal kusma eşlik etti iştah sıfır 19aylik  sadece emdi 3uncu gün sabah ağzının ici yara olarak uyandi  ama tüm ağzı kaplamıştı  antibiyotik başladık ateş düştü ishal ve yaralar devam ediyor ve hala birşey yiyemiyor uyumuyor çok huzursuz allah yardımcımız olsun 
0 oy
tarafından
Biz atlattık maalesef çok kötü kabus gibi bişey di o agzının yarasından 3 gün yemek yemedi ağlıyordum hep o haline çok şükür iğleşti ağız kokusu var biraz :(( Rabbim acil şifa versin cümlesine, 
0 oy
(11,076 puan) tarafından
Komşumun çocukları yeni atlattı acillik oldu yazık çocuk.. havalardan mıdır nedir sürekli Bi salgın, hastalık çocuklar perişan oluyor
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Çok şükür daha hiç hastalanmadı inşallah da olmaz rabbim bütün hastalara şifa versin
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Benim oglumunda ağzı yara oldu hep bademcigi şişti ateşi vardı düştü ama diğerleri devam ediyor dr üç dört tane ilaç verdi ilacı kusuyor deyince iğne verdi ona devam ediyoruz şimdilik bakalım

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 587 göst.
10 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 50 göst.
0 oy
0 cevap 30 göst.
26 Eylül 2023 Aile kategorisinde Isimyok (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 46 göst.

379,935 soru